Темний шоколад користь і шкода

Світ любить шоколад. Щороку американці споживають 3 мільярди фунтів. Однак споживання США значно відстає від тих, хто любить шоколад, таких як Швейцарія, Німеччина і Великобританія.

Ми насолоджуємося шоколадом не тільки через його чудовий смак. Нам це подобається через те, що ми відчуваємо при цьому. Незвично, що щось настільки відверто смачне також корисно для вас, але темний шоколад є винятком з рекомендації.

Ви виявите темний шоколад у верхній частині списку продуктів для головного мозку. Давайте розглянемо доведені переваги здоров’я мозку від темного шоколаду, щоб зрозуміти, чому.

Темний шоколад — це Милість Аллаха!

Якщо ви схожі на мене, ви любите їсти шоколад. Однак не тільки шоколад — я їм різні, які часто називають «суперпродуктом». Я говорю про темних шоколадних і плитках какао, які є як істинно здоровими формами шоколаду, якщо ви виберете правильні продукти.

Ви, ймовірно, вірите, як темний шоколад хороший для вас, і в основному, шоколад відмінно підходить для вас? Ну, я збираюся розповісти вам все про темному шоколаді і про те, як переваги темного шоколаду безумовно справжні.

Середній американець споживає приблизно 12 фунтів шоколаду щороку, і більше 75 мільярдів доларів щорічно витрачається на весь світ по шоколаду. Існує багато шоколадних страв, які регулярно ГТОВ, тому я хочу допомогти вам зробити мудрий, здоровий вибір. Цей метод ви можете мати свій шоколад без почуття провини і з перевагами здоров’я темного шоколаду для завантаження!

Любителі шоколаду радіють, коли обговорюються переваги антиоксидантів, виявлених в шоколаді, але важливо визнати, що не весь шоколад виходить еквівалентним, навіть не корисним. Передбачувані переваги для здоров’я обробленого, надзвичайно підсолодженого шоколаду незначні, проте переваги для здоров’я темного шоколаду незліченні і досить чудові.

Як попереджувальний кардіолог доктор Сюзанна Штайнбаум з лікарні Ленокс Хілл в Нью-Йорку заявляє: «Коли ви шукаєте солодке частування, квадрат темного шоколаду може бути вашим самим здоровим варіантом!» Давайте подивимося, чому саме цей медичний висновок фахівця дійсно істинно, і чому маленький темний шоколад — це більше, ніж просто смачне задоволення — з користю для здоров’я від темного шоколаду, який включає в себе захист від хвороб і поліпшення здоров’я мозку і серця (тільки по Милості Аллаха)!

Дивовижні переваги для здоров’я темного шоколаду

Темний шоколад хороший для мозку

З’єднання в темному шоколаді збільшують пам’ять, час уваги, час реакції і навички вирішення проблем шляхом збільшення циркуляції крові в мозок. Було виявлено, що флавоноїди в шоколаді підсилюють приплив крові до мозку як у молодих, так і у старих. В одному дослідженні одноразова доза багатого флавонолів какао збільшила кровообіг в мозок у здорових молодих людей.

Дослідження в Гарвардській медичній школі показало, що споживання двох чашок гарячого шоколаду збільшувало кровотік в мозок протягом 2-3 годин. Цей кровотік збільшує показники оцінки працездатності пам’яті на 30%. Збільшення кровообігу в мозок може допомогти запобігти психологічний спад у літніх людей.

Темний шоколад захищає мозок від вільного екстремального пошкодження

Ваш мозок використовує велику кількість кисню, близько 20% загального споживання організму. Це робить його надзвичайно чутливим до додаткових радикальних пошкоджень. Вільні радикали — це ненатягнуті молекули кисню, які сильно атакують ваші клітини тим же методом, що кисень нападає на метал, викликаючи іржу.

Якщо ви коли-небудь бачили, що нарізане яблуко або авокадо почервоніли, ви бачили, як на роботі працюють безкоштовні радикали. Зморшки, вікові плями і пошкодження сонця на вашій шкірі є видимими ознаками вільного крайнього ушкодження.

