Тантричний масаж: основні його секрети і особливості

Мистецтво тантри полягає в любові і взаєморозуміння між представниками протилежних статей. А тантричний масаж виступає першою сходинкою на шляху до досягнення гармонії і духовної близькості між коханими. Про секрети тантричного масажу, а також про особливості його виконання ви зможете дізнатися з даного матеріалу.

Чим є тантричний масаж

Масаж — в загальному це лікувальна процедура, що має потужний вплив на організм. Масаж сприяє зміцненню м’язів і нервів, зняття больових відчуттів, схудненню, плюс він вводить людину в розслаблений стан і наповнює бадьорістю і енергією. На сьогодні відомі різні техніки масажу, навіть дуже незвичайні, що дозволяють досягати потрібного результату.

Тантричний масаж грунтується на взаємодії чоловічого і жіночого начал, він покликаний допомогти досягти гармонії в стосунках пари. Різниця між звичайним і тантрическим масажем полягає в тому, що в другому випадку використовуються дотику до самих інтимних ділянок на тілі один одного. За рахунок його значно поліпшується сексуальне життя пари.

При цьому дуже важлива взаємність в тантра масажі. Завдяки йому партнери зможуть відкрити приховані ерогенні зони на тілі один дружки і за підсумком отримають неземну насолоду. Бажаючи отримати найвищу ступінь блаженства необхідно підказувати своєму коханому, які ділянки на вашому тілі найкраще приймають дотику, для цього використовуйте силу свого голосу, щоб ефект від дотиків коханого не зменшився.

Потрібно також зауважити, що сам по собі тантричний масаж не відноситься до якогось певного масажному стилю, як чомусь прийнято вважати. Він є одним з чудових способів проявити свою любов до партнера. Такий неймовірно приємний сеанс посприяє перетворенню всього тіла в одну суцільну ерогенну зону. Сучасна тантра застосовує масаж і як любовної гри, і чинного зціляє кошти, яке успішно бореться з багатьма патологіями.

При цьому в корені невірно переконання, що тантричний масаж використовується в основному виключно для сексуальної насолоди. Перш за все, він покликаний вивільнити енергію і відновити емоційний стан людини. Тому, якщо ви мрієте отримати потрібну дію, не думайте про тантричний масаж тільки з сексуальним підтекстом, а налаштовуйте себе на медитацію і поліпшення відносин зі своєю коханою людиною.

Тантричний масаж і правда дуже схожий з медитативної практикою, доповненої ласками — з одного боку він допоможе розслабитися, а з іншого — загострить всі почуття. Неспішність у проведенні цього ритуалу допоможе розкритися сексуальному потенціалу, як чоловіки, так і жінки і подарує їм ні з чим не порівнянне задоволення.

Відповідно до одного стародавньому повір’ю за допомогою тантричного масажу представниці прекрасної статі отримують можливість позбутися від фригідності та розкрити свою чуттєвість і сексуальність.

Цікаві особливості тантричного масажу

Тантричний масаж володіє своїми відмінними рисами. Наприклад, тут еротичне і зцілює дію буде за великим рахунком залежати від того, наскільки партнери довіряють один одному і в якому стані вони вдаються до цього ритуалу.

В процесі тантра-масажу відбувається перетікання чоловічої та жіночої енергії з одного тіла в інше, за рахунок чого вони гармонійно доповнюють і збагачують одна одну. Нерідко можна спостерігати коли дипломовані масажисти і їх пацієнти з часом починають відчувати симпатію, а в ряді випадків навіть і почуття любові один до одного. Тому тільки уявіть, як сильно тантричний масаж зможе зміцнити відносини в сімейній парі.

А популярна на сьогодні аюрведа говорить про те, що якщо чоловік і дружина перед відходом до сну будуть масажувати ступні один одного, вони зможуть значно поліпшити стан свого здоров’я, плюс збільшать сексуальну тягу один до одного.

Тантричний масаж дозволяє торкнутися найніжнішим ділянках тіла, які забороняється чіпати в традиційному масажі (наприклад, до ступень ніг, вушних раковин, тазової області, крижів, промежини, живота, грудей у ??жінок і простаті у чоловіків).

Яка енергія переважає в тантричний масажі

Основна енергія, яка використовується при тантричний масажі, — це сексуальна енергія. Остання зустрічається в декількох щаблях свого прояву:

 • У вигляді сексу. Секс виступає природним інстинктом, що дозволяє зривати з людей штучно створені маски, усувати рамки і стереотипи, придумані суспільством.
 • Пристрасть — це більш висока сходинка енергії, ніж секс. Як правило, такий вид енергії діє на людину руйнівно, адже більшість людей просто не знають, як її правильно використовувати.
 • Закоханість — є третім рівнем прояви сексуальної енергії (по-іншому відома, як «цвітіння»). Цей різновид енергії сприяє розкриттю в людях незвіданих до цього талантів і здібностей, окрилює і дарує благополуччя.
 • Трансформація — виступає найвищим рівнем сексуальної енергії. Тут людина вже може сам контролювати цю енергію, відкриваючи нові грані своєї сутності.

