Техніка самогіпнозу для виконання своїх бажань

Ще з давніх-давен людям було відомо, що людський мозок є центром, який контролює всю нашу життя і визначальним ту реальність, в якій ми з вами проживаємо. Саме мозок (а точніше — наша підсвідомість) впливає на людину, працюючи над ним можна змінити багато внутрішні установки. Але в звичайному стані це зробити досить проблематично, тому необхідно домогтися стану зміненої свідомості, а в цьому багато в чому може допомогти самогіпноз.

Історична довідка про гіпноз і самогіпнозу

Гіпноз і самогіпноз — поняття дуже схожі між собою, але мають певні відмінності. Давайте вирушимо в історію, щоб знайти ту відправну точку, коли вони виникли.

Вперше про станах зміненої свідомості і гіпнозі заговорили жителі Стародавньої Індії. Трохи пізніше, приблизно в п’ятому столітті до Різдва Христового, у стародавніх греків увійшли в моду так звані «сонні храми», в яких проводилося лікування від багатьох недуг. Майже у всіх стародавніх цивілізацій були знання про особливості трансового стану.

Особливо популярним гіпноз став уже в 18-19 столітті — їм почали активно займатися багато знаменитих європейські психотерапевти.

Техніка сучасного гіпнозу була розроблена в 2 половині двадцятого століття Мілтон Еріксон — найвідомішим на сьогоднішній день гіпнотизером. Техніка отримала свою назву саме в честь основоположника.

Але Еріксон займався не тільки звичайним гіпнозом, але і приділяв достатньо уваги самогіпнозу. Лікар зумів довести, що самогіпноз допомагає позбутися від багатьох патологій, а також сприяє реалізації бажаного. Адже саме використовуючи техніку самогіпнозу, ви безпосередньо контактуєте зі своєю підсвідомістю, в якому сховані воістину неймовірні можливості, про які багато хто навіть не підозрюють.

Еріксон вважав, що опанувати самогіпнозу при бажанні може кожна людина. А якщо у когось є труднощі з зануренням в трансовое стан, то слід займатися зміною свідомості разом з людиною, якій ви можете довіряти.

В наші дні самогіпноз творить справжні чудеса — мільйони людей по всій земній кулі домагаються неймовірних успіхів в лікуванні смертельних хвороб, набувають впевненості в собі, виконують свої найзаповітніші бажання і робить багато багато іншого.

Більше про секрети самогіпнозу вам повідає наступне відео

Як працює самогіпноз

Наша підсвідомість виступає найпотужнішою силою, з якою складно щось порівняти. Якщо ви навчитеся правильно застосовувати дану силу — зможете легко змінити своє життя самим гармонійним чином.

При цьому механізм здійснення мрій досить елементарний. Наша підсвідомість не може відрізнити реальну інформацію від уявної. Тому, коли у вашій голові з’являється нова думка або ідея, вона спочатку обживається в глибині нашого мозку і тільки потім починає проявлятися в реальності. В цьому власне і полягає основний секрет дії самогіпнозу.

Тому, якщо ви прагнете з якихось змін у своєму житті, потрібно, перш за все, зайнятися зміною свого мислення.

Поради по роботі з підсвідомістю

Неважливо, який з видів самонавіювання вас найбільше цікавить — самогіпноз для здійснення мрій, самогіпноз на гроші, самогіпноз на успіх або ще якийсь інший — перед тим, як почати виконувати практику, вивчіть наступні рекомендації.

  1. Потрібно знайти тихе і спокійне кімнату, в якій ви будете почувати себе комфортно. Навіть незначні сторонні звуки здатні сильно перешкодити вам. Тому приділіть цьому аспекту особливу увагу і вимкніть свій мобільний телефон.
  2. Довіртеся своєму тілу. Цілком ймовірно, що під час сеансу самогіпнозу ви будете відчувати в тілі різні незвичайні відчуття. Це знак для вас, в якому напрямку слід рухатися. Довіртеся собі і насолодитеся процесом.
  3. Щоб самонавіювання було дійсно ефективним, вам знадобиться приділяти заняттям досить часу. Дуже важлива регулярність, особливо на початку. Тому розплануйте свої практики так, щоб сеанси самогіпнозу припадали на один і той же час.

Самогіпноз: техніка занурення

Тепер ми впритул підійшли до розбору самої техніки занурення в стан зміненої свідомості. Вона складається з кількох етапів:

  1. Підготовка. Займіть зручну позу на стільці або кріслі, важливо спертися на спинку і повністю розслабити своє тіло. Покладіть руки на коліна, а ноги поставте таким чином, щоб стопа повністю перебувала на підлозі.

Краще в процесі самогіпнозу перебувати в сидячому положенні, а не в горизонтальному. В іншому випадку ви ризикуєте сильно розслабитися і заснути.

  1. М’язова релаксація. Наступний етап — ви знаходите будь-яку точку в приміщенні і зосереджуєтесь на ній. Про себе вимовляєте фразу: «Мої повіки стають все більш і більш важкими, я повністю розслабляюся». Повторюйте дане формулювання дуже багато раз. Вам потрібно відчути, як вас дійсно накриє розслаблення. Потім вам захочеться прикрити повіки. Виконуйте підказки свого тіла — воно краще знає, що вам зараз необхідно.
  2. Трансовое стан. Наступний крок — встановлення зв’язку зі своєю підсвідомістю. З цією метою потрібно подумки перенестися в ліфт, який плавно опускається з 10-го на 1-й поверх. Потрібно рахувати кожен поверх, максимально візуалізувати ситуацію, відчуваючи все більше і більше розслаблення.

Коли ліфт досягає першого поверху, його двері нечутно відкриваються. Ви рухаєтеся вперед і потрапляєте в дуже затишну та комфортну кімнату в центральній частині якої розташувалося велике і дуже зручне ложе. Вам потрібно підійти до нього, лягти на нього і відразу ж провалитися в міцний сон. Подумки потрібно сказати фразу: «Я засинаю здоровим сном і буду перебувати в цьому стані до тих пір, поки не повернуся в ліфт і не почну руху наверх».

секрет — коли ви подумки рухаєтеся вниз в уявному ліфті, ваша підсвідомість починає прокидатися, а підіймаючись вгору ви, навпаки, повертаєтеся в нашу реальність. Ця вправа є основою техніки самогіпнозу.

Це вже стан легкого трансу, коли ви можете почати диктувати своїй підсвідомості певні установки.

Важливий момент! Чи не беріться за установки відразу, робити це можна по закінченні двох-трьох тижнів постійних тренувань на розслаблення, коли ви навчитеся повної релаксації і зможете перебувати в такому стані протягом певного часу.

  1. Самогіпноз і робота з підсвідомістю. Активне самонавіювання — це найважливіша частина самогіпнозу. Тут ви вносите у свою підсвідомість необхідні установки.

важлива деталь — робота нашого несвідомого і свідомості сильно відрізняється. Підсвідомість спирається на образи, а не на слова. Тому, працюючи з ним, потрібно використовувати іншу техніку — вселяти ідеї в образі зображень.

Наприклад, ви бажаєте за допомогою самогіпнозу позбутися зайвих кілограмів. Тоді не просто представляйте, як ви це робите, скільки грошей і зусиль витрачаєте на це. Почніть просто візуалізувати своє витончене, струнке, красиво тіло і переконуйте себе приблизно таку установку:

«Я потрапляю в область своєї підсвідомості. Тепер воно активно сприймає інформацію. Я постійно худну. Мої жирові відкладення тануть з кожним днем, утворюючи стрункий силует. Все тіло худне рівномірно. Мій організм наповнює життєва енергія і світло, я стаю легкою і повітряної ».

Повторюйте цю афірмації багато разів, при цьому уявляйте собі зображення вашого ідеального тіла. Переконайтеся в тому, що візуальний образ щільно увійшов в мозку. Адже дійсно набагато ефективніше вдатися до самогіпнозу, ніж лягати на ліпосакцію.

Робіть все ваші афірмації для самокодування максимально подібними, чітко і красиво формулюйте їх, щоб вони легко запам’ятовувалися. Це основа успішного самонавіювання, про яку не всі знають, але саме вона забезпечує дієвість установок.

Ще один важливий момент — використовуючи самогіпноз, вибирайте тільки одну мету. Приділіть їй одну або парочку тижнів і тільки потім беріться за виконання наступного бажання. Відразу переконуйте себе, наприклад, схуднення, потім — впевненість у власних силах, здоров’я, позбавлення від недуг і так далі. Тільки ви контролюєте свій організм, тому зможете впоратися з будь-якими навіюваннями.

  1. Завершуємо транс. В кінці сеансу самонавіювання ви повинні відчувати себе спокійно, впевнено, знати, що в самий найближчий час зможете здійснити свою мету і вона втілиться в реальність. В кінці використовуйте фразу-фіксатор свідомості «Все буде саме так, як я вирішила».

Потім подумки вставайте з уявного ложа. Не кваплячись підходите до ліфта і входите в нього. Піднімайтеся наверх, при цьому вважайте кожен наступний поверх. Коли кабіна зупиниться, потрібно вийти з ліфта і відкрити очі. Кілька хвилин посидьте на місці, не роблячи ніяких рухів, до тих пір, поки ви остаточно не опинитеся в реальному світі. Це заключний момент практики самонавіювання.

Не варто турбуватися, якщо у вас все не виходить відразу. Потрібно докладати більше зусиль і позитивний ефект буде вам гарантований.

Самогіпноз — велика сила, з допомогою якої у вас з’явиться можливість змінити своє життя самим кардинальним чином. Відгуки про самогіпнозі вражають — всього після кількох сеансів люди стають більш впевненими в собі, починають худнути, вирішують багато життєві проблеми, з якими були змушені роками миритися. Спробуйте це чудодійний засіб на собі і переконайтеся в його дієвості!

Ссылка на основную публикацию