Таємний світ — сайт про приворот, ворожіння і езотерики

Ласкаво просимо на сайт мага-любителя — Таємний Мир! У своїй практиці я займаюся приворотами, змовами, ворожінням та іншими обрядами. На сторінках цього блогу я буду ділиться з читачами магічними обрядами, які дійсно працюють і перевірені мною і моїми знайомими не раз.

Перш за все, визначимося з поняттями.

приворот — магічна маніпуляція, метою якої є програмування людини на любовний потяг до ініціатора привороту. Маг створює формулу, за допомогою якої впливає на підсвідомість об’єкта. Приворот можна читати як в домашніх умовах, так і звернувшись до фахівця.

Важливо, щоб наміри того, хто робить або замовляє приворот, були чисті. Приворожений вважається «білим» і не приносить негативних наслідків, якщо його мотив — любов і бажання зробити людину щасливою. Приклади нечистих намірів:

 • Поправити матеріальне становище за рахунок об’єкта.
 • Розбити пару з почуття помсти.
 • Підвищити самооцінку за рахунок почуттів іншої людини.

На нашому сайті ви можете знайти безліч привороту, які можете читати в режимі онлайн.

відворот — програма, метою якої є розрив любовних зв’язків між двома людьми на енергетичному рівні з ініціативи одного з них. До одворотам вдаються, коли залежність від людини набуває деструктивний характер. Метод впливу аналогічний привороту: виробляється вплив на підсвідомість об’єкта.

змова — ритуал, заснований на силі слова. Це магічний текст, який має певну структуру, вимовляється в захисних, лікувальних цілях, допомагає здійсненню планів. Змови вимовляють пошепки або впівголоса на сході, стоячи обличчям на схід.

Псування і пристріт

псування — негативний вплив на енергоінформаційний полі жертви з метою нанесення шкоди його здоров’ю, особистому житті і справах.

Як же вона діє? Деструктивна програма впроваджується в поле людини і створює перешкоду для природного енергетичного обміну. Псування має наступні прояви:

 • Безпричинна втома, людина тривалий час відчуває себе «як вичавлений лимон», хоча навантаження на організм не суттєво не змінювалися.
 • Дивні деструктивні пориви (наприклад, стрибнути вниз з небезпечної висоти).
 • Повторювані нічні кошмари.
 • Те, що раніше давалося легко, супроводжується незрозумілими труднощами і перешкодами.

пристріт — це, можна сказати, більш легкий варіант псування. Зовнішні ознаки можуть бути тими ж самими, але негативних наслідків куди менше. Якщо псування змінює біоенергетику людини, то пристріт лише пробиває захисне поле людини. Інша принципова відмінність — пристріт насилаються не навмисно. Він може стати наслідком заздрості або необережного слова. У більшості випадків пролом в захисному поле затягується сама собою протягом максимум двох місяців. Чим більше доброзичливо налаштована жертва і чим більше позитиву вона транслює в навколишній світ, тим швидше пройде відновлення.

Читайте найкращі рецепти від пристріту і псування.

ворожіння

ворожіння направлено на часткове відкриття таємниці майбутнього. На відміну від інших магічних дій воно не передбачає зміни існуючого стану справ або впливу не біоенергетичні поля.

Різновидів ворожіння безліч. Найвідоміші — ворожіння на картах, кістках, кавовій гущі, по руці. Серед них немає «правильних» і «неправильних». Просто кожен маг отримує доступ до інформаційних каналів в зручній для нього системі координат.

Ворожіння — ні в якому разі не забава. Всі ці «а давай я тобі поворожу» — профанація сакрального процесу. І маг, і той, хто звернувся за допомогою, повинні:

 • Мати чітко сформульоване питання про майбутнє.
 • Бути серйозно налаштованими на спілкування з вищими силами.
 • Відмовитися від ворожіння, якщо мета — проста цікавість.
 • Мати чисті наміри, тобто не бажати нікому зла.

