«Тайм-Фактор»: інструкція із застосування, склад, побічні дії

Тайм фактор — це комплекс, розроблений для жіночого здоров’я на основі біологічно активних компонентів. Препарат створений за унікальною формулою, що враховує всі особливості і потреби організму представниць слабкої статі на тих чи інших етапах менструального циклу. Цілющий склад цих харчових добавок допоможе жінкам впоратися з нездужанням, слабкістю, дратівливістю, пригніченими станами. Це засіб — справжній рятівник для прекрасної половини людства.

1 Коли організму потрібна підтримка

Ритм сучасного життя і рівень навантаження, що лежить сьогодні на жіночих плечах, все частіше призводять до того, що здоров’я представниць слабкої статі дає серйозні збої. Завдання кожної жінки — вчасно подбати про профілактику захворювань гінекологічного характеру. Адже кожен місяць її організм проходить через серію справжніх випробувань. І йому потрібно допомогти.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Кровоспинні препарати при рясної менструації
 • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
 • Інструкція по застосуванню препарату Ременс в краплях і таблетках
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Медики всього світу давно утвердилися в думці, що сучасній людині обов’язково потрібно пити вітаміни, комплекси, збагачені мінералами і фотоелементами. І більшість людей усвідомлено вже перейшли на лікування і профілактику ряду захворювань за допомогою натуральних засобів. Досвід багатьох поколінь, заснований на знаннях народної медицини, підказує рослинні препарати, необхідні в тих чи інших випадках. Фармакологічні властивості цього препарату підтверджені клінічними дослідженнями: це натуральний засіб, яке спрямоване на попередження і корекцію жіночих недуг.

2 Опис лікарського засобу

Естровел тайм фактор працює по 4 різними напрямками. Весь спектр дії препарату спрямований на регуляцію менструального циклу, стабілізацію його тривалості і підтримання нормального гормонального фону в період ПМС. Всі ці дії здійснюються за рахунок збагачення організму такими важливими вітамінами, як Е і С, а також кислотами і мінералами, дефіцит яких спостерігається у всіх сучасних жінок.

Комплекс Естровел розроблений в 4 композиціях біологічно активних елементів, прийом яких відповідає 4 різних стадій менструального циклу. Про спосіб проведення лікувального або профілактичного курсу детально розповість інструкція із застосування препарату. Все, що потрібно від жінки, яка бажає зміцнити своє здоров’я, — послідовно приймати ці харчові добавки з першого до останнього дня циклу.

3 Перша композиція препарату

Лікарський склад блістери №1 (рожеві капсули) призначений для прийому на менструальної фазі циклу. Основні завдання зібраних тут біологічно активних складових — це відшкодування втраченого жінкою заліза і підтримку спазмолитической активності організму. Ця композиція Естровел Тайм фактор складається з таких елементів:

 • залізо (елемент, дуже важливий для здоров’я, самопочуття та зовнішнього вигляду; головне достоїнство — він відновлює нормальний склад крові; у зв’язку з фізіологічними особливостями жіночого організму саме представниці прекрасної половини людства регулярно страждають від його нестачі);
 • фолієва кислота (дуже важливий вітамін, що підтримує репродуктивні здібності, що відповідає за гарний настрій і оберігає від стресів; його нестача, серед іншого, може стати причиною передчасного старіння);
 • глутамінова кислота (елемент, який збагачує кожну клітину організму необхідною кількістю кисню, регулює процеси кровообігу і окислювально-відновні механізми, підвищує інтелект, зменшує стомлюваність і схильність до депресій, нормалізує функціональність ендокринної та нервової систем);
 • рутин (заповнює дефіцит вітаміну Р, знижує набряклість, знімає запальні процеси, зміцнює стінки судин, нормалізує проникність судин);
 • екстракт імбиру (крім того, що ця рослина корисно для здоров’я з багатьох причин і здатне прискорювати метаболізм, воно володіє ще одним безцінним властивістю — зменшувати менструальні болі).

Вміст блістери №1 необхідно приймати з 1 по 5 день менструального циклу.

4 Друга композиція ліки

Блістер №2 (жовті капсули) містить коктейль з корисних мікроелементів, призначених для підтримки жіночого здоров’я на проліферативної фазі циклу (в період, коли в організмі різко зростає кількість гормону естрогену). Основне призначення цих добавок — захистити жінку від агресивного впливу гормонів. У цій біологічно активної композиції, крім фолієвої і глутамінової кислот, з якими познайомилися вище, присутні наступні речовини:

 • нікотинамід (більш відомий як вітамін РР, допомагає виробляти енергію, піклується про здоров’я серця і справному кровообігу; допомагає проводити обмін амінокислот, перетворення жирів, бере участь в біосинтезі гормонів);
 • екстракт броколі (підвищує захисні властивості організму, здійснює детоксикацію клітин; має протизапальну дію; один з найбільш сильних антиоксидантів, борець з втомою шкіри).

Вміст блістери №2 слід приймати з 6 по 14 день циклу.

5 Блистер №3

У блістері №3 (помаранчеві капсули) зосереджені всі вітаміни і елементи, спрямовані на підтримку жіночого організму в період початку секреторною фази циклу. У цей час важливо зберегти адекватне зростання ендометрія, нормалізувати секрецію прогестерону (гормону, що впливає на репродуктивні функції жінки). Цей сектор впливу покладено на наступні елементи:

 • вітамін С (зберігає шкіру еластичною, зміцнює стінки судин, сприяє поліпшенню кольору обличчя, підвищує імунітет);
 • вітамін Е (перешкоджає руйнуванню прогестерону; відповідає за функціональність ендокринної системи та статевих залоз; підтримує молодість і еластичність шкіри; має антиоксидантну дію, що сповільнює старіння клітин; корисний для мозку, нормалізує роботу серцево-судинної системи);
 • екстракт кореня дудника (найважливіший інгредієнт цієї композиції, саме він безпосередньо здійснює нормалізацію секреції гормону прогестерону; зменшує спазми, знижує хворобливі відчуття).

