Тантрический контакт пари — основи тантри любові

Тантра — це езотеричне вчення, метою якого є розширення свідомості і пізнання себе і світу. Що таке тантричний контакт? Це з’єднання енергетичних потоків двох люблячих для відчуття єдності і духовного злиття. Як це відбувається, які вправи необхідно виконувати для енергетичного злиття двох тіл? Розглянемо питання в статті.

духовне злиття

У тантричний секс провідна роль відводиться обом партнерам, однак, роль жінки має свої особливості. Східні мудреці стверджують, що саме жінка насичує чоловіка енергією. Для того, щоб жінка генерувала необхідну енергію, її потрібно заряджати позитивними емоціями. Жінка дарує чоловікові енергію, за допомогою якої він може домогтися успіху в житті. Він, в свою чергу, підтримує жінку в цьому світі і наповнює емоціями.

Якщо партнерка не отримує позитивних емоцій, вона не в змозі генерувати позитивну енергію. Така пара приречена на розлучення. У тантричний секс взаємодію статей відбувається на відстані або фізичному з’єднанні: обидва партнери наповнюються бажанням любові і порушенням. Наслідком цього є з’єднання енергетичних потоків, в яких партнери розчиняються одна в одній.

Відзначте, що для заняття тантрическим сексом необхідний постійний партнер, випадкові зв’язки неприпустимі.

Обидва партнери повинні відчувати взаємне почуття любові і захоплення. Це дозволяє досягти найвищого моменту насолоди в з’єднанні.

принцип тантри

Що потрібно для з’єднання пари в єдиному енергетичному потоці? Духовне з’єднання чоловіки і жінки відкриває підсвідомість, партнери відчувають єднання один з одним і всім світом, наповнюються захопленням і блаженством. Простір і час зникають, відчувається найвища точка блаженства в усвідомленні нескінченності екстазу. Як цього досягти? Необхідно дотримуватися правил:

  • Сексуальні ігри повинні відбуватися з постійним партнером.
  • Необхідно прагнути задовольняти сексуальні бажання і переваги партнера.
  • Мета тантри — духовне злиття, а не фізичний контакт.
  • Потрібно вміти вихлюпувати свої емоції назовні, а не соромитися їх проявляти. Сором’язливим тантра протипоказана.
  • Думки про гріх і гріхопадіння не дозволять займатися тантрой, їх потрібно викинути з голови.

Під час реального фізичного контакту в тантре необхідно бути витонченим і граціозним. Не можна допускати фізичної агресії, втомлювати тіло активними рухами. Тантричний секс повинен тривати не менше двох годин, тому відразу витрачати сили неприпустимо.

Важливе значення в тантричний секс приділяється поглаживанию, дотиків і пестощів. Контакт в сполученні повинен бути легким, без грубих і різких рухів. Це танець любові, наповнений диханням романтики і мрій. Нічого спільного з побутовим сексом у тантри немає: мета інша. Якщо звичайний сексуальний контакт має на увазі фізичну розрядку, то тантра ставить собі за мету досягнення духовного начала сексу і з’єднання душ воєдино.

вправи

Щоб навчитися правильному тантричного контакту, необхідно тренувати свої органи відчуттів. Для цього потрібно щодня виконувати невеликий комплекс вправ, який не займе більше десяти хвилин.

  1. Лежачи на підлозі на животі, потрібно піднімати голову і дивитися на стелю — 3 або 5 разів.
  2. Встаньте спиною до стіни, щоб п’яти і сідниці тісно контактували з нею. Напружуйте і розслабляйте живіт кілька разів поспіль.
  3. Встаньте лицем з стіні, розставте ноги на ширині плечей і злегка зігніть. Торкайтеся чолом і грудьми стіни і піднімайте таз максимально високо, наскільки це можливо.
  4. Сядьте на підлогу з витягнутими прямими ногами, покладіть руки на коліна. Напружуючи м’язи сідниць, пересувайтеся вперед. Допомагайте собі згинанням і распрямлением колін.
  5. Встаньте, залишивши ноги на ширині плечей. Спираючись на п’яти, зсувайте шкарпетки всередину і назад назовні. Те ж саме вправу зробіть з опорою на шкарпетки — рухайте п’ятами.

Що дають ці прості вправи? Якщо виконувати їх не менше двох місяців щодня, розвивається чутливість під час сексуального контакту.

Зсув точки свідомості

Свідомість відіграє важливу роль в тантричний контакті, тому йому необхідно приділяти належну увагу. Приступимо.

Уявіть, що з вашої голови росте ліва нога. Максимально довго утримуйте цю візуалізацію, закривши очі. Можуть бути різні відчуття, аж до запаморочення. З практикою вам вдасться створювати і утримувати цю візуалізацію, скільки буде потрібно.

Розвиток органів чуття

У людини 5 органів почуттів, за допомогою яких він сприймає світ. Ці органи повинні отримати максимальний розвиток, щоб під час сексуального контакту отримувати максимальну насолоду.

дотик

Цю вправу можна виконувати самостійно, а можна разом з партнером. Вам знадобиться кілька зразків тканин різної текстури — бавовна, шовк, капрон та ін. Вивчіть на дотик кожен зразок. Потім закритими очима постарайтеся визначити, яку тканину ви тримаєте в руці. Наступна вправа — партнер торкається шматочком тканини у вашій шкірі, а ви визначаєте її текстуру.

нюх

Зробіть зразки з кількома типами запахів. Це може бути просочена ароматом тканину або ще щось. Спочатку вивчіть запахи з відкритими очима, а потім визначайте їх закритими очима. Довго займатися вправою не рекомендується, так як запахи можуть зливатися один з одним: тоді їх визначення стає скрутним. Не торкайтеся шматочком тканини до носа, щоб аромат не залишився на шкірі — він буде заважати сприйняттю іншого аромату.

сприйняття кольору

Виберіть картину і детально вивчіть її колірну гаму. Классифицируйте кольори і відтінки. Потім подивіться на картину за допомогою лупи і відзначте, які кольори ви не помітили при перегляді без лупи.

сприйняття звуків

Увімкніть музику і послухайте композицію до кінця. Тепер сова включите цю ж композицію і постарайтеся виділити звучання якого-небудь одного інструменту і слухати тільки його. З практикою це вийде легко. Наступного разу слухайте звучання іншого музичного інструменту.

Допомагає розвитку звукового сприйняття прослуховування співу птахів, мелодії біжить струмка і інших звуків природи. Можна прислухатися до биття серця партнера.

Розвиток смакових рецепторів

Щоб розвинути смакові відчуття, потрібно розчиняти у воді будь-які продукти. Наприклад, сіль і цукор, мед і лимон — окремо. Потім пробувати і намагатися визначити продукт за смаком.

практичні поради

Тантра любові — це найвище мистецтво досягнення істинного блаженства. Чоловік і жінка в цьому мистецтві порівнюються з божествами. Головне в тантре — доставити максимальне задоволення партнеру, виконати його бажання серця.

перша вправа

Сядьте один проти одного і торкайтеся пальцями різних частин тіла партнера. При цьому необхідно ловити внутрішні відчуття і фіксувати на них увагу. Не поспішайте, всі рухи повинні бути неквапливими і легкими. Відзначайте, які дотику доставляють партнеру найбільшу насолоду.

друга вправа

Ляжте на бік, прийміть однакову позу. Ваші тіла повинні знаходитися в однаковому становищі, тобто, ви обидва повинні лежати на одному боці. Притисніться щільно один до одного, з’єднайте ритм дихання і постарайтеся відчути, що ви єдина істота.

Ссылка на основную публикацию