Таро — дзеркало долі: правила роботи з картами

Карти Таро — це дзеркало долі кожної людини. У арканах укладена глибока мудрість, безліч таємних знань, які допоможуть краще пізнати себе і передбачити майбутнє. Поділимося способами простих розкладів, щоб ви могли відкрити завісу таємниці і розібратися в тому, чого варто очікувати.

Ворожіння «На всю долю»

Це розклад допомагає дізнатися, що дано вам від народження, які доленосні події ви змінити не в силах. Зрозуміти, що в минулому вплинуло на результат справ в сьогоденні. Визначитися з подальшими діями, які допоможуть вам знайти щастя і благополуччя.

Розшифровка арканов:

 1. Що вам дано Долею від народження. Це всілякі кармічні борги, неминучі події, риси характеру і особистісні якості. Змінити це ви не в силах, потрібно змиритися і придумати, як жити з урахуванням «вроджених» обставин.
 2. Другий аркан доповнює і уточнює значення першого.
 3. Що ви не отримали від народження. Це якості, яких у вас немає, але ви можете їх розвинути. Це люди і події, які не з’являться у вашому житті, якщо не прикладати зусиль.
 4. Скільки удачі і везіння відміряно вам долею. Чим вище цей показник, тим менше доведеться докладати зусиль для досягнення життєвих цілей. Якщо він маленький, значить, ви повинні бути працелюбні і працездатні, якщо хочете стати успішним і щасливим людиною.
 5. Ваше минуле. Всі події, вчинки, дії, думки і почуття, які відображаються на вашому сьогоденні. Що ви викупалися зараз, які вигоди отримуєте завдяки правильній поведінці раніше.
 6. Ваші думки та мрії. Можливо навіть ті, про які ви самі не здогадуєтеся, тому що сховали їх глибоко в підсвідомість. Цей аркан допомагає краще розібратися в собі. зрозуміти себе, свої справжні бажання, а не нав’язані оточенням.
 7. Що ви маєте на даний момент. Перерахування ресурсів, які ви можете використовувати для досягнення успіху. Всі можливості, знаки долі, вигідні зв’язки — їм необхідно знайти застосування.
 8. Що станеться з вами в найближчому майбутньому. Прогноз на кілька днів або тижнів. Найбільш значимі і яскраві події, які вплинуть на все життя в цілому. Негативні ситуації, про які карти хочуть вас попередити.
 9. Прогноз на особисте життя. Чи варто чекати знайомства з майбутнім чоловіком, отримаєте ви пропозицію руки і серця, або настане довгим період самотності.
 10. Що можна зробити, щоб нейтралізувати негативний прогноз в особистому житті. Ваші дії, які допоможуть виправити ситуацію і знайти щастя в стосунках з гідним чоловіком.
 11. Ця карта доповнює і уточнює прогноз двох попередніх арканов.
 12. Прогноз на фінансову і кар’єрну сферу життя. Чи зможете ви реалізувати себе, просунутися по службі, знайти роботу своєї мрії. Що потрібно робити для самореалізації та розвитку в цій галузі.
 13. Як будуть розвиватися події в кар’єрі, якщо нічого не змінювати і не слідувати порадам Таро.
 14. Цей аркан доповнює і уточнює значення двох попередніх карт.
 15. «Таємниця долі». Ваше призначення, сенс життя, головний кармічний борг. Що ви повинні виконати в земному житті, щоб відпрацювати своє земне існування і заслужити більш щасливе майбутнє в наступній реінкарнації.
 16. Друга карта Долі Таро. Доповнює зміст попередньої, вказує на дрібні, менш значущі моменти.

Останній аркан підводить підсумок ворожіння і дає пораду, як потрібно жити і діяти, щоб бути щасливим і відчути гармонію всередині себе, налагодити баланс всіх життєвих сфер.

Розклад «Що несе мені майбутнє?»

Це ворожіння на долю описує повний прогноз того, що чекає на людину в найближчому і віддаленому майбутньому. Пророцтва стосуються подій, які будуть відбувається в різних життєвих сферах. Ви дізнаєтеся, з якими приємними і не дуже подіями доведеться зіткнутися.

Проаналізуйте значення арканов на кожній з позицій:

 1. Здоров’я. Прогноз на найближчий рік про ваше самопочуття. Поради, чому потрібно приділити особливу увагу, які проблемні місця організму існують. Ймовірні важкі захворювання, з якими доведеться зіткнутися.
 2. Фінанси. Все, що стосується матеріального благополуччя. Ви дізнаєтеся, де можна знайти додаткові джерела доходу, чи будуть проблеми з грошима і як їх уникнути. Повний фінансовий прогноз, який допоможе досягти добробуту і вирішити проблеми.
 3. Особисте життя. Якщо ви самотні, карти вкажуть, які шанси в найближчому майбутньому зустріти другу половинку. Якщо у відносинах, зрозумієте, як їх можна поліпшити, які способи допоможуть внести гармонію і щастя в ваш союз з коханою людиною.
 4. Кар’єра і робота. Чи варто очікувати кар’єрного росту, змінити місце служби, чи знайдете ви своє призначення і улюблена справа. Проблемні і вигідні точки цієї сфери вашого життя.
 5. Приємні події, які відбудуться в найближчий рік. Якими бонусами обдарує доля, що ви станете отримувати від життя легко і без зусиль. Що можна зробити, щоб залучити удачу і заручитися підтримкою Вищих сил.

Пам’ятайте, що не дивлячись на прогноз Таро, ваша доля завжди тільки в ваших руках. Якщо ви дізнаєтеся щось погане, зможете легко це виправити, користуючись порадами арканов.

Подивіться відео з розкладом Таро «Дзеркало Долі»:

Правила роботи з картами Таро

Щоб отримати достовірний прогноз, потрібно гадати правильно. Карти не люблять метушні і зневажливого ставлення, враховуйте це.

рекомендації:

 1. Гадайте в хорошому настрої і настрої. Якщо в даний момент часу відчуваєте які-небудь негативні емоції, відкладіть карти до більш сприятливого часу.
 2. Вірте в те, що аркани скажуть правду. Якщо ви сумніваєтеся, налаштовані скептично, карти ніколи не дадуть вірного прогнозу.
 3. Користуйтеся тільки однією колодою, не давайте її в руки нікому. Між вами і Таро повинна існувати енергетичний зв’язок. Вона розірветься, якщо до карт доторкнеться стороння людина.
 4. На початку ворожіння подумки задавайте Таро яке вас цікавить, а в кінці — дякуйте за передбачення, поради та мудрість.

Детальніше про те, як гадати на Таро читайте в цій статті.

Ссылка на основную публикацию