Той же процес відбувається всередині вашого мозку. Антиоксиданти захищають клітини головного мозку за рахунок зниження ефектів додаткового радикального пошкодження і запобігання передчасного старіння клітин головного мозку.

Какао-порошок містить більше антиоксидантів, ніж інші «суперпродукти», такі як асаї, чорниця і гранатові порошки. При перевірці в порівнянні з кавою і чаєм, какао-порошок напій вийшов попереду зеленого чаю, але за кавою.

Темний шоколад може допомогти зняти стрес

Магній так добре допомагає вам розслабитися, що його називають «оригінальної таблеткою для охолодження». Цей необхідний мінерал знижує стрес, зменшуючи вивільнення гормону стресу кортизолу. Магній в основному відсутній в наших раціонах, проте шоколад включає в себе значну кількість його.

В основному ми думаємо, що ми жадаємо шоколаду для його магнію. Отримання більшої кількості магнію з шоколаду може поліпшити пам’ять, фокус, стан розуму, сон і силу стресу.

Їжа темного шоколаду може допомогти управляти харчовими Тоскані

Шоколад є найбільш часто споживаної їжею. Але потурати недорогому, масового шоколаду не знижує туги. Фактично, це підживлює їх. З іншого боку, темний шоколад виключно задовольняє, тому ви будете більш ніж щасливі, ніж є.

Фактично, вживання невеликої темного шоколаду зменшує прагнення до небажаної їжі всіх видів — солодких, солоних і жирних. Отже, це може допомогти вам зробити здорові варіанти їжі, скоротити калорії і зменшити вагу. Все це виконано завдяки унікальному профілю шоколаду фітохімікати?

Або існує психологічний аспект нашої любові до шоколаду? Примітно, що чуттєвий досвід вживання темного шоколаду є важливою частиною його здатності задовольняти туги. Коли вчені поміщають корисні інгредієнти шоколаду в таблетку, у нього не було такого ж результату.

Темний шоколад підтримує відмінні бактерії кишкового тракту, допомагаючи вашому мозку

Серед найбільш незвичайних переваг здоров’я темного шоколаду полягає в тому, що він збільшує корисні бактерії в вашому кишечнику. І незвично, це хороша новина для вашого мозку!

Lactobacilli і Bifidobacteria є двома з найбільш поширених «хороших» бактерій в кишечнику і зустрічаються у багатьох пробіотичних добавках.

Вони служать в якості антиоксидантів, захищаючи ваш мозок від абсолютно свободногоо екстремального пошкодження.

Шоколад функціонує як пребиотик, зберігаючи чудові рівні бактерій з високими і поганими бактеріями. Переповнення поганих бактерій може знизити рівні нейротрофического елемента мозку. Цей важливий хімічний склад мозку необхідний для підтримки здорових клітин мозку і стимулювання розвитку нових клітин мозку.

Їжа темного шоколаду може зробити вас розумнішим

Ви в даний час бачили, що вживання шоколаду може поліпшити вашу здатність виявляти, фокусуватися і мати добре думати. В одному дослідженні говориться, що чим більше шоколаду приймає країна, тим більше лауреатів Нобелівської премії!

Хоча це може звучати як жарт, дослідження було опубліковано в журналі New England Journal of Medicine. Як би там не було, вживання шоколаду, як було показано, є нейрозахисну і покращує пластичність мозку — це риса, пов’язана зі збільшенням інтелекту.

Захист від хвороб, що викликають вільні радикали

Серед моїх бажаних переваг темного шоколаду — його здатність до вільних радикалів. Вільні радикали — це незбалансовані з’єднання, які продукують клітинними процедурами в організмі, особливо ті, які борються з екологічними забруднювачами, з якими ми піддаємося щодня.

Антиоксиданти — це речовини, які, як вважається, зменшують дію повністю вільних радикалів і захищають організм від їх пошкодження.

Антиоксиданти включають вітаміни, мінерали та фітохімікати — корисні рослинні сполуки. Одним з найвидатніших характеристик темного шоколаду є його високий вміст антиоксидантів, тому він зробив мій список провідних 10 продуктів з високим вмістом антиоксидантів.

Дві групи антиоксидантів, що переважають в темному шоколаді, — флавоноїди і поліфеноли. Було виявлено, що какао з темного шоколаду має найбільший вміст поліфенолів і флавоноїдів, навіть вище, ніж чай. Таким чином, чим більше відсоток какао вашого наступного темного шоколадного, тим більш дивні антиоксиданти ви приймете.

Потенційна профілактика раку

Це може бути важко повірити, але цей смачний темний шоколад, який ви їсте і любите, також може допомогти вам відбитися від раку (тільки по Милості Аллаха). Правильно — одна з переваг темного шоколаду — його перспектива, як рак-боротьба з їжею.

Відповідно до Американським онкологічним інститутом:

«З огляду на багаті запаси флавоноїдів в шоколаді, вчені також вивчили питання про те, чи може він зіграти роль в запобіганні раку. Дослідження щодо запобігання раку все ще виникають. Поточна оцінка досліджень захисних властивостей раку какао показала, що докази обмежені, але наводить на роздуми. Більш строгі дослідження повинні проводитися на захисної функції раку шоколаду, уклав автор, оскільки він забезпечує «сильну антиоксидантну дію в поєднанні з приємним смаком».

Поліпшене здоров’я серця

Флаваноли є основним типом флавоноїду, виявленого в темному шоколаді. За даними клініки Клівленда, дослідження показали, що флаваноли надають надзвичайно сприятливу дію на здоров’я серця, допомагаючи знизити кров’яний тиск і посилюючи кровообіг серця, а також мозку.

Темні шоколадні флаваноли також можуть допомогти зробити тромбоцити крові менш липкими і здатними до потоку, що знижує ризик утворення згустків крові та інсульту.

У дослідженні, опублікованому в International Journal of Cardiology, суб’єкти або брали добову дозу багатого флавоноїдами темного шоколаду, або не флавоноїдного білого шоколаду протягом двох тижнів.

Результати показали, що споживання темно-шоколадного багатого флавоноїдами значно покращує кровообіг серця у здорових дорослих. З іншого боку, білий шоколад без флавоноїдів, не чинив позитивного впливу на здоров’я людей.

Інше дослідження, опубліковане в 2015 році, отримало назву більш ніж 20 000 чоловік протягом 11 років. Дослідження показало, що «сукупна доказ свідчить про те, що більш високе споживання шоколаду пов’язано з більш низьким ризиком майбутніх серцево-судинних подій» і що «немає ніяких доказів того, що шоколад слід запобігати у тих, хто стурбований серцево-судинними захворюваннями ризик» .

Серед тем, які споживали найбільшу кількість шоколаду, 12 відсотків встановили або померли від серцево-судинних захворювань під час дослідження, в порівнянні з 17,4 відсотка тих, хто не вживав шоколад.

Це не дає нічиєї ліцензії, щоб кожен день є шоколадну глазур, проте це чудово, що це велике і тривале дослідження показало, що воно показує сприятливу зв’язок між використанням шоколаду і здоров’ям серця.

Дуже добре підходить для загального стану холестерину

Масло какао, виявлене в темному шоколаді, складається з рівної кількості олеїнової кислоти (серцево-здорового мононенасиченого жиру, також знайденого в оливковій олії), стеаринової і пальмітинової кислот.

Це правда, що стеаринова і пальмітинова кислоти є типами гідрованого жиру, проте дослідження показують, що стеаринова кислота, мабуть, має нейтральний результат при холестерин, що означає, що вона не піднімає її і не знижує її.

Пальмітинова кислота в темному шоколаді може підвищити рівень холестерину, проте хороша новина полягає в тому, що вона становить лише невелику порцію жиру в темному шоколаді. Крім того, у темного шоколаду є безліч чудових поживних речовин для рослин, які складають пальмітинову кислоту.

