Таро Універсальний Ключ: огляд відмінних рис даної колоди

Кожній авторської колоді карт Таро притаманні свої відмінні риси і колода Таро Універсальний Ключ не є винятком з правил. При її розробці використовувалися класичні традиції, але вона має і певними власними сучасними рисами. Крім цього, колода має відмінні риси тлумачення арканов, а також ілюстрацій до них. Детальніше про всі ці нюанси ви зможете дізнатися з матеріалу нижче.

Загальні відомості про колоді Універсального Таро

Описувана колода є настільки універсальною і простий, що доступна до використання всіма людьми, незалежно від їх сприйняття навколишньої реальності, релігії або освіти. Колода змогла увібрати в себе енергетику багатовікової історії створення та вдосконалення системи Таро. Людина, який розробив цю колоду, — Девід Корсі, зміг поєднувати в ній сучасні технології з символізмом традиційного варіанту системи Таро і образної живописом.

За рахунок всього цього ілюстрації до Арканов Таро Універсальний Ключ відповідають картинкам класичної колоди Райдера Уейта. Але їх промальовування виконана краще, вона володіє об’ємним форматом, за рахунок чого всі персонажі прямо в руках «оживають» і ворожить може зрозуміти особливості їх характеру і настрою, що грає велику роль в процесі тлумачення розкладів.

Розглядати позитивні сторони Золотого Універсального Таро можна дуже довго, при цьому ви анітрохи не переоціните значення колоди, адже вона працює так, як це зручно для її власника. Наприклад, ви можете розглядати карти Універсального Таро як цілісно, ??так і окремо. При цьому кожна карта буде асоціюватися з тим або іншим Законом Всесвіту, якою вона підпорядковується.

Загалом же кожен з Арканов Універсального Таро співвідноситься з конкретним принципом, силою або природним елементом, в свою чергу вони також взаємопов’язані один з одним, впливають один на одного, що за підсумком призводить до абсолютної завершеності.

Основною метою даної колоди карт виступає демонстрація цілісної картини Всесвіту незалежно від особливостей її використання. За рахунок всього цього звертатися за допомогою до колоді Універсального Таро можуть всі люди, які цікавляться питаннями ворожіння і бажаючі отримати прогноз про події майбутнього.

Відмінні риси даної колоди

За аналогією з усіма іншими колодами, в «Універсальному Ключі» всього 78 арканов, з них 22 є Старшими арканами і 56 — Молодшими. Всі карти мають стандартними параметрами, складовими 66 на 120 міліметрів. Завдяки такому розміру карти зручно тримати в руках і перетасовувати в процесі ворожіння.

Точно також, як і у випадку з іншими колодами, в цій колоді відбувається поділ Молодших арканів по 4 мастям — Жезлів, Мечів, Кубків і Пентакль. Аркан придворних володіють своїми видами позначень: пажів відрізняє шолом воїна, вершників — голова коня, Корольов — велична корона, а Королів — корона з наявністю променів.

Головна відмінна риса колоди, яка зрозуміла вже з її назви — це універсальність. Універсальність полягає в багатьох моментах — наприклад, за допомогою цих карт можна виконати абсолютно будь-який з розкладів. На арканах відсутні написи і назви, а для нумерації використовуються римські числа. Автори, створюючи універсальну колоду, заклали в неї той зміст, щоб вона ідеально підходила для представників будь-якої національності, а також людей, які спілкуються на різних мовах.

У цьому проглядається ще одна універсальна особливість колоди, адже в ній відсутні прив’язки до мови або значенням аркана. Так, наприклад, одна з Старших карт — Диявол у багатьох новачків асоціюється з проявами самого Диявола — тобто, з темною, потойбічної сутністю, чимось поганим. А відсутність назви в цьому випадку посприяє многоплановому сприйняття справжнього значення аркана, що полягає в необхідності здійснення вибору, небезпеки, що його віра може зруйнуватися, в проявах егоцентризму і так далі.

Сюди можна додати ще й те, що відсутність назв, які в більшій частині колод пишуться на іноземних мовах, позбавляє ворожбитів від плутанини з перекладом і проблем, викликаних незнанням мови. Найменування же в Універсальному Таро замінені більш легкої до розуміння системою з цифрами, знаками і символами, яка набагато більш універсальна.

Особливості тлумачення по картах Таро Універсальний Ключ

Таро Універсальний Ключ виступає своєрідною варіацією системи, розробленої Райдером Уейтом, за основу якої взяли багато сучасних школи ворожіння. Тому тлумачення карт не викликає особливих складнощів — тут застосовуються стандартні варіанти тлумачень школи Райдера Уейта.

Початківців таролог може збентежити хіба що відсутність назв, але разом з цим користуватися колодою вони все-таки можуть, це стає можливим завдяки нумерації карт. Крім цього, якщо ви купуєте карти в вітчизняних магазинах, до них в обов’язковому порядку додається керівництво з поясненнями і оглядом значення символів Таро.

Що ж стосується ілюстрацій, то для полегшення пошуку сенсу відповідей в зображеннях арканов рекомендується практикувати медитативний стан — так ви більш глибинно усвідомлюєте сакральне значення знаків і ще краще перейметеся атмосферою ворожіння.

В цілому колода Універсальний Ключ Таро відноситься до розряду дуже зручних в плані роботи. Звичайно, спочатку у будь-якого початківця таролога будуть виникати певні складнощі з трактуванням, так як необхідно напрацювати власні навички, «подружитися» з колодою, що спершу може даватися досить нелегко. Як би там не було, Універсальне Таро може з однаковим успіхом використовуватися і початківцями, і вже досвідченими професіоналами в магії Таро.

Взаємодіючи з даної карткової колодою можна вдаватися до абсолютно будь-яких варіантів ворожінь. Так, карти дадуть вам і на питання, що стосуються особистого сфери життя, і нададуть детальний огляд кар’єрних тим, в них відмінно розглядаються питання бізнесу, духовності, вони полегшують для запитувача розуміння абсолютно будь-якій ситуації. Ще одна з областей, в яких можна застосовувати дану колоду — робота зі своєю свідомістю і самоаналіз.

Загалом можна підвести підсумок, що Таро Універсальний ключ являє собою достатньої непоганий універсальний ворожильні інструмент, користуватися яким в рівній мірі можуть, як професіонали, так і новачки. Тому, якщо вашу душу долають якісь важкі питання, ви завжди можете звернутися за допомогою до цієї колоді карт і гарантовано отримаєте від них окрему рекомендацію щодо поліпшення власного життя.

Сподіваємося, що дана стаття була для вас корисною і з неї ви змогли дізнатися те, що хотіли про колоді Універсального Ключа. Також наостанок радимо вам обов’язково переглянути цікавий тематичний відео-ролик:

Marissa

Ссылка на основную публикацию