Таксі мані (taxi money) — гра з виведенням грошей, відгуки

В останні роки онлайн-сервіси, що допомагають заробити гроші, стають все більш популярним. Taxi money — економічна інтернет-гра, розробники якої обіцяють стабільний заробіток при мінімальних вкладеннях.

Таксі мані — гра з виведенням грошей

Суть роботи на Таксі мані полягає в тому, що гравець повинен зареєструватися на сайті, купити в віртуальному містечку таксі, ліцензію на роботу і виконувати замовлення, заробляючи на цьому. Щоб працевлаштуватися, необхідно опублікувати резюме на Біржі праці або відповісти на розміщення оголошення про вільні вакансії. Після того як роботодавець схвалить анкету, можна приступати до роботи.

За кожне замовлення віртуальна компанія буде отримувати винагороду. Зарплату гравцеві зараховують на спеціальний рахунок, а потім їх можна вивести на електронний гаманець (WebMoney, Яндекс.Деньги, Perfect Money). Щоб збільшити кількість замовлень, власник машини покращує її характеристики, купує інші авто. Якщо учасник зможе запросити друга, то він отримає до 30% від суми його поповнення для початку гри на сайті собі. При бажанні можна створити свій таксопарк і наймати співробітників. Відгуки про сервіс різні, є люди з вдалою історією, але є й ті, хто втратив свої гроші.

За відгуками знайти пасажирів, на Таксі мані можна різними способами: працювати таксистом в місті, поповнюючи пасажирський рахунок, вигравати в конкурсах анклаву, запрошувати нових гравців, за що будуть зараховуватися відсотки від суми їх поповнення і поповнювати рахунок ззовні: з кожних інвестованих 100 рублів гравець отримає 40 р. на пасажирський рахунок.

Творці проекту Таксі мані запевняють в прозорості роботи і повної безпеки:

  • акаунти регулярно оновлюються, щоб виключити можливість злому і підвищити захист;
  • всі грошові операції централізовано контролюються, в тому числі архів;
  • скрипт сайту, кошти, резерви забезпечені багатьма ступенями захисту, також від DDoS-атак;
  • можливість витоку оборотного капіталу повністю виключена.

Заявка на виведення коштів обробляється в середньому 1-3 години, максимум — 48. Щоб збільшити свій дохід, крім ігор можна взяти участь в партнерській програмі і запросити по спеціальному посиланню нового користувача, отримуючи 7% від кожного його вкладу. Вона унікальна, генерується індивідуально, а скопіювати її можна в особистому кабінеті.

Проект для ставок Taxi-dice! в рамках гри

Крім виконання замовлень таксисти можуть брати участь в гонках, роблячи ставки на заїзд. Переможець забирає кін собі. Відкривши вкладку Taxi-dice !, можна побачити дані, діапазон ставок і результати великих, рідкісних виграшів, а також серії виграшів і програшів, отриманий прибуток учасників. Зробивши ставку і ризикнувши всіма накопиченими коштами, вони отримують можливість багаторазово помножити їх або втратити все.

Проект для ставок Taxi-dice! пропонує відгадати більше число, ніж покаже генератор. Учасник повинен сам вибрати цифру, визначити відсоток потенційного виграшу. Для продовження можна використовувати віртуальні (використовуються кошти на балансі для покупок на Таксі мані) або реальні гроші (кошти знімаються з пасажирського рахунку або буде потрібно внести депозит з банківської карти або електронного гаманця). Якщо використовувати другий варіант, то вигране можна буде перерахувати на будь-який рахунок у грі: для покупок, виведення або пасажирський (завдяки йому накопичуються кошти, які можна вивести). Також в цьому варіанті таксі мані є можливість робити автоматичні ставки, отримуючи безкоштовні кредити. Їх здійснює бот за вказаними учасником параметрам до тих пір, поки гравець не зупинить його або закінчаться ресурси ліміту кидків. За відгуками, бонуси будуть зараховані, тільки якщо на ньому немає кредиту.

Щоб почати гру в Taxi-dice !, потрібно поповнити свій рахунок в профілі (з віртуального або через платіжні системи) і зробити розмір ставки, використовуючи опції «Виграш», «Шанс виграшу», «Повинно випасти менше», «Прибуток», натиснути кнопку Кинути кістки. Якщо вказане гравцем число виявиться меншим, ніж видане значення генератора, то він виграв. На сайті вказано, що перевага ресурсу у виграші становить 1,9%, а ось в класичній рулетці більше — 5,26%.