Вміст блістери №3 Естровел Тайм фактор показано приймати з 15 по 23 день циклу.

6 Блистер №4

У блістері №4 (бежеві капсули) комплекс цінних мікроелементів підібраний таким чином, щоб жіночому організму було простіше впоратися зі стадією завершення секреторною фази циклу. У цей період найбільш важливо зняти симптоми ПМС і нормалізувати рівень гормону пролактину (його велика кількість шкідливо), чим і займаються бежеві капсули препарату Естровел Тайм фактор. У їх складі:

 • магній (заспокоює нервову систему; відповідає за регулярність менструального циклу, овуляції; допомагає завагітніти, нормалізує процес протікання вагітності, вада магнію в жіночому організмі тягне за собою блідість обличчя, набряклість, передчасне поява зморшок);
 • цинк (має колосальне значення для здоров’я людини, особливо виділяються такі його якості, як боротьба з вірусами, зниження холестерину, стимуляція синтезу білків, допомога у виробленні гормону вилочкової залози — тимуліну; крім того, цей мінерал сприяє зниженню інтенсивності потовиділення, запобігає появі простудних прищів в період ПМС, попереджає психосоматичні порушення);
 • екстракт Вітекс священного (сприяє справній роботі репродуктивних функцій, допомагає відновити порушений цикл; стимулює гіпофіз, допомагає виробленню гормону, зменшує хворобливі відчуття в молочних залозах в період ПМС; зменшує інтенсивність вироблення пролактину);
 • екстракт гінкго білоба (має протизапальну дію, підвищує працездатність мозку, покращує кровообіг; уповільнює старіння; зміцнює стінки судин; виводить надлишки холестерину).

Вміст блістери №4 застосовується з 24 по 28 день циклу.

7 Додаткові рекомендації

Схема прийому препарату, описана вище, розрахована з орієнтацією на тривалість циклу, вважається нормальною. Однак у всіх жінок вона різна. З огляду на цей фактор, інструкція по використанню лікарського засобу злегка варіюється. Так, жінкам, чий менструальний цикл триває довше, ніж 28 днів, після закінчення упаковки з харчовими добавками «Тайм» просто необхідно зробити перерву до початку наступного циклу. І тоді приступати до вживання другої упаковки згідно з тим, як наказує інструкція із застосування.

Якщо ж менструальний цикл триває менше, ніж 28 днів, то невикористані капсули з блістери №4 з приходом нової менструації слід відкласти і приступити до вживання рожевих капсул. В межах допустимих вважаються терміни для циклу від 21 до 35 днів. Цикли, що укладаються в інші терміни, повинні викликати підозру, оскільки можуть вказувати на серйозні проблеми репродуктивної системи жінки.

Порушень менструального циклу можуть сприяти і захворювання ендокринної системи, інфекції (в тому числі, ІПСШ), патологічні новоутворення в області жіночих статевих органів, стреси, перевтома, тривале вживання певних лікарських препаратів (ряд оральних контрацептивів, гормональні засоби та т. П.). Харчові біологічно активні добавки, увібравши до свого складу все найнеобхідніше для підтримки жіночого здоров’я, покликані запобігти порушенням у сфері жіночої статевої системи, не допустити виникнення ряду розладів і недуг.

8 Аналоги подібної дії

Замінники, що повністю повторюють його склад, вплив на жіночий організм і рецептуру препарату, на сьогоднішній день відсутні у виробництві. Комбінації, створені в цьому комплексі, унікальні і неповторні. Існує ряд фармакологічних розробок, віддалено наближених за дією. Серед них виділяють такі аналоги:

 • Артеміда;
 • Бравінтон;
 • Вінпоцетин;
 • грандаксин;
 • Дюфастон;
 • Іпронал;
 • кліогест;
 • Милайф;
 • нервохель;
 • Овестін;
 • реланіум;
 • Естрофем і інші.

9 Показання і обмеження до прийому

Препарат Естровел рекомендований до вживання в профілактичних цілях всім жінкам репродуктивного віку.

При сучасному стані екології практично всі необхідні для повноцінного здоров’я вітаміни і мікроелементи містяться в жіночому організмі в дефіциті. А цілющі харчові добавки допоможуть заповнити всі необхідні речовини. Це стимулює нормалізацію циклу (його регулярність, тривалість, характер протікання будуть триматися в рамках, рахованих оптимальними). Крім того, препарат допомагає легше перенести всі неприємні симптоми ПМС, відповідає за збереження гарного самопочуття і настрою жінок.

Починати застосування цього засобу, однак, необхідно тільки після консультації зі своїм лікуючим лікарем. Серед побічних дій, які має даний препарат, є ризик виникнення алергічних реакцій. Це може бути пов’язано з індивідуальною непереносимістю будь-якого речовини, що входить до Естровел. Також категорично протипоказаний прийом харчової добавки вагітним жінкам і годуючим мамам.

Більшості жінок у віці від 18 до 35 років просто необхідно оздоровлювати свій організм за допомогою подібних натуральних препаратів. Це допоможе уникнути серйозних захворювань, передчасного старіння, легше переносити ПМС і зберігати в рамках норми свій менструальний цикл. А адже це запорука жіночого здоров’я і репродуктивних здібностей кожної жінки. Ось чому цей комплекс широко відомий і добре себе зарекомендував.

Ссылка на основную публикацию