Талісмани для знаків Зодіаку за датою народження

Всупереч поширеній думці, талісмани для знаків Зодіаку — це не тільки камені. Насправді, уберегти від зла і принести удачу може будь-яку прикрасу. Але якщо ви підберете його, враховуючи вплив зірок — ефект буде набагато сильнішим і не змусить довго себе чекати. У цій статті ми розповімо вам, як правильно підібрати талісман, виходячи зі свого зодіакального сузір’я.

Загальна інформація про талісмани

Талісман — це потаємна штучка, в яку закладено певний сакральний сенс, що приносить в життя свого власника щастя, радість, гроші, любов та інше, чого людині найбільше бракує.

Ідея створення талісманів належить нашим далеким предкам, але і в наші дні вона анітрохи не втратила своєї популярності. Пропонуємо вашій увазі варіанти дієвих талісманів для представників різних зодіакальних сузір’їв.

Талісмани для різних знаків Зодіаку

для Овна

Овен уособлює собою вогненну стихію. Талісман для цього знака повинен принести йому перемогу в усьому. Це можуть бути золоті вироби: монети, кільця, самородки і т.д. Відмінним варіантом стане намисто, що складається з червоно-жовтих і зелених квадратів.

для Тельця

Телець відноситься до стихії Землі. Найкращим захистом від різних неприємностей стане талісман у вигляді бика або слона. Він допоможе Тельцю зміцнитися в суспільстві, поліпшить фінансовий стан. При цьому носій не настільки важливий — це може бути і м’яка іграшка, і статуетка з дерева. Під забороною знаходиться тільки слонова кістка. Також талісманами може виступити шкатулка, картина, статуетка, прикрашена меблі і інше начиння.

для Близнюків

Близнюки є повітряним знаком, основне завдання талісмана для них — встановлення нових зв’язків з людьми. Чудовим прикладом талісмана для цього знака стане ключик зі срібла або золота, який буде відкривати Близнюкам потрібні двері. Також підійде маска або рука, а ще книги, купюри, глобуси — все, що пов’язано з інформацією.

для Раків

Раки — знаки Води. Сильними амулетами для них стануть фігурки крабів і раків, а також дзеркала і предмети зі срібла і кришталю. Покровителька цього знака Місяць уособлює собою жіночність, тому у вигляді талісмана також може використовуватися срібний півмісяць. Також у вигляді амулетів беруться парасольки, м’які опахала, віяла, намиста круглої форми.

для Львів

Самий відповідний для Льва талісман — це зірка. Вона сприяє активізації підсвідомого, притягує успіх. Леви відносяться до знаку Сонця, їх талісмани повинні підтримувати в тонусі, притягаючи енергію з простору. Такими дрібницями виступають золоті прикраси і монети, предмети антикваріату, а також тростини. Амулетом стане і фігурка лева і орла.

для Дів

Традиційний символ (і талісман) Діви — фігурка глиняній сови, а також куб. Удачу і успіх Дівам будуть приносити ті ж предмети, що і Близнюкам: глобуси, щоденники, паперові купюри, приналежності для письма.

для Терезів

Ваги є представниками стихії Повітря. Для них вкрай важлива гармонія у всіх аспектах життя. Основний талісман знака — це, безумовно, самі ваги. Причому матеріал, з якого вони виконані, особливої ??ролі не грає. Але пам’ятайте про те, що покровителькою знака є Венера, а її метал — срібло. Талісманами Терезів також будуть шкатулки, картини, статуетки та інструктувати меблі.

для Скорпіонів

Це знак стихії Вода, його покровитель — жаба. В якості талісмана для Скорпіонів найкраще брати прикраси з камінням, фігурки скорпіонів, Змієносців і пірамід. А диктофони та інші предмети шпигунства, ви ще більше підсилите інтуїцію цього знака.

для Стрільців

Ідеальний варіант для Стрільця — талісман у вигляді скарабея, виступаючий символом нового життя, а також вірності і довголіття. Він додасть своєму власникові впевненості у власних силах. Також в якості талісманів можна використовувати олов’яні солдатики, ложки, пряжки і конячки. Вони поліпшать комунікативну функцію і виступлять відмінним захистом в подорожах.

для Козерогів

Черепаха є символ цього знака. Вона допоможе представнику знака завжди контролювати свої почуття і емоції. Також для розвитку інтуїції і чуттєвості Козерогу рекомендується використовувати символи сходи і козла. У вигляді дієвих талісманів виступлять старовинні речі.

для Водоліїв

Відмінний талісман для Водолія — ??фігурка зі скла або фарфору. Вона посилить інтуїцію. В якості амулетів можна використовувати крила, ікони, літаки, птахів і зигзаги. Представники цього знака люблять загадкові речі, далекі від консерватизму.

для Риб

Кращим талісманом для Риб стане все, що пов’язано з водою. Наприклад, це можуть бути рибки або черепашки. Вони виступлять надійним захистом для своїх власників від заздрості, даруватимуть радість і наповнювати бажанням. В якості талісмана для Риб також використовуються різні пахощі і цілющі трави, які підвищують споглядальність і естетичне сприйняття.

Правильно підібраний талісман допоможе своєму власникові максимально поліпшити життя, а також зможе вберегти від багатьох негативних факторів. Головне, вірити в дієвість цього способу і тоді позитивні зміни не змусять себе довго чекати.

Ссылка на основную публикацию