Дослідження 2009 року, опубліковане в Південному медичному журналі, розглянуло результати темного шоколаду на 28 здорових добровільних предметах. Вчені виявили, що тільки один тиждень прийому темного шоколаду покращувала ліпідні профілі і зменшувала реактивність тромбоцитів у чоловіків і жінок при одночасному зниженні запалення тільки у жінок.

Дослідження також показали, що:

 • Поліфеноли какао з темного шоколаду можуть брати участь в контролі холестерину.
 • Тритижневе споживання багатого поліфенолом темного шоколаду збільшувало холестерин ЛПВЩ (хороший).
 • 15-денний використання багатого поліфенолом темного шоколаду призвело до загального, а LDL ( «поганий») холестерин зменшився на 6,5% і 7,5% відповідно.
 • Семиденний прийом звичайного темного шоколаду привів до 6-відсоткового зниження рівня холестерину ЛПНЩ і 9-відсоткового збільшення холестерину ЛПВЩ.

Краща когнітивна функція

Темний шоколад робить мій список з продуктів для мозку, щоб підвищити фокус і пам’ять по відмінною причини. Попередні дослідження показали, що «інтенсивне доповнення до хронічного споживання какао, багатого флаванолом, пов’язано зі збільшенням кровообігу до церебральної голові, і насправді було висловлено припущення, що флаваноли какао можуть бути вигідними в умовах з мінімізованих мозковим кровотоком, включаючи деменцію та інсульт» .

Дослідження продемонструвало здатність темного шоколаду, збагаченого флавоноїдами, поліпшити когнітивні здібності, особливо у літніх людей.

Кров’яний тиск і цукор в крові

Дослідження, опубліковане в 2015 році, показало, що споживання діабет типу 2 білого шоколаду проти висококалорійного, багатого поліфенолом темного шоколаду. Теми, взяті в 25 грамах (трохи під одним унцією) темного або білого шоколаду протягом 8 тижнів.

Дослідники виявили, що не тільки темний шоколад знижував кров’яний тиск у пацієнтів з гіпертонічною хворобою, але також зменшував рівень цукру в крові натще.

Природно, якщо ви страждаєте діабетом, тим вищий вміст какао, що також вказує на більш низький вміст цукру, тим краще. Також важливо відзначити, що це було дійсно невелика кількість темного шоколаду щодня на 0,88 унції.

Антиоксидант-багатий суперпродукт

У дослідженні опублікованому в Chemistry Central Journal, загальний рівень вмісту флаванола і поліфенолу, а також зміст антиоксидантної активності в темному шоколаді і какао-порошку порівнювали з надзвичайно фруктами, такими як асаї, журавлина, лохина і гранат.

Темні шоколадні цукерки, какао-порошки та какао-напій в дослідженні все включали натуральне або неалкалізірованное какао. Це необхідно мати на увазі, враховуючи, що луги какао, як було показано, руйнують здорові поліфенольні речовини.

Так що ж показало дослідження? Дослідники виявили, що вміст флаванола в какао-порошку (30,1 міліграма на грам) було значно більше, ніж всі інші надзвичайно фруктові порошки.

Було також показано, що антиоксидантна здатність темного шоколаду вище, ніж всі виключно фруктові соки, за винятком граната. Загальний вміст поліфенолів на порцію було також найбільшим для темного шоколаду (близько 1000 міліграмів на порцію), що було значно вище, ніж всі фруктові соки, за винятком гранатового соку.

Що таке темний шоколад?

Є кілька видів шоколаду, як ви, швидше за все, зараз розумієте. Багато ділять шоколад на три категорії: білий шоколад, молочний шоколад і темний шоколад.

У FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками, США) фактично немає вимоги ідентичності для темного шоколаду, але загальна згода полягає в тому, що темний шоколад зазвичай включає від 70 до 99 відсотків чистого какао або твердих речовин какао.

