Телетрейд — відгуки співробітників

Група компаній Телетрейд здійснює свою діяльність в Росії протягом 22 років, відкривши перший офіс в 1994 році. За час роботи організація розрослася до приватної фінансової групи міжнародного масштабу.

Телетрейд займає лідируючі позиції в рейтингах форекс-брокерів в Росії і має в своєму розпорядженні найбільшою мережею регіональних представництв. Телетрейд надає послуги з доступу до торгівлі похідними фінансовими інструментами приватним клієнтам по всьому світу. У Росії відкрито 124 представництва компанії, в інших країнах світу налічується 26 представництв. Телетрейд прагне до зміцнення лідерських позицій на території Росії шляхом розширення партнерської мережі.

Своїм клієнтам компанія Телетрейд пропонує можливість здійснювати торгівлю 24 години 5 днів на тиждень, точну та актуальну аналітику від провідних фахівців, якісні освітні програми для новачків, можливість пройти безкоштовне навчання в представництві компанії і багато іншого.

Репутація організації (як однієї з найбільших фінансових груп в Росії) привертає тих, хто хоче працювати «під крилом» надійної компанії.

Умови працевлаштування та вимоги до співробітників

Численні представництва компанії в Росії постійно потребують кваліфікованих співробітників, які змогли б працювати з клієнтами — трейдерами Форекс. Вимоги роботодавця до співробітників невисокі, тому кожен бажаючий може спробувати свої сили в компанії. Отже, від здобувача потрібно:

 • наявність середньо-спеціальної або вищої освіти, краще якщо фінансового;
 • знання ПК;
 • аналітичний склад розуму;
 • бажання навчатися і навчати інших;
 • комунікабельність і готовність до нових знайомств.

Як видно, особливих вимог до співробітників Телетрейд не пред’являє, покладаючи всю відповідальність за навчання на себе. Компанії Телетрейд потрібні такі співробітники, як:

 • менеджер по роботі з клієнтами;
 • оператор call-центру;
 • фінансовий аналітик;
 • фінансовий консультант;
 • керівник представництва;
 • заступник керівника представництва;
 • викладач з фінансових послуг;
 • психолог і т.д.

Залежно від посади, співробітники компанії Телетрейд виконують такі обов’язки:

 • підготовка аналітичних оглядів, рекомендацій щодо ведення торгів і управління інвестиційним портфелем;
 • презентація продуктів і послуг компанії;
 • консультування з економічної ситуації в світі;
 • аналіз світових фінансових ринків;
 • укладення угод на фінансовому ринку Форекс і багато іншого.

Компанія Teletrade гарантує працевлаштування на підставі ТК РФ, своєчасну виплату заробітної плати та премій, безкоштовні тренінги і вебінари для працівників, можливість професійного росту, гнучкий графік роботи, необмежений дохід і т.д.

Відгуки співробітників про компанію Телетрейд

Інтернет рясніє відгуками про роботодавця Телетрейд, що не дивно, адже за кілька десятків років співробітниками компанії стали декілька тисяч чоловік.

Олександр:
Шукав роботу на Авито, розмістив резюме. На наступний день мені подзвонила дівчина, дізналася про мій досвід роботи і моїх планах щодо майбутнього місця роботи. Загалом, влаштувався менеджером по роботі з клієнтами. Все навчання пройшов в офісі компанії, багато дізнався і став застосовувати в роботі з людьми. Зарплата трохи вище середньої по нашому місту.

Валерія:
Дружний і позитивний колектив, націлений на отримання знань і прибутку. Постійно проводяться різноманітні тренінги не тільки з фінансових тем, а й з особистісного росту разом з тренером-психологом. Чи не в кожній організації таке зустрінеш.

Іван:
Шукав роботу саме в брокерської компанії. Так як довгий час торгував на Форексі самостійно, вирішив дізнатися весь процес, так би мовити, зсередини. Взяли фінансовим консультантом. Презентую фінансові продукти і послуги компанії, працюю з теплою базою клієнтів, консультую з питань інвестування. Телетрейд — ідеальне місце для тих, хто хоче отримати досвід роботи на фінансових ринках, навчитися працювати з людьми.

Дмитро:
У компанії Телетрейд працюю оператором call-центру. Досвід роботи був, тому відразу втягнувся. Затишний офіс, дружний колектив, підтримка і консультування керівника по будь-яких питань. Працювати легко, так як в компанії цілий штат фінансових аналітиків, які готують для call-центру інформацію до початку робочого дня. Вона набагато спрощує нашу роботу. Думаю, в Телетрейд я надовго.

Основним критерієм оцінки кожної організації є відгуки клієнтів і співробітників. Компанія Телетрейд досягла рівня міжнародної компанії з безліччю представництв саме завдяки тісній роботі з кожним трейдером і співробітником.

Teletrade прагне до постійного розвитку в Росії і світі. Домогтися цієї мети багато в чому допомагають саме співробітники компанії. Тому Телетрейд серйозно підходить до їх пошуку. Працівники компанії вчаться торгувати не тільки на ринку Форекс, але і проходять навчання бінарних опціонах з нуля, дізнаються, чи реально заробляти на бінарних опціонах, як заробляти на Олімп Трейд, навчаються торгівлі на IQ option і т.д.

Порада: для того щоб пройти навчання і стати співробітником компанії Телетрейд, необхідно заповнити відповідну форму на офіційному сайті компанії. Після ознайомлення з представленими даними вам подзвонять з call-центру і запросять на співбесіду.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Репутація компанії Телетрейд як роботодавця підтверджується також тим, що Центробанк РФ видав Телетрейд ліцензію на здійснення діяльності в Росії.

Ссылка на основную публикацию