Талісмани на удачу і гроші — як зробити своїми руками

Люди з давніх часів прагнули залучити в своє життя мінливу пані Удачу. Чого тільки для цього не робилося: проводилися різні магічні обряди, вимовлялися молитви божествам, а також досить великою популярністю користувалися талісмани на удачу і гроші. Останні ми детально розглянемо в цій статті.

Якими особливостями відрізняються талісмани на удачу

Талісман удачі є атрибутом широкої дії. Ця річ покликана впливати на різні сфери життя. Але при цьому вона оберігає свого власника від ефекту колодязя бажань. Ви напевно чули про такого персонажа деяких казок, який виконує сказане, але інтерпретує його по-своєму. Наприклад, герой мріє про шалене кохання, її ж і отримує, але при цьому втрачає душевний спокій. Замовляючи багатство, ризикуєш разом з ним нажити проблеми в особистому житті і так далі.

Талісмани, що приносять удачу, протегують фортуні і в любовній сфері, і в трудовій діяльності, і в творчості. Амулет випромінює сильне енергетичне поле, що обволікає всю людину і дозволяє йому стати успішним в цілому, а не в чомусь одному.

Талісман, що привертає успіх і удачу може не відноситься до списку традиційних. Згідно із запевненнями езотериків, «улюбленці» фортуни неодмінно викликають ряд позитивних емоцій і певних асоціацій.

З цієї причини в якості талісмана можуть виступити камінчики, привезені вами з відпочинку, де ви випробували позитивні емоції, наприклад, зустріли свою любов. В якості оберега цілком може виступити і комбінація чисел, найпопулярніші — це дата народження та кількість дітей. Підбір особистих амулетів повинен відбуватися людиною, виходячи з поривів його душі, а не з нав’язування чужої волі.

Ми ж пропонуємо вам ознайомитися з класичними символами різних епох. Також в статті дається пояснення тому факту, з якої причини саме ці предмети стали асоціюватися з фортуною. Хочеться сподіватися, що це допоможе вам зорієнтуватися у виборі правильного амулета, який принесе вам щастя і море позитивних емоцій.

Різновиди талісманів на удачу

Амулети, які залучають удачу і гроші, можуть бути, як одухотвореними, так і немає. Перші представлені цілою групою рослин:

  1. Клевер — але тільки той, який має чотири листочка. У більшості випадків листочки рослини діляться тільки на три відгалуження. А зустріти виключення з правил досить. Стає зрозуміло, чому саме чотирилисник вважається символом удачі.
  2. сосна — згідно з твердженнями езотериків, її сила криється в шишках. В якості талісмана береться рослина, що володіє ними. Звичайно, ви не принесете в своє житло велику ялина, але цілком можете посадити її в саду. Шишки на сосні символізуватимуть родючу силу, залучати достаток, захищати від неприємностей.
  3. Кукурудза — досить популярний талісман на удачу і гроші в Китаї. Зовсім не обов’язково займатися вирощуванням цієї культури у себе вдома. Досить буде взяти дев’ять зерняток, зашити і в ляльку з ганчірок, або ж нанизати на нитку як намистинки. Кукурудза символізує достаток, а також життєву енергію і плодючість. Жовтий колір є уособленням сонечка, позитивних емоцій.

Тепер пора братися за Неодухотворенная талісмани. Частина з них перш також ставилася до живих істот. Наприклад, до талісманам удачі і багатства відноситься кроляча лапка. Вперше її використовували ще стародавні кельти. Цей народ помітив, що зайці з’являються на світ сліпими, а кролики відразу здатні бачити.

Виходить, тварина має здатність помічати те, що приховано від людського погляду. А той факт, що кролики риють нори, був сприйнятий кельтами як знак, що тварини контактують з потойбічним світом.

До талісманам удачі можна віднести і вітрильники. Велика частина з них раніше ставилася до торговим судам. Факт повернення кораблів додому в давнину викликав асоціації з отриманням видобутку, а значить — удачі.

Вітрильників чекали з великим нетерпінням. Можна придбати в якості талісмана модель старовинного корабля. Але потрібно завжди тримати вітрила піднятими. В цьому випадку попутний вітер буде по життю супроводжувати не тільки корабель, але і господаря талісмана.

Також досить популярні камені-талісман удачі. Тут на допомогу вам прийдуть вже професійні астрологи, які розкажуть, як мінерал поєднується з вашим знаком зодіаку,

Крім цього, в якості талісманів нерідко використовуються металеві вироби. Яскравим прикладом є підкова.

Давні русичі вважали, що підкова володіє позитивною енергетикою завдяки зусиллям ковалям.

Наявність вогню, удари молота — все це виступало уособленням боротьби зі злою силою. А ще підкова завжди супроводжувала кінь — тварина, віддано служить людям. Саме завдяки всьому цьому з’явилося повір’я, що знайдена підкова залучає удачу.

Де добути або як зробити талісман для удачі

Якщо говорити про такий талісман, як підкова, то її можна просто знайти. Звичайно, на сьогодні зробити це не дуже просто. Тому, за знахідку цілком зійде і подарована підкова, а також прикраси в її вигляді.

Чи не заборонено і купувати магічну штучку. Але в цьому випадку амулет може бути слабеньким, так як має низьку енергетичну зарядженість.

Частина людей вважають за краще зробити талісман на удачу своїми руками. У такому випадку предмет точно буде наповнений тільки позитивною енергією. Людина вкладає в річ свою особисту силу.

Вам потрібно буде почекати повного місяця, залишившись на самоті, взяти кришталеву чашу і покласти в неї талісман. При цьому важливо, щоб річ знаходилася прямо на відображенні Місяця в центрі посудини. Потримайте її так протягом семи хвилин. При цьому в думках просите Місяць надати талісману особливої ??сили.

Виходить, створити талісман — не така складна справа, як може здатися на перший погляд. Головне вірити в успіх і перебувати в позитивному настрої при цьому.

Ссылка на основную публикацию