Тарифи Промсвязьбанка для фізичних та юридичних осіб

Для того щоб вибрати максимально вигідну депозитну програму в Промсвязьбанк, фізособам немає необхідності вивчати відсотки за вкладами в швейцарських банках. Для російських громадян і представників малого, великого та середнього бізнесу фінансова установа сьогодні підготувало масу цікавих пропозицій. За деякі послуги Промсвязьбанка фізичним і юридичним особам доведеться платити відповідно до затверджених тарифів.

Тарифи за проведення фінансових операцій в готівковій формі

Щоб почати заробляти, російські громадяни можуть відкрити демо-рахунку на Форекс або реалізувати будь-яку бізнес-ідею з інтернету. Якщо люди вважають за краще у всьому стабільність, їм слід почати співпрацю з Промсвязьбанка. Ця фінансова установа пропонує фізичним і юридичним особам не тільки взяти участь в кредитуванні, а й заробити гроші на різноманітні інвестиційні проекти.

Всі клієнти Промсвязьбанка, які стикаються з необхідністю проводити операції з готівкою, повинні знати про діючі тарифи:

 • видача готівкових коштів через банкомати фінансової установи — комісія не стягується;
 • видача готівки через каси — 2% від суми;
 • видача грошей через банкомати, що належать іншим банкам — відповідно до їх тарифами;
 • поповнення карткових і поточних рахунків здійснюється без комісії;
 • поповнення рахунків через банкомати інших фінансових установ передбачає сплату комісії.

Зверніть увагу: При проведенні операцій з готівкою в банках-партнерах, наприклад, в банку «Відродження», фізичні та юридичні особи комісію не платять.

Тарифи за проведення фінансових операцій по дебетових і кредитному пластику

Сьогодні користуються великою популярністю не тільки вклади Промсвязьбанка для фізичних осіб. Багато клієнтів фінансової установи стають власниками кредитного і дебетового пластика типу MasterCard Worldwide, VISA International.

При використанні банківських карт їх власникам потрібно враховувати чинні тарифи Промсвязьбанка:

 • при переказі коштів з карткового рахунку, оформленого в цій фінансовій установі, на інший рахунок — мінімум 30 рублів, максимум 0,50% від суми;
 • при переказі коштів з карткового рахунку Промсвязьбанка на картковий рахунок, відкритий в іншій фінустанові — мінімум 50 рублів, максимум 1,00% від суми;
 • при проведенні допомогою інтернет-банкінгу переказу грошових коштів з картки клієнта Промсвязьбанка на картковий рахунок цього ж фінустанови утримується комісія в розмірі — мінімум 30 рублів, максимум 0,50% від суми;
 • при перекладах за допомогою інтернет-банкінгу з карт Промсвязьбанка на карти, відкриті в інших банках, комісія утримується в розмірі — мінімум 30 рублів, максимум 1,50% від суми;
 • при проведенні фінансових операцій за картковими рахунками, відкритими в сторонніх фінансових установах, через інтернет-банкінг партнерів стягується комісія в розмірі — 0-5% від суми (мінімум 0-100 рублів).

Які встановлено обмеження в Промсвязьбанк?

На офіційному сайті фінансової установи клієнти можуть дізнатися як про процентні ставки за вкладами фізичних осіб, так і про інших тарифах. Всі фізичні та юридичні особи, які отримують в Промсвязьбанк розрахунково-касове обслуговування, повинні знати про існуючі обмеження:

 • при проведенні грошових переказів встановлений ліміт (комісія знімається з того карткового рахунку, з якого списуються кошти) — 70 000 рублів на одну операцію;
 • власник платіжної картки не може перевести з неї в місяць більше 600 000 рублів;
 • щодня з карткового рахунку може бути зроблено не більше 4-х перекладів (в межах встановленого ліміту);
 • за 4 дні власник картки не повинен робити більше 15 перекладів;
 • за 1 календарний місяць фізична особа не може покласти на свій картковий рахунок більше 600 000 рублей.

Тарифи за обслуговування банківських карт в Промсвязьбанк

Сьогодні діють такі тарифи Промсвязьбанка при обслуговуванні дебетових карт:

 • за обслуговування основної картки абонплата не стягується;
 • якщо у клієнта оформлена основна і додаткова карти, то в рік йому доведеться платити 500 рублів (якщо пластик оформлений у валюті, то, відповідно, 10 доларів або 8 євро);
 • послуга СМС-інформування обійдеться фізичним і юридичним особам в 69 рублів на місяць (2 долари / євро);
 • при конвертації грошових коштів стягується комісія в розмірі 1,99% від суми обміну;
 • за картками з овердрафтом передбачений ліміт: мінімум — 10 000 рублів, максимум — 600 000 рублів.

Порада: якщо фізичні та юридичні особи не можуть знайти на офіційному сайті фінансової установи інформацію про ті чи інші тарифи, вони можуть звернутися на гарячу лінію і в телефонному режимі отримати консультацію. Оператор розповість, як проводиться пролонгація вкладів, як відкриваються кредити і депозитні програми.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Клієнти цієї фінансової установи в процесі обслуговування можуть користуватися різними послугами, деякі з них надаються на безоплатній основі, а за деякі доведеться платити. Всю інформацію про діючі тарифи вони зможуть знайти на офіційному сайті Промсвязьбанка в відповідному розділі.

Ссылка на основную публикацию