У практиці тантричного масажу обов’язково повинні брати участь двоє людей. У початковому встановленні контакту люди відчувають сексуальну енергію, отримуючи свої перші уявлення про те, що таке справжня насолода. А сам масаж проводиться за двома етапами, які ми розглянемо далі.

Етапи проведення тантричного масажу

зовнішня підготовка

На цьому етапі потрібно буде приготувати все необхідне, що забезпечить необхідну атмосферу:

 • забезпечте в кімнаті для масажу комфортну температуру;
 • приглушите лампи, замість них розставте запалені свічки;
 • величезну роль грають запахи, тому подбайте, щоб у повітрі витав ледь вловимий аромат, але не занадто нудотний і різкий;
 • під час сеансу ви повинні бути сконцентровані тільки на масажі. Тому завчасно повиключали мобільні телефони та інші джерела звуку;
 • з особливою ретельністю готується саме місце для масажу. Не дивуйтеся, але найправильніший варіант — це покласти на підлогу ковдру і виконувати маніпуляцію прямо на підлозі. Подбайте про те, щоб місце було досить тверде, але і зручне, щоб на ньому було комфортно розміщуватися;
 • виберіть правильну музику, при цьому потрібно відмовитися від складних інструментальних композицій, замість яких використовують ледь чутні звуки, щоб відчувався тільки ритм;
 • для масажу використовуються спеціальні масла, їх вибором потрібно зайнятися також заздалегідь. Вибране масло ставиться в ємності з нагрітою водою для досягнення комфортної температури.

Внутрішня підготовка

Вона використовується для досягнення особливої ??душевної гармонії між коханими:

 • великого значення приділяють диханню. Перш, ніж починати масаж, потрібно намагатися почути ритм дихання один дружки. З цією метою закохані лягають на мінімальній відстані і закривають очі. Чоловік покладає свою долоню в районі серця своєї партнерки. Коли вона вдихає, він повинен видихнути. Важливо сконцентруватися на диханні, поки ви не відчуєте, що змогли досягти гармонії;
 • сядьте максимально близько один до одного. Вам потрібно концентруватися на виникає зв’язку. Це перший етап до енергетичного обміну. Якщо у вас виникло бажання доторкнутися один до одного — значить, ви все зробили правильно. З першого дотику сеанс тантричного масажу можна вважати розпочатим;
 • важливий момент — контроль самоообладанія. Відчувши, що масаж порушив вашого партнера настільки, що він готовий прямо зараз зайнятися сексом, потрібно знизити стимуляцію ерогенних зон і використовувати більш легкі рухи.

Як виконується тантричний масаж

Що стосується техніки виконання масажу, то вона в принципі відсутня. Важливо, щоб всі ваші рухи і дії виконувалися згідно поривам душі.

Головне правило — дозволено чіпати всі частини тіла, кожна з них може перетворитися в ерогенну зону. Для цього потрібно просто уявити, як з кінчиків пальців виходить сексуальна енергія, що передається вашому коханому. Ви зможете переконатися в тому, що подібні дотики збуджують і дарують навіть більше задоволення, ніж традиційний секс. Що стосується тривалості такого масажу — тут варто враховувати тільки побажання один дружки.

Чергуйте в масажі погладжування з пощипування, легкими ударами і розтираннями. Також даруєте тілу свого улюбленого ніжні поцілунки, торкайтеся до нього різними частинами свого тіла (груди, сідниці).

Якщо ж ви відчуваєте скутість свого партнера, то масаж потрібно починати з розтирання стоп. Нанесіть на них масло і активно масажуйте протягом деякого часу. Саме на стопах розташувалося велика кількість енергетичних точок, що провокують стислість і напруга. Тому, вдавшись до масажу, ви позбудетеся від скутості і зможете порушити свого коханого.

При цьому спочатку масажуються п’яти, потім все пальці окремо, потім ви починаєте підніматися до щиколотки і знову опускатися вниз. Потім належить масаж стегон з сідницями. Після — грудей і живота. У самому кінці потрібно масажувати спину, плечі і шию. Кульмінаційний момент — можна стимулювати найбільш ерогенні зони.

Пам’ятайте і про те, що вдаватися до тантричного масажу можна тільки в тих ситуаціях, коли він буде в радість для обох партнерів. Якщо в процесі ви відчуєте занепад сил, потрібно обов’язково повідомити це своєму партнеру і помінятися з ним місцями.

Тантричний масаж є набагато більше, ніж просто масажем. За допомогою практики тантри ви зможете зміцнити свої відносини з коханою людиною, перейдете в них на більш високий рівень, плюс зможете досягти неземного насолоди і подарувати незабутні емоції своїй коханій людині!

На завершення пропонуємо цікаве відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию