Талісмани для скорпіона: жінки і чоловіки

Які талісмани і амулети потрібні людині, народженій під знаком Скорпіона? Щоб відповісти на це питання, можна списати кілька сторінок, скласти цілий трактат, при цьому жоден із запропонованих предметів Скорпіон для себе в якості оберега все одно не вибере.

І це не дивно — Скорпіони взагалі дуже рідко надають значення таким речам, оскільки (в силу своєї виняткової скромності), впевнені, що їх оберігають НЕ загадкові і красиві речі, а вищі сили.

Якщо ж Скорпіон раптом помічає, що високі покровителі з якої-небудь причини його залишили, і більше не мають наміру опікати — не намагається шукати захисту у речей, оскільки розуміє справжню суть того, що відбувається, і марність такого заняття. Скорпіони — відомі фаталісти, і не потрібні їм для захисту ніякі дрібнички або дорогоцінні камені.

Скорпіони взагалі схильні бачити у всьому подвійний сенс, люблять докопуватися до самої суті, тому прекрасно усвідомлюють, що самі по собі ні амулети, ні талісмани жодним чином на їхнє життя не впливають, і не варто на них звертати уваги. Навіть якщо у Скорпіона є талісмани і амулети, він ніколи не буде покладатися на них повністю, а завжди зробить безліч дій, засобів і способів для досягнення мети і захисту.

І ще — у Скорпіонів, як і інших знаків, чиєю стихією є вода, добре розвинена інтуїція. Тому іноді в якості талісмана вони можуть вибрати абсолютно несподівані речі, які з якої-небудь, тільки їм зрозумілої причини, здалися придатними для цих цілей.

Езотерики стверджують, і Скорпіони з цим згодні, що Всесвіт посилає знаки кожній людині, головне, помітити їх, прийняти до відома, зробити відповідні висновки. Іноді ці знаки і стають справжніми амулетами для Скорпіонів, при цьому вони не обов’язково повинні мати матеріальне втілення, навпаки, вони можуть проявлятися будь-яким іншим чином. Наприклад, у вигляді картини або образу, рядків з пісні або вірша, випадково почутої фрази, криків або співу птахів. Деякі з цих знаків «одноразового користування», інші, навпаки, діють постійно.

Поради астрологів

І все-таки, які обереги астрологи рекомендують представникам цього знаку Зодіаку?

Оскільки стихією Скорпіона є вода, йому підійдуть пов’язані з нею амулети і обереги. Наприклад, ювелірні прикраси, статуетки або зображення дельфінів, вітрильників, рятувального круга, якоря, чайки.

Деякі астрологи вважають, що на Скорпіонів благотворний вплив матиме статуетка або фото зеленої жаби, яка символізує розум, родючість і оновлення.

Ще одним безпрограшний варіант оберега для Скорпіона — фігурка з напівдорогоцінного каменю або металу, або ювелірну прикрасу у вигляді скорпіона, бажано, зроблене зі срібла або платини. Оберіг приверне до свого власника позитивну енергію і видалить негатив. Для активізації штучки, на ніч її потрібно покласти в ємність з водою, а вранці дістати і носити не знімаючи.

Жук-скарабей в Стародавньому Єгипті вважався символом оновленого Сонця і відродження, так само як і фенікс, який є символом Скорпіона. Статуетка, картина, або ювелірний виріб у вигляді жука-скарабея підійде і чоловікам і жінкам цього знаку Зодіаку. Талісман допоможе їм домогтися матеріального добробуту, високого становища в суспільстві, допоможе знайти правильне рішення і вихід зі складної ситуації.

Скорпіонам чоловікам в якості оберегів можна використовувати даний або сувенірна зброя з будь-яких металів. Особливо корисні будуть вироби з білих металів — сталі, срібла, платини, і заліза. Скорпіонам жінкам підійдуть прикраси зі срібла, а так само всілякі статуетки, предмети побуту та інтер’єру з цього металу.

Живий талісман для Скорпіона — павук або змія, стверджують астрологи. Однак такий епатаж багато Скорпіони вважають грою на публіку, вважаючи за краще екзотичним тваринам надійних і всім звичних кішок і собак. При цьому Скорпіони люблять розумних тварин, які розуміють їх з півслова, але в той же час, згодні терпіти не дуже вдалі варіанти. Невибаглива і кмітлива німецька вівчарка може стати для Скорпіона справжнім оберегом, і хорошим супутником для вечірніх прогулянок.