Деякі встановлюють вимога для темного шоколаду навіть нижче на 60 відсотків або менше. Це можна зробити, враховуючи, що на даний момент немає встановленого вимоги.

Темний шоколад зроблений з какао або какао бобів. Весь шоколад починається як зібрані какао-боби з насіннєвих стручків рослини. Як тільки збираються, какао-боби зазвичай ферментують і висушуються перед відправкою на фабрики для виробництва.

Чистий какао і чистий какао-порошок володіють антиоксидантами і перевагами для здоров’я. Проте, сирої какао-порошок різний, оскільки він не піддається ніякому нагріванню і, отже, має більше поживних речовин і властивостей для здоров’я.

Необроблений какао-порошок проводиться холодним пресуванням без підсмажування какао-бобів, тому він зберігає більшу частину своєї природної користі, в той час як какао-порошок зазвичай нагрівається при значно більш високих температурних рівнях. Окатанную какао також очищається в калійному варіанті, який нейтралізує його кислотність, що надає йому більш темний колір і більш м’який аромат.

Темний шоколад також називають напівсолодких шоколадом, в той час як додатковий темний шоколад зазвичай вважається подібним гірко-солодким, хоча співвідношення какао-масла і твердих речовин може варіюватися між діапазонами.

Згідно FDA, напівсолодкий шоколад або солодко-гіркий шоколад — солодкий шоколад, який містить не менше 35 відсотків (за вагою) чистого какао. Напівсолодкі і гірко-солодкі зазвичай використовуються при випічці, і хоча FDA визначає їх за тим же методом, шоколад з гіркою насолодою зазвичай має набагато більш глибокий смак і менш солодкий смак, ніж напівсолодкий шоколад. Несолодкий шоколад зазвичай становить майже 100% какао без будь-якого солодкого смаку.

Через великий вміст какао темний шоколад має набагато більш багатий смак, ніж молочний шоколад. Чим більше відсоток какао, тим багатше його смак.

Какао, природно, гірка і дуже сильна дегустація. Виробники шоколаду (особливо виробники молочного шоколаду) пом’якшують цей смак за допомогою процедур, таких як подщелачивание, ферментація, випал і додавання молока і / або цукру, все, що може пошкодити здорові флаваноли, змінити нашу здатність використовувати їх або заперечувати їх наслідки для здоров’я повністю з хворими добавками.

У законному порядку молочний шоколад повинен бути як мінімум на 10 відсотків чистого шоколаду з мінімальним вмістом жиру в 3,39 відсотка і не менше 12 відсотків сухого молока.

Дослідження показали, що білки в молоці можуть зменшити поглинання здорових антиоксидантів з какао. У чому проблема з молоком? Молоко фактично, схоже, прив’язується до флавоноидам в шоколаді, що робить їх недоступними для наших тел. Ось чому молочний шоколад не є відмінним джерелом антиоксиданту. Ось чому ви не хочете пити молоко з темним шоколадом.

Білий шоколад ще гірше, ніж молочний шоколад. Білий «шоколад» насправді зовсім не шоколад через те, що він навіть не містить ніяких какао-твердих речовин, тільки какао-масло.

Я просто раджу є невелика кількість мінімально обробленого темного шоколаду, що містить принаймні 70% какао або більше. Цей тип шоколаду — це здоровий шоколад, який містить найефективніші антиоксиданти і найменшу кількість цукру, забезпечуючи максимальні переваги темного шоколаду, який ви можете отримати.

Темне шоколадне зміст

Темний шоколад зроблений з какао-боби, які насправді не є квасолею. Вони є насінням плодів какао-дерева. Щоб зробити темний шоколад, насіння сушать, а потім обробляють, щоб в кінцевому підсумку отримати загартовані бруски.

Ви не вірите, що будь-який солодка плитка може коли-небудь бути здоровим, але темне шоколадне харчування насправді досить видатне, особливо коли мова йде про клітковину, залозі, магнії, марганцю і міді. Переваги темного шоколаду численні завдяки всій цій доброті.