Порада: якщо запросити в Таксі мані 7-8 друзів, то це практично завжди створює оптимальні умови для швидкого виведення коштів.

Гра «Хто більше»

Це нова розвага від Таксі мані, яке полягає в тому, щоб перебити ставку суперника і забрати банк. Він складається з ставок всіх гравців, а виграє той, хто зробить останню ставку. Почати змагання може будь-який учасник, вибравши рахунок (пасажирський, для покупок) і режим змагання — новачок, любитель, професіонал, але продовжиться воно тільки після другої ставки, кожна наступна збільшує час таймера. Коли воно закінчиться, банк отримає останній гравець, який зробив ставку (комісія системи — 20%). Перед стартом учасник вибирає бюджет, за відгуками після змагання його залишок повертають на рахунок.

Останнім часом все більш популярним стає заробіток на бінарних опціонах (потрібно вгадувати напрямок руху, ціни активу). Виграти на IQ option — платформі для роботи трейдерів через інтернет теж можливо. Гравець отримує можливість відкрити демо-рахунок для торгівлі бінарними опціонами. Також в мережі з’являється все більше ідей нового бізнесу в Америці, якого немає в Росії, наприклад, автомат для виготовлення ключів з можливістю вибору дизайну, віддалений перегляд матчів на віртуальному стадіоні і ін.

Порада: при виникненні питань гравець завжди може звернутися в техпідтримку на сайті.

Таксі мані — гра з виведенням грошей (відгуки)

Відгуки про участь в Таксі мані вельми неоднозначні. Одні гравці говорять про те, що заробляти гроші на цьому сайті цілком реально, інші повністю розчаровані і не змогли вивести навіть вкладені кошти. На головній сторінці сайту адміністрація проекту попереджає про те, що ніяких гарантій стабільного заробітку немає і все залежить від цілеспрямованості гравця, його «глибини участі в проекті». Слід зазначити, що навіть ті гравці, які зуміли отримати користь з Таксі мані, не заробляють на сервісі дуже багато. Виведених коштів у більшості вистачає на невеликі покупки або оплату послуг (інтернет, поповнення телефону).

Деякі користувачі стверджують, що проект Таксі мані є дзеркальним відображенням ресурсу gold-eggs.com, який раптово закрився через 1,5 року діяльності і заблокував гроші учасників. Більшість гравців сходяться в тому думці, що проект буде добре функціонувати обмежена кількість часу, так як працює за принципом піраміди. За цей період з нього можна отримати користь і взяти участь, але робити великі вкладення не варто.

Уже зараз гравці помічають підозрілі моменти на Таксі мані: змінюються ціни на машини, блокуються профілі, нібито за створення паралельного аккаунта, саботування роботи техпідтримки, агітацію проти проекту. Багато учасників вважають, що так систему «чистять» від гравців, які грають неактивно, задають багато питань про незрозумілі дії адміністрації або накопичили значні кошти. Також учасники скаржаться на те, що в гонці часто зменшують рахунок, наприклад, за 1 зіткнення, знижують рахунок набагато нижче заявленого. Багато людей роблять акцент на некоректною і повільної роботи техпідтримки, на тому, що з часом пасажирський рахунок можна поповнити, тільки залучаючи рефералів або поповнюючи рахунок ззовні, а також засуджують ліквідацію паркінг-чату, де гравці відкрито висловлювали свою думку.

Заробити в інтернеті на іграх без вкладень з виведенням грошей практично неможливо. Кожен такий ресурс створений тільки з однією метою — принести прибуток розробникам. Звичайно, можливі випадки виграшів, великих сум виведення, але вони поодинокі або тривають тільки певний період часу. Є й інші методи заробітку в інтернеті, які не потребують вкладень, наприклад, можна продати статтю за гроші в інтернеті, займатися Дропшиппінг або отримувати винагороду за лайки в соціальних мережах, пости на форумах.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таксі мані пропонує пограти на цікавому онлайн-ресурсі і заробити на цьому. Незважаючи на захоплюючий сюжет, різноманітністю опцій сайту задоволені далеко не всі гравці. Більшість з них скаржиться на невиправдану блокування аккаунтів, різні формальні прийоми, які не дають вивести кошти. Багато хто після кількох вдалих висновків можуть поповнити рахунок, тільки запрошуючи нових рефералів, поповнюючи його з банківського рахунку або готівкою. Судячи з відгуків, розглядати гру Таксі мані як реальний спосіб заробітку не варто. Вона може задовольнити азарт, допомогти заробити дрібні гроші, але не більше того.

Ссылка на основную публикацию