Що стосується кольорів — найкращим оберегом для Скорпіонів є бузок, фрезія, орхідея і півонія. Саме вони в квітковому гороскопі відповідають людям, народженим в період з кінця жовтня по кінець листопада — тобто, під час Скорпіонів. Спілкуючись з цими квітами, Скорпіони оновлюють свою енергетику, а доглядаючи за ними, отримують час для роздумів і умиротворення.

Які кольори підійдуть Скорпіону? Представники цього знака люблять насичені, глибокі кольори, в одязі уникають строкатих забарвлень. Заступництво червоної планети Марса нерідко змушує їх вибирати одяг червоного кольору, і його відтінків. А водна стихія заявляє про себе відтінками синього кольору, і кольору морської хвилі.

мінерали

Камені для Скорпіона — не тільки престижні прикраси, але і хороші талісмани. Коштовне каміння Скорпіона, так само як і одяг, повинні бути червоними, синіми або зеленими, в той же час, представникам цього знаку підійдуть і мінерали чорного кольору, що таять в собі чимало загадок і таємниць. Що це за каміння?

Жінка Скорпіон охоче прикрасить себе ювелірними виробами з гранатом. Камінь темно-червоного кольору вважається осередком духовного та фізичної сили і стійкості. Він утримує від вчинення необдуманих вчинків, допомагає правильно витрачати енергію, залучає удачу, сприяє налагодженню хороших відносин в сім’ї та на роботі.

Олександрит — має унікальну здатність змінювати забарвлення залежно від типу освітлення і стану свого власника. Дорогоцінний камінь сприяє загостренню інтуїції і просвітління розуму, допомагає розвинути екстрасенсорні здібності. Літотерапевт стверджують, що олександрит благотворно впливає і на фізичне здоров’я людини, що важливо для Скорпіонів, яким дістається від життя більше випробувань, ніж іншим.

олександрит

Топаз — цей напівдорогоцінне каміння золотистого, оранжевого, червоного або блакитного кольору, приверне до Скорпіона достаток і добробут. Жінка — Скорпіон повинна носити його, оправлений в золото, на лівій руці. Топаз допоможе розвинути творчі здібності, навчить правильно формулювати думки, але утримає від їх висловлювання. Якщо топаз прикріпити над вхідними дверима, він не пропустить в будинок людини з поганими намірами.

Топаз

Рубін — дорогоцінний камінь червоного кольору, символ пристрасті та кохання. Рубін необхідний Скорпіонам, бажаючим знайти другу половину і створити гарну сім’ю. Рубін у вигляді підвіски або кулона допоможе власниці домогтися визнання і поваги оточуючих. У той же час, цей камінь має властивість посилювати риси характеру — зла людина з ним стає ще більш агресивною, а добрий може стати безвольним і поступливим, що буде на руку шахраям. Містики вважають так само, що рубін захищає від отрут, повеней і блискавки.

Рубін

Малахіт — вироби з цього каменю принесуть удачу Скорпіонам, професії яких пов’язані з поїздками і подорожами. Камінь вбереже свого господаря на землі, на воді, і в повітрі, причому і від реальної загрози, і від таких непомітних явищ, як псування або пристріт. Малахіт притягує гроші, і приємні події.

малахіт

Аквамарин — заспокоїть пристрасті, що вирують в душі Скорпіона, направить енергію в творче русло. Навчить тверезо оцінювати свої сили і ситуацію, приборкувати зайву гордість і агресію.

Аквамарин

Опал допомагає Скорпіонам розкривати таланти в самих різних сферах діяльності, і доводити свої твори до досконалості. Скорпіонам, і чоловікам, і жінкам, як оберіг можна використовувати опали будь-яких забарвлень — зелені, блакитні, жовті, чорні, червоні

опал

Сердолік — камінь червоного, оранжевого або коричневого відтінку. В життя Скорпіона цей мінерал приверне взаємну любов, гармонійні відносини в сім’ї, доброзичливе настрій.

сердолік

Гематит — камінь червоного або чорного кольору. Скорпіонам його потрібно носити в срібній оправі. Цей камінь має сильні цілющими і лікувальними властивостями, що як не можна краще підходить Скорпіонам. Крім того, гематит вважається каменем магів, він здатний накопичувати енергію, і повертати її власнику при необхідності. У Скорпіонів цей мінерал підсилює екстрасенсорні здібності, захищає їх від чаклунства і пристріту.

гематит

Ссылка на основную публикацию