Талісмани для Водолія жінки і чоловіки

Кожен з нас має потребу в захисті і заступництві вищих сил, амулетів і оберегів, і вибирає собі покровителів до душі і власним переконанням. Одні знаходять захист і опору в релігії, інші сподіваються на амулети і талісмани, дорогоцінні і виробні камені, прислухаються до порад астрологів, нумерологів і литотерапевтов. Які талісмани допомагають на життєвому шляху Водоліям?

загальні талісмани

Протегує Водоліям Уран, планета, що володіє найбільшою ексцентричним характером і поведінкою. Наприклад, на відміну від інших планет, Уран нахилений на 98 градусів щодо власної осі, і обертається буквально лежачи на боці. Ця та інші особливості планети відбиваються і на людях, народжених під знаком Водолія, що мають такі ж непередбачувані характери.

Втім, Венера взагалі обертається навколо Сонця в напрямі, протилежному руху інших планет. А Тельці і Терези, що живуть під її опікою, відчувають себе цілком комфортно і затишно, важкими характерами і долями не відрізняються.

Стихією Водоліїв є повітря — субстанція рухлива, прозора, непостійна, непомітна, але в певних умовах — руйнівна. Тому символами Водоліїв можуть бути предмети і елементи, пов’язані з повітрям — летить птах, крила і пір’я птахів, повітряні млини, зображення літаків і повітряних куль.

Водолії — ще й знак змін, руху і любові до всього нового, в цьому аспекті їх талісманами можуть бути будь-які рухомі предмети і сувеніри — пісочний годинник, сувеніри типу «вічного двигуна», сувеніри «музика вітру», настільні фонтани.

Друга покровительствующая планета Водоліїв — Сатурн, наділяє їх добре розвиненим інтелектом і здатністю тверезо дивитися на світ, розвиває тягу до знань, до всього нового і постійноїнавчанні.

Але, якщо Уран і стихія повітря тягнуть Водоліїв у вищі сфери, то Сатурн, навпаки, сильно заземляє їх, робить меланхолічними і покірними долі фаталістами. Ці протиріччя негативно позначаються на характері Водоліїв, вони можуть бути цілеспрямованими, добрими і м’якими, але раптом кардинально змінитися, і перетворитися в жорстоких деспотів, здатних на необдумані вчинки. Причому провини своєї ніколи не визнають.

Метали Водоліїв — мельхіор, олово і срібло, саме з них повинні бути зроблені амулети і талісмани.

Колір — сріблястий, бронзовий, індиго, фіолетовий, бірюзовий, зелено-блакитний.

Тварини талісмани — козел і голуб.

Рослини покровителі — материнка, редис, шипшина, каштан, гладіолус.

Камені талісмани для Водоліїв жінок

Водоліям жінкам в якості талісмана можна носити прикраси з великою кількістю дорогоцінних і напівкоштовних каменів, це аквамарин, сапфір, бірюза, гранат, аметист, топаз, флюорит, гіацинт, соколине око, олександрит і інші.

В цілому, представниці цього знака завжди намагаються проявляти найкращі риси свого характеру, і навіть якщо в душі у них киплять сильні пристрасті, вони будуть приховувати їх до останнього. На людях Водолії завжди дотепні, чарівні і привабливі, проте прагнення зберегти обличчя і дотриматися пристойності будь-яку ціну, що не виливаючи негатив назовні, віднімають у них багато душевних сил, які необхідно відновлювати. І в цьому їм повинні допомагати всілякі обереги і самоцвіти.

В основному, жінкам Водоліям підходять камені світлих, синіх або зелених відтінків і кольорів. Назвемо їх.

Олександрит підсилює тягу своєї власниці до знань і духовного вдосконалення, допомагає встановити рівновагу між розумом і емоціями, робить більш рассудітітельнимі і терпимими до недоліків інших.

Аквамарин — мінерал світло-блакитного або синьо-зеленого відтінку прекрасно гармонує з внутрішнім світом Водоліїв. Він пророкує своїм власницям неприємні події, щоб ті не застали зненацька, допомагає підготуватися до напастей, в потрібний момент, загострюючи інтуїцію і прозорливість. Аквамарин потрібно брати з собою в дорогу — подорож буде легким і приємним, а повернення — радісним.