Тільки унція темного шоколаду з вмістом від 70 до 85 відсотків твердих речовин какао містить близько:

Як правило, темний шоколад, який підходить для використання, є високоякісним і включає від 70 до 99 відсотків какао.

Аналізуючи темний шоколад з вмістом какао від 70 до 85 відсотків, ми можемо бачити, що 100 г темного шоколаду можуть поставляти майже 600 калорій — виключно велика кількість.

Ви повинні пам’ятати про це, коли хочете споживати надмірний темний шоколад за один раз.

Крім того, жирні кислоти в темному шоколаді приголомшливі, коли більшість з них заповнено і мононенасищено.

З іншого боку, кількість поліненасичених жирів досить мало.

Близько 11 грамів клітковини присутній в 100 г темного шоколаду.

Існує також безліч інших важливих мінералів, таких як калій, цинк або фосфор, чиї кількості також значні.

Хоча деякі стимулятори, такі як кофеїн або теобромін, існують в темному шоколаді, шоколад не здається таким же ефективним, як кава, щоб ви прокинулися.

Факти про шоколад нададуть вам деяку довідкову інформацію. Це полегшує розуміння переваг здоров’я шоколаду.

Що шукати при купівлі шоколаду?

Що робить темний шоколад набагато краще, ніж молочний шоколад? У порівнянні з молочним шоколадом темний шоколад містить у собі більше важливих речей, які приносять вам користь, такі як флавоноїди і антиоксиданти, і менше речей, які не є, як цукор.

Вважається, що молочні продукти в молочному шоколаді можуть перешкоджати абсорбції флавоноїдів, але до сих пір дослідження не були визначені.

Що в кількості?

Коли ви бачите число, рівне 70% на плитці з темного шоколаду, це говорить про повну частини того, що відбувалося з какао-бобів — шоколадного лікеру, какао-масла і какао-порошку.

В основному 70% — відмінне місце для початку, якщо ви бажаєте справжні переваги для здоров’я темного шоколаду. Якщо ви насправді не любите 70%, почніть близько 50% і почніть роботу над своїм методом.

Як і багато більш тонкі речі в житті, вживання дійсно темного шоколаду може бути придбаним смаком. Якщо ви просто не можете увійти в темний шоколад, тому що він занадто гіркий, дайте какао нитка пробника.

Вони являють собою мінімально оброблені какао-боби, які не містять цукру і чудово горіхові дегустації, а не гіркі.

На шоколадних етикетках ви побачите як «какао». Какао — це назва квасолі, з якої отримано шоколад. Какао належить до оброблюваного кінцевого продукту.

Побічні ефекти темного шоколаду

Щоб запобігти передозування в темному шоколаді, але отримати переваги темного шоколаду, розумна ідея є шматочок окремо після твердої їжі або включати її в рецепт.

Якщо ви чутливі до кофеїну або хочете повністю відмовитися від кофеїну, важливо знати, що в темному шоколаді є кількість кофеїну. Побічні ефекти кофеїну можуть включати в себе занепокоєння, підвищене сечовипускання, безсоння і швидкий серцевий ритм, все повинні уникати передозування кофеїном.

Шоколад може також викликати:

 • акне
 • алергічні реакції шкіри
 • спучування
 • коліки у немовлят
 • запор
 • зниження щільності кісткової тканини
 • екзема
 • газ
 • головні болі
 • підвищення рівня холестерину
 • підвищений рівень інсуліну
 • нерегулярні серцеві ритми
 • синдром подразненої товстої кишки
 • дратівливість
 • нервовість
 • ушкодження нирок і стан
 • мігрень
 • нудота і блювота
 • біль в шиї
 • скрутність
 • невгамовність
 • порушення сну
 • шлунок громить і засмучує шлунок
 • набряк під шкірою
 • небажаний смак
 • збільшення ваги.

