Техніки виконання бажань — правила і рекомендації

Виконання бажань може бути легким і простим, якщо знати, як діяти правильно. Поділимося найефективнішими техніками з книг і від відомих тренерів.

Способи виконувати бажання

Є безліч способів, які наближають виконання ваших бажань. Всі вони базуються на силі людського підсвідомості і тренуванні позитивного мислення.

Найпопулярніші та ефективні з них:

 1. Афірмації — позитивні твердження, які необхідно повторювати щодня. Варіант психологічного аутотренінгу. Він налаштовує вас на хвилю позитивних емоцій і думок, в результаті чого ваша підсвідомість знаходить всілякі способи здійснення мрій.
 2. Візуалізація за допомогою карти бажань. Ви малюєте або шукаєте відповідні зображення, наклеюєте їх на ватман і підписуєте позитивними афірмації. Протягом року всі загадані бажання повинні здійснитися. Детально про те, як скласти і активувати карту бажань, ми писали в цій статті.
 3. Медитації і енергетичні практики. Їх безліч — нижче ми розповімо про одну з найефективніших технік для моментального виконання бажань.

Незалежно від способу, який ви станете використовувати, практикуйтеся щодня. Виробляйте звичку мислити позитивно, і тоді мрії стануть виконуватися немов за помахом чарівної палички.

Техніка склянки води

Цей спосіб представлений в двох варіаціях. Техніку склянки води пропонували практикувати Хосе Сильва і Вадим Зеланд.

Як виконувати бажання за методом автора «Трансерфінга реальності»:

 1. Налийте чисту воду в стакан. Потрібно використовувати дистильовану або джерельну, водопровідна не підійде.
 2. На листку паперу напишіть своє бажання так, ніби воно вже виповнилося. Наприклад: «Я отримала посаду менеджера в компанії N».
 3. Поставте склянку на аркуш паперу. Сядьте і з’єднайте долоні один з одним, але так, щоб вони не стикалися. Закрийте очі.
 4. Уявіть і відчуйте між руками щільний згусток енергії, наприклад, у вигляді вогняної кулі. Візуалізують, як він розкручується і стає все більш потужним.
 5. Вголос скажіть формулювання вашого бажання, а потім «вилийте» вогняну енергію з кулі в стакан. Після цього випийте воду і вирушайте спати.

Спосіб Хосе Сильва:

 1. Візьміть в руки склянку з чистою водою і тримайте його на рівні сонячного сплетіння двома пальцями — великим і вказівним.
 2. Вимовте подумки своє бажання, а потім із закритими очима відпийте половину води зі склянки. Під час того, як робите глотки, повторюйте: «Це все, що я повинен зробити для вирішення своєї проблеми».
 3. Відправляйтеся спати, а вранці випийте воду, що залишилася.

Важливо: метод Зеланда ідеально підходить для моментального виконання бажань. Спосіб Сільва годиться також для того, щоб отримати відповідь на якийсь хвилюючий вас питання. В такому випадку загадувати не бажання, а формулюйте то, що хочете дізнатися. Наприклад: «Куди краще піти працювати: в компанію N або B».

Техніка виконання бажань «Вогняна куля»

Це медитація для здійснення мрій, яка працює дуже швидко, всього протягом двох днів. Важливо вибирати ті цілі, які легко можуть бути реалізовані в цей термін.

Що потрібно робити:

 1. Увімкніть приємну музику і ляжте так, щоб вам було максимально зручно. Закрийте очі. Прикладіть ліву руку до серця, а праву до живота.
 2. Сконцентруйтеся на диханні: робіть глибокий вдих носом і видихайте ротом. Зробіть 30-50 вдихів і видихів, поки не відчуєте, що ви повністю розслабилися і відпустили все емоції, як негативні, так і позитивні.
 3. Прикладіть обидві руки до області сонячного сплетіння. Уявіть, що в цьому місці вашого тіла з’явився вогненна куля.
 4. Відчуйте, як він розкручується, а тепло від кулі поширюється по всьому вашому тілу. Уявляйте, як він збільшується.
 5. Після того, як куля стане дуже великим, сформулюйте своє бажання. Подумки напишіть його на листку паперу, і киньте згорток в кулю.
 6. Продовжуйте глибоко дихати, уявляючи, як розкручується вогненна куля.
 7. А потім відпустіть куля, нехай він полетить разом з вашим бажанням.
 8. Відчуйте своє тіло і повільно повертайтеся в кімнату, відкрийте очі.

Важливо: якщо ви не змогли легко уявити, як куля летить в небо, значить, ви ще не готові до виконання свого бажання, не вірите, що воно може здійснитися легко. Вам необхідно повірити, що Вищі сили пошлють всі необхідні можливості.

Ви можете також включити відео з цією технікою і повторювати все, що говорить диктор:

Правила та рекомендації

Жодна техніка виконання бажань не буде працювати, якщо не дотримуватися певних правил.

Важливі чинники:

 1. Чим більше в вас енергії, тим швидше виконуються бажання. Тому важливо наповнюватися: зовні і внутрішньо. Слідкуйте за здоров’ям, займайтеся речами, які приносять вам задоволення і виключіть зі свого кола спілкування «токсичних» людей — енергетичних вампірів.
 2. Вірте в те, що Всесвіт обов’язково пошле необхідні можливості. Тоді ваші мрії швидко і легко стануть збуватися найнесподіванішим чином.
 3. Тренуйте позитивне мислення. Позбавляйтеся від негативних установок, емоцій і думок — вони гальмують виконання бажань.
 4. Перетворюйте бажання в наміри — дійте. Не сидіть на місці і не чекайте, що блага впадуть з неба. Важливий баланс: щира віра укупі з реальними діями — запорука успіху.
 5. Уникайте заперечень, коли формулюєте бажання. Всесвіт не помічає частинки «не». Якщо ви просите: «Я не хворію», то Вищі сили почують вас, як «Я вболіваю».

І пам’ятайте: для Всесвіту немає різниці, що послати вам. Вона завжди відправляє людині те, про що він часто думає, висловлює в своїх думках. Тому так важливо абстрагуватися від негативу і не зациклюватися на проблемах. Краще подумки уявляйте результат їх вирішення.

Розкажіть, яку техніку виконання бажань ви вже пробували — діліться відгуками в коментарях. Чи вдалося отримати потрібний результат?

Ссылка на основную публикацию