Бірюза — самоцвіт вважається одним з кращих каменів для Водоліїв. Це камінь щастя, здатний припиняти сварки, згладжувати протиріччя, заспокоювати емоції і гнів, відновлювати мир в сім’ї. Бірюза приносить Водоліям матеріальний достаток, зміцнює становище в суспільстві, покращує душевний і фізичне здоров’я. У той же час, бірюза не приносить щастя людям, постійно зневажає моральні норми і заповіді. Негативні якості таких людей мінерал посилить до стадії саморуйнування. Не любить бірюза і пасивних людей, які чекають дива ззовні, які не бажають ризикувати і виходити зі стану спокою заради досягнення цілей. Водолії, які вибирають бірюзу як талісман, повинні знати, що її колір і енергетика залежать від віку. Молодий вважається світло-блакитна, майже біла бірюза; зрілої — насичено блакитна; старої і навіть мертвої — зелена. Молода, світла бірюза принесе щастя людям, здатним на ризик заради досягнення мети. Світло-блакитні і блакитні самоцвіти допоможуть знайти і зберегти любов. Бірюза зріла, зеленого кольору дає матеріальний достаток, душевний спокій, влада, авторитет і інші блага. Зелена бірюза вважається символом мудрості і зрілості, носити її можна в зрілому віці, людям не молодше 60 років. Молодим жінкам вона завадить розвиватися і досягати нових вершин.

Сапфір — ще один мінерал синього кольору. Водоліям він допоможе дозувати свою доброту і терпіння, навчить відстоювати власні інтереси, і не розчинятися в чужих проблемах. У Водоліїв сапфір пробуджує інтерес до нових знань і інформацій, допомагає замислюватися про вічні проблеми, і знаходити відповіді на питання, що мучать їх питання.

Рожевий кварц і кварци світлих відтінків стануть для Водоліїв сильними любовними талісманами. Водолії не відрізняються особливою сексуальністю, рожевий кварц зробить їх більш чуттєвими і привабливими для чоловіків. Водоліїв творчих професій мінерал наділить натхненням, допоможе реалізувати здібності в повній мірі.

Мінерали Водоліїв чоловіків

Для чоловіків Водоліїв так само існує чимало каменів самоцвітів, які допоможуть розкрити їх кращі якості, і стануть для них хорошим захистом на життєвому шляху.

Одним з таких каменів є обсидіан, або вулканічне скло. Мінералу, так само, як і Водоліям, протегують Уран, Сатурн і Сонце. Загальні небесні покровителі ріднять обсидіан з Водоліями як ніхто інший, а чорний колір вулканічного скла дозволяє виготовляти з нього не тільки жіночі, але й чоловічі прикраси. Обсидіан вбереже Водоліїв від поганої компанії і знайомства зі злими людьми, допоможе позбутися від шкідливих звичок, сконцентруватися на головних цілях в навчанні і роботі. Але астрологи не рекомендують носити прикраси з обсидіаном постійно, Водолії з ним можуть перетворитися в боязких і безвольних виконавців чужої волі.

Лазурит — яскраво синій мінерал з золотими цяточками. Водоліям самоцвіт подарує найбажаніші подарунки — натхнення, оптимізм, бажання жити і творити. Мало того, мінерал проявить і цілющі властивості, позбавить від проблем зі щитовидною залозою, радикуліту і подагри.

Зелений мінерал хризопраз вважається каменем вчених і винахідників. Водоліям, які займаються науковою діяльністю, він допоможе зробити нові, корисні відкриття, створити нові теорії та винаходи практичного значення. Водоліям мінерал буде корисний і для поліпшення фізичного здоров’я, його можна використовувати при астмі, захворюваннях щитовидної залози, лімфовузлів, органів слуху і зору. Крім того, хризопраз наповнює душу спокоєм, умиротворенням, допомагає відчути всю повноту життя і насолодитися нею. Чоловікам в якості амулетів можна використовувати фігурки і статуетки, виготовлені з хризопразу.

Амулети з гіацинта рекомендується носити Водоліям, які займаються бізнесом і торгівлею, а так же, любителям подорожей. Своїм власникам самоцвіт подарує захист від неприємностей в дорозі і здатність знаходити спільну мову з партнерами. До того ж, мінерал володіє рідкісною здатністю послаблювати негативні кармічні прояви, і посилювати позитивні.

Ссылка на основную публикацию