Це довгий список, але всі ці можливі побічні ефекти зазвичай можна запобігти, чи не ізлішествуя в темному шоколаді.

Жінки, які вагітні, годують грудьми або прагнуть завагітніти, також повинні бути впевнені, що не мають великої кількості шоколаду. У невеликих кількостях темний шоколад вважається безпечним для вагітних жінок.

Якщо у вас алергія або у вас немає нетерпимості до молочних продуктів, будьте обережні з читанням і дослідженням етикеток, перш ніж вибирати свій темний шоколад. Молоко за законом дозволено додавати в темний шоколад, проте, враховуючи, що це один з 8 основних харчових алергенів, закони США вимагають від виробників шоколаду перераховувати молоко в якості компонента.

Згідно FDA, цукерки, на жаль, відносяться до числа найбільш типових джерел неоголошеного молока, пов’язаних з відповідями клієнтів.

Крім того, поточний скринінг FDA виявив, що ви не можете постійно повідомляти, чи є у темного шоколаду молоко, просто переглянувши список компонентів.

Численні виробники виробляють свій темний шоколад на тому ж обладнанні, яке вони використовують для виробництва молочного шоколаду, тому сліди молока потрапляють в темний шоколад. Якщо ви турбуєтеся про молоко, можливо, залишаючись в своєму темному шоколаді, зв’яжіться з виробником.

Іншим можливим подразником, який слід шукати в темному шоколаді (навіть натуральні бренди), є соєвий лецитин, який зазвичай додають в якості емульгуючого представника.

Соєвий лецитин складається з слідів соєвих білків, і вони, як було встановлено, містять соєві алергени. Однак соєвий лецитин не містить адекватних залишків соєвого білка, щоб викликати алергічні реакції у більшості споживачів соєвих алергіків.

Деякі люди намагаються запобігти соєвий лецитин не по алергічних причин, а через їх бажання запобігти генетично змінену соєву.

Якщо ви збираєтеся купити темний шоколад з соєвим лецитином, я рекомендую знайти натуральний соєвий лецитин або не містить ГМО соєвий лецитин, щоб уникнути ГМО.

Темний шоколад не є низькокалорійної або знежиреної їжею, тому це деякі інші відмінні фактори, щоб не перестаратися. Смак настільки багатий, що ви можете насолоджуватися ним і отримувати переваги темного шоколаду всього лише невеликим шматочком.

Якщо у вас є домашні тварини, переконайтеся, що вони не входять в ваш темний шоколадний гаманець, тому що шоколад у всіх формах токсичний як для котячих, так і для собак.

Поради по здоров’ю: заключне слово

Так темний шоколад корисний для вас? Більшість виразно так, поки ви вибираєте правильний продукт. Коли ви обираєте найкращий і здоровий вибір, є багато дивовижних переваг темного шоколаду.

У помірних кількостях (одна унція менш щодня) темний шоколад дійсно був виявлений для поліпшення численних загальних і хронічних проблем зі здоров’ям.

З усіма його природними і сприяють зміцненню здоров’я елементами (такими як флавоноїди, поліфеноли і флаваноли) темний шоколад є антиоксидантної електростанцією і суперпродуктом, який дійсно радує.

Було показано, що на додаток до боротьби з хворобами, як правило, посилюється здоров’я серця і мозку — просто деякі з численних переваг темного шоколаду.

Так що продовжуйте … винагороджуйте себе без провини і одночасно заохочуйте своє здоров’я з смачним шматком темного шоколаду.

Темний шоколад — ефективний підсилювач мозку. Ця смачна мозкова їжа може поліпшити ваше загальний стан здоров’я мозку, зосередитися і розуміти, і навіть зробить вас щасливішим.

Він може захистити ваш мозок від старіння і окислення і допомогти зберегти його придатність і повністю працювати на протязі всього життя. Щоб отримати самі переваги для здоров’я, виберіть самий темний шоколад, яким ви насолоджуєтеся!

Успіхів! Гарних вихідних!

Ссылка на основную публикацию