Термаж: омолодження за рахунок поліпшення кровопостачання

До однієї з найбільш безпечних та ефективних омолоджуючих методик відносять процедуру під назвою термаж, відчутно допомагає комплексний вплив на шкірну структуру по її оновленню, поліпшенню кровопостачання і живлення. Результатом такої маніпуляції є відновлена ??і помітно помолоділа шкіра мінімум на 5 років. У цій статті ми розповімо, за допомогою якого приладу вона виконується, як проходить сеанс, кому показана і протипоказана методика, а також іншу важливу і корисну для кожного інформацію, яка допомагає не попастися на обман недобросовісних косметологів.

Перед проведенням термажа, дізнайтеся у косметолога на якому апараті проводять процедуру

Що собою являє термаж

Ця маніпуляція є безопераційної, вона запатентована і проводиться за допомогою спеціального пристрою, який надає на шкіру радіосигнали. Під його впливом шкірна тканина прогрівається і починає зміцнюватися зсередини за рахунок посилення синтезу колагенових структур власними клітинами. Процес запускає механізм омолодження, тому шкіра отримує виражений ліфтинг-ефект.

Процедура термажа може призначатися для всього особи і його окремих зон, ділянок.

Методика є ексклюзивною і інноваційної, тому відрізняється високою вартістю! Обробка особи і області шиї в різних клініках може коливатися від 2000 до 2500 $, а зони очей від 700 $. Розробники стверджують, що після маніпуляції шкіра пацієнта буде залишатися оновленої протягом 5 років.

Як не стати обдуреним

Недобросовісні клініки і окремі косметологи хочуть швидко заробити на клієнтах, які не знають відмінностей процедури термажа від радіочастотного ліфтингу. Вони навмисно знижують вартість і обіцяють пацієнту зробити цю унікальну процедуру за доступною для нього ціною. Ці методики відрізняються за ефектом і дії, що чиниться на шкірну структуру.

Запам’ятайте, що термаж виконується тільки з використанням пристрою під назвою ThermaCool, що випускається фірмою Thermage. Цей виробник весь час удосконалює апарат, розробляючи і впроваджуючи різноманітні нововведення.

Прикладом може служити технологія СРТ, спрямована на отримання комфортних відчуттів пацієнта під час процедури завдяки вібруючого наконечнику насадки і вдосконаленій системі охолодження шкірної поверхні.

Вибираючи салон або клініку, обов’язково подивіться обладнання, на якому буде здійснюватися методика. Якщо назва виглядає по-іншому, значить, це вже буде не термаж!

Про те, що є можливість виконати цю процедуру в домашніх умовах не може бути й мови, оскільки обладнання дороге і використовувати його поза закладом нерентабельно!

Обов’язково поцікавтеся у косметолога, чи пройшов він спеціальні курси і чи має диплом, що дозволяє працювати з таким апаратом!

Ще одна відмінність полягає в тому, що процедура термажа виконується одноразово, а радіочастотний ліфтинг передбачає проходження декількох сеансів.

Як виконується методика

В ході маніпуляції використовують 5 різних насадок, розроблених компанією-виробником Thermage. Вони мають різний діаметр, тип, розмір і призначення. Наприклад, для області очей застосовують найменші насадки, в той час як для лобової зони вибираються інші, з великим діаметром і розміром.

Спочатку косметолог проводить консультацію, з обов’язковим інформуванням клієнта про існуючі протипоказання, проводить огляд стану шкіри і на його підставі планує хід майбутньої процедури.

 1. Починається маніпуляція з обов’язкового очищення шкірної поверхні пацієнта від пилу, частинок бруду і макіяжу, а також зі зняття наявних прикрас.
 2. Далі шкіру слід обробити спеціальним тоніком і зробити розмітку, аналогічну застосовуваної перед виконанням пластичної операції. Косметолог завдає лінії змивається маркером, завдяки якому вдається точно впливати на проблемні зони особи, які потребують корекції.
 3. У разі моделювання області біля очей фахівець повинен закапати пацієнтові анестезуючі краплі, а також захистити рогівку спеціальними чорними екранують лінзами, розробленими тією ж компанією Thermage. Ці лінзи запобігають негативний вплив радіохвиль.
 4. Потім косметолог включає апарат, підбираючи температуру і глибину впливу радіочастотних хвиль (від 0,5 до 4,3 міліметра). За допомогою насадки фахівець виробляє послідовну обробку намічених зон. Проникаючи в тканини, енергія таких хвиль перетворюється в теплову, розігріваючи глибинні шкірні структури. Зовнішній шар шкіри (епідерміс) залишається прохолодним за рахунок впровадженої системи охолодження, що допомагає уникнути неприємних дискомфортних відчуттів.

Суть методики полягає в тому, що розтягнуті вікові колагенові волокна навмисно пошкоджуються і змінюють структуру. При цьому починається посилене вироблення нових білкових з’єднань, істотно збільшують пружність і еластичність епідермісу!

Тривалість сеансу коливається в межах від 30 хвилин до 2 годин, так як залежить від кількості зон особи, які потребують обробці.

Процедура проходить безболісно. Пацієнт відчуває тільки чергування тепла і холоду на своїй шкірі.

Професіонали стверджують, що видимий ефект від процедури у кожного клієнта може наступати в різний час, але однозначно не відразу після сеансу. У деяких випадках результати омолодження шкіри стають помітними тільки через кілька місяців, оскільки вони повністю залежать від віку, початкового стану епідермісу, ступеня наступили змін і інших чинників.

Фото до і відразу після проведення процедури термажа

Коли рекомендується процедура

В першу чергу методика термажа показана жінкам з наступними дефектами шкірної поверхні:

 • «Гусячими лапками» в зоні навколо очей;
 • нависанням шкіри верхніх повік, присутністю набряклості і мішків;
 • шкірою, що в’яне, втрачає пружність і еластичність;
 • наявністю другого підборіддя;
 • распливанія контурів і овалу обличчя;
 • вираженими носогубні складки;
 • мімічними і віковими зморшками;
 • нездоровим кольором обличчя.

Процедуру рекомендується проводити після 35 років, коли колагенові волокна починають втрачати здатність до самостійного відновлення і оновлення.

В яких випадках її застосування протипоказано

Фахівці, щоб уникнути появи побічних ефектів та інших ускладнень не рекомендують цю маніпуляцію при:

 • періоді вагітності і лактації;
 • наявності металевих предметів в області, яка потребує корекції (наприклад, золоті нитки, штифти);
 • імплантованих в тіло кардіостимуляторах і інших електропріобров;
 • недавно отриманому сильному засмагу;
 • прийомі деяких медичних препаратів;
 • порушеною згортання крові;
 • онкологічних процесах в організмі;
 • ослабленою і низькою імунної захисту;
 • цукровому діабеті;
 • схильності до появи келоїдних рубців;
 • проблемах з серцем і судинними патологіями;
 • порушення функцій органів дихання;
 • інфекційних ураженнях і дефектах сполучної тканини.

Протягом доби після сеансу забороняється відвідувати солярій, сауну, лазню, приймати гарячу ванну, душ і піддаватися фізичним навантаженням. Для запобігання набряків виключіть з раціону солону їжу!

Відео: Як проводиться термаж

Успіхів!

Ссылка на основную публикацию