Телефон гарячої лінії Манімен

Жодна поважаюча себе комерційна організація, будь то банк або МФО Fast Money, не може обходитися в роботі без сервісів дистанційного обслуговування. Одні компанії обмежуються наявністю багатофункціональної гарячої лінії, інші придумують нові ресурси для обробки заявок і різних запитів клієнтів. В інтернеті неважко знайти телефон гарячої лінії Гроші Відразу або отримати відповіді на будь-які фінансові питання, тому можливостей для потенційних і діючих клієнтів організацій є маса.

Мікрофінансових організація MoneyMan

Мікрофінансових організація MoneyMan, як і Мані Плюс, надає можливість отримання мікропозик на короткий термін. Відмінною особливістю компанії є кілька різних програм кредитування, розташованих за рівнями клієнта. Чим більше він бере позик в МФО, тим вище його рівень і вигідніше умови по кредиту. На сьогоднішній день їх 5: «Старт», «Зліт», «Пилотаж», «Турбо» і «Супертурбо». За їхніми умовами можна отримувати позики на суму до 60 тисяч рублів на термін від 5 днів до 18 тижнів. Найвища процентна ставка — для нових позичальників. Вона становить 1,85% в день. Найнижча ставка — 0,76% в день. Крім оформлення стандартних мікрокредитів, компанія пропонує інвестування для отримання додаткового доходу.

Як оформити позику?

Позики видаються громадянам Російської Федерації у віці від 18 років по всій території країни через оформлення заявок дистанційно. Оформити заявку можна чотирма способами: через сайт, за допомогою мобільної версії сайту, через СМС-повідомлення (для постійних клієнтів), а також через спеціальне мобільний додаток. Оформлення заявки не зажадає більше 10 хвилин, відповідь по ній приходить моментально. У разі схвалення кошти перераховуються за вказаними в заявці реквізитами. Для всієї процедури знадобиться тільки паспорт.

Як погасити позику?

Погасити займ можна будь-яким зручним способом: через термінали оплати, банківськими переказами, за допомогою платіжних систем. Найбільш зручним і швидким способом погашення є переклад через особистий кабінет на сайті. У разі непередбачених ситуацій термін позики можна продовжити на додатковий термін до 4 тижнів.

Порада: переказ грошових коштів краще не затягувати і не переносити на останній день. Деякі системи, придатні для прийомів платежів по кредиту, можуть нараховувати кошти на рахунок із затримками.

Телефон гарячої лінії Манімен

Телефон гарячої лінії МФО Moneyman — 8 (800) -77-555-76. Він працює з 9 ранку до 9 вечора за московським часом і надає можливість отримати консультацію з будь-якого питання, що стосується продуктів і послуг мікрофінансової організації. З питань погашення прострочених заборгованостей можна звернутися за телефоном 8 (499) -681-83-81 або за електронною адресою: CollectionRU@moneyman.ru.

Інші способи отримання необхідної інформації

Вся актуальна інформація за продуктами та послугами мікрофінансової організації Moneyman представлена ??на сайті компанії. Швидко отримати відповіді на свої питання можна в розділі «Питання та відповіді».

Збережіть статтю в 2 кліка:

Мікрофінансові організації типу Вівус або Манімен сьогодні не можуть не надавати своїм клієнтам інформаційні майданчики про свої послуги та продукти, оскільки в процесі отримання та погашення позик може виникнути безліч питань і необхідність вирішення деяких тонкощів. Тому, незважаючи на те, що вся актуальна і необхідна інформація для клієнтів представлена ??на сайті Moneyman, практично будь-який потенційний або діючий клієнт може отримати консультацію у фахівця контактного центру з 9 ранку і до 9 вечора. Звернення за телефоном гарячої лінії може заощадити час на пошуку інформації.

Ссылка на основную публикацию