Техніка склянки води для здійснення мрій

Техніка «Стакан води» для здійснення мрій — це швидкий спосіб отримати те, що ви хочете, користуючись силою підсвідомості. Є два варіанти виконання техніки: Вадима Зеланда і Хосе Сильва. Розглянемо їх тонкощі і нюанси докладніше.

особливості техніки

Вода володіє особливими властивостями і енергетикою, тому часто використовується в магічних ритуалах і обрядах. Сама по собі вона нейтральна, але здатна накопичувати, зберігати і передавати інформацію, яка в неї закладена. Тому, заговарівая воду, ви можете залучити успіх і навчитися виконувати бажання.

Не всяка вода годиться для нашої техніки. Важливі моменти:

 1. Не можна використовувати кип’ячену або водопровідну воду — вона позбавлена ??«живий» енергії, тому не здатна заряджатися чарівними властивостями.
 2. Можна використовувати дистильовану, бутильовану, джерельну або талу воду. В ідеалі її потрібно взяти з природного джерела.
 3. Щоб енергетика води була особливо сильна, в неї можна додати пару крапель лимонного соку.

Далі розглянемо особливості виконання техніки склянки води в двох варіантах — Вадима Зеланда і Хосе Сільви. За допомогою простих дій ви або отримаєте відповідь на питання, який в даний момент життя хвилює вас найбільше, або виконаєте своє найзаповітніше бажання.

Техніка виконання бажань «Стакан води» Вадима Зеланда

Цей спосіб використовуйте, коли необхідно терміново виконати якесь бажання, але ви поки не бачите, якими способами це можна зробити. Довіртеся силі Всесвіту і власним підсвідомості — цей метод спрацює тоді практично моментально.

Що потрібно робити:

 1. Приготуйте скляний стакан, наповніть його чистою водою. Також вам знадобиться аркуш паперу і ручка.
 2. Сформулюйте своє бажання і запишіть, а потім покладіть на стіл, поставивши зверху ємність із заздалегідь приготованою водою.
 3. Закрийте очі і уявіть, що між вашими долонями паморочиться вогненна куля. Відчуйте, як він розкручується, стає все більш щільним, відчуєте тепло, яке від нього виходить. Постарайтеся максимально сконцентруватися на своїх відчуттях.
 4. Подумки або вголос скажіть своє бажання, можна зробити це кілька разів. Потім «закиньте» його в вогненна куля і перенесіть вогняну енергію разом з бажанням в стакан.
 5. Після цього воду потрібно випити повністю і лягати у ліжко. Дуже скоро ваше бажання здійсниться.

Важливо: робити техніку потрібно перед сном, не використовуйте її в ранковий або денний час доби.

Метод Хосе Сільви

Ця техніка трохи відрізняється від методу Зеланда і по своєму виконанню, і за метою застосування. Метод Хосе Сильва спрямований не на те, щоб ваші мрії збулися. Але він допомагає отримати відповідь на якесь питання, дуже значимий для вас в нинішній момент життя.

Наприклад, ви отримали запрошення на роботу відразу в дві компанії і не можете визначитися, якому роботодавцю відмовити. Або за вами доглядає відразу двоє чоловіків, і ви не здатні зрозуміти, хто подобається більше. Будь-які питання, в яких потрібно зробити вибір, підходять для застосування техніки.

Що потрібно робити:

 1. Налийте воду в чистий стакан і сядьте. Розслабтеся, закрийте очі, зробіть кілька глибоких вдихів і спокійних видихів. Звільніть свідомість від зайвих емоцій і сторонніх думок.
 2. Візьміть склянку в руки таким чином, щоб ви охоплювали його пальцями — великим і вказівним кожної руки. Піднесіть ємність до області сонячного сплетіння — тут знаходиться третя чакра, яка відповідає за реалізацію цілей. Вільні пальці розчепірте.
 3. Подумки скажіть своє питання. Формулювати потрібно приблизно так: «На даний момент я в пошуках вирішення проблеми, пов’язаної з роботою» або «Зараз я шукаю відповідь на питання про те, кого з двох партнерів вибрати».
 4. Повільно, невеликими ковтками, відпийте зі склянки половину всієї знаходиться в ньому води. Потім скажіть: «Зараз я зробив все, що необхідно, для того, щоб отримати відповідь на моє запитання».
 5. Залиште склянку з водою, що залишилася на столі і вирушайте спати. Вранці допейте залишки рідини.

Відповідь може приснитися вам в ту ж ніч, або ви отримаєте його з абсолютно несподіваного джерела. Намагайтеся бачити і помічати все, що відбувається навколо вас: Всесвіт обов’язково подасть якийсь знак незабаром.

Подивіться відео з докладним описом техніки:

Як приготувати талу воду

Якщо у вас немає можливості «добути» потрібну воду для використання техніки, ви можете приготувати талу воду самостійно в домашніх умовах.

Що потрібно робити:

 1. Налийте в банку або глечик водопровідну воду і дайте їй відстоятися протягом години.
 2. Після цього злийте воду з поверхні — там найбільше хлору і домішок. Решта вилийте в каструлю, але рідина зі дна теж не використовуйте.
 3. Трохи підігрійте на плиті — вода не повинна почати кипіти, а лише нагрітися. Простежте за цим. Остудіть.
 4. Потім приберіть воду в морозильну камеру і дочекайтеся, поки вона трохи затягнеться кригою. Цей тонкий шар льоду потрібно видалити і дочекатися потім, поки вода, що залишилася повністю замерзне.
 5. Дістаньте вийшов шматок льоду. Якщо в ньому є білі замерзлі згустки, розчиніть їх під гарячою водою. Що залишився, чистий і прозорий лід без домішок, розтопіть при кімнатній температурі.

В результаті ви отримаєте ідеально чисту і корисну талу воду, яку можна використовувати для техніки виконання бажань.

секрети формулювань

Щоб ваше бажання збулося, потрібно формулювати його правильно:

 • в теперішньому часі;
 • без використання заперечень і частинки «не»;
 • в позитивному ключі;
 • тільки власне бажання, яке не впливає на намір іншої людини;
 • то, чого ви дійсно хочете.

Дуже важливо не замислюватися про те, яким чином збудеться ваша мрія. Вона може здійснитися зовсім несподіваним для вас чином. Просто вірте в силу своєї підсвідомості і підтримку Всесвіту, позбудьтеся від сумнівів і скепсису.

Ідеальний час для загадування бажань — молодик. В повний місяць краще не використовувати описані техніки.

Ссылка на основную публикацию