Деякі види ворожінь

Карти таро

Кожна карта Таро має своє символічне значення. При розкладанні карт ці символи вибудовуються таким чином, що дають відповідь на заздалегідь сформульоване питання ворожбитів.

маятник

Ворожіння відповідає на питання «так» (крутиться за годинниковою стрілкою) чи «ні» (крутиться проти годинникової стрілки).

руни

Руни сягають письменам древніх слов’ян, тюрків і германців, в перекладі це слово означає «таємниці». В даний час представляють собою дерев’яні або кістяні пластинки із зображеними на них символами.

за руці

Хіромантія з усіх ворожінь вважається чіткою системою, що пропонує послідовні інтерпретації ліній долонь. Ще в давнину була помічена зв’язок між цими лініями і ключовими подіями в долі людини.

Заклинання і мантри

Мантри — це звукові вібрації, які налаштовують свідомість і енергетику людини на певний лад. В результаті відбуваються позитивні зміни в його розумі, поведінці, а згодом і в долі.

Можна піти двома шляхами. Зверніться до найдавніших індійським мантрам, інформацію про яких разом з перекладом сьогодні можна знайти без праці. Ви також можете самі сформулювати фразу, яка б чітко і коротко передавала запит у Всесвіт.

Головні принципи співу мантр:

 • Мантра повинна подобатися. Вимовте її кілька разів і відразу відчуєте легкість або дискомфорт. В останньому випадку краще самостійно сформулювати потрібну установку-заклинання, як сказано вище, і повторювати її.
 • Ніщо не повинно вас відволікати. Присвятити співу мантр потрібно всього 10-15 хвилин. Якщо ваші губи будуть вимовляти одне, а в голові буде відбуватися інше, сенс такого ритуалу нульовий.
 • Підсильте дію мантри, використовуючи чіткі. Виробляючи механічна дія по передвигание намистин, ви як би втілюєте формулу, закладену в мантре, і прискорюєте позитивні зміни.
 • І нарешті, один з найважливіших принципів — регулярність. Можна піддатися хвилинній ентузіазму, але толку від цього буде мало. Співайте мантри хоча б через день і будете приємно здивовані результатом.

обряди

обряд — це послідовність дій, які носять ритуальний, символічний характер.

Обряди несуть різні функції:

 • самовизначення в рамках певної групи (релігійні обряди);
 • заяву про зміну статусу (ініціація, весілля);
 • використання мови символів при зверненні до вищих сил з метою привнесення позитивних змін в долю.

Останнє є чаклунським обрядом, здійснення яких можливе при певних умовах.

 • Виконуйте будуєш ( «білий») обряд на зростаючу місяць. Він деструктивних обрядів краще відмовитися зовсім.
 • Ви повинні добре себе почувати.
 • Не розказуйте нікому про те, що займаєтеся магічними ритуалами.
 • Якщо виконання одного з елементів обряду з якихось причин виявляється неможливим, що не виконуйте ритуал взагалі.

Для самостійного виконання обряду ви повинні відчувати в собі відповідні здібності, настрій і володіти тонкою інтуїцією. В іншому випадку краще звернутися до магу.

Нумерологія

Нумерологія — це езотеричне вірування про числах, згідно з яким числа пов’язані з навколишніми об’єктами, свідомістю людей і їх життєдіяльністю.

Основоположником нумерології вважається Піфагор. Він вважав числа основами світу, а науку про них — фундаментом окультних навчань.

Нумерологія грунтується на тому, що кожне багатозначне число може бути зведене до однозначного і відповідним чином інтерпретуватися. Числа від 0 до 9 мають свої окультні характеристики, що впливають на навколишній світ.

У яких сферах використовується нумерологія:

 • Аналіз особистості та характеру людини.
 • Вибір професії.
 • Передбачення майбутнього.
 • Вибір супутника життя.

Так, одним з найважливіших наборів чисел в житті людини є дата його народження.

Ссылка на основную публикацию