Тач Банк — Особистий кабінет (вхід), відгуки про Touch Bank

Інтернет-банкінг значно розширює можливості клієнтів в плані ефективного і комфортного управління рахунком. Завдяки йому здійснювати платежі, оплачувати товари, змінювати налаштування карти і багато іншого вийде через Мережу в будь-який час доби. Особисті і секретні дані надійно захищаються сучасними технологіями безпеки. «Touch Bank» пропонує своїм клієнтам надійний і багатофункціональний онлайн-сервіс для дистанційного керування рахунками.

Можливості «Особистого кабінету» «Touch Bank»

«Touch Bank» — це міжнародний проект європейської фінансової групи OTP Group. Він працює в особливому форматі, взаємодіючи з клієнтів не через мережу відділень в різних регіонах країни, а через сайт з «Особистим кабінетом» і мобільний додаток. Після реєстрації в системі інтернет-банкінгу для кожного нового користувача створюється персональне робоче простір на сайті — «Особистий кабінет». Щоб авторизуватися, кожен раз потрібно буде вводити логін і пароль. Саме тут зосереджений функціонал для ефективного управління рахунком через Інтернет.

Можливості «Особистого кабінету» «Touch Bank»:

 1. Перекази з картки на картку фізичним, юридичним особам, комерційним організаціям.
 2. Онлайн-оплата товарів, послуг (поки що недоступні платежі в бюджет, погашення податків, але можна перевести в бюджетну організацію гроші за комунальні послуги, навчання).
 3. Відновлення логіна і пароля для авторизації.
 4. Зміна налаштувань параметрів карти, безпеки.
 5. Замовлення документів, виписок.
 6. Активація карти, призначення пін-коду.
 7. Перевірка балансу рахунку, історії операцій.
 8. Погашення кредитної заборгованості.

«Тач Банк» — інтернет банк (реєстрація)

Для реєстрації в системі інтернет-банкінгу «Touch Bank» користувачеві потрібно зайти на офіційний сайт організації і вибрати значок зі стрілкою в списку інструментів.

Натисніть, щоб збільшити

Потім під формою входу вибираємо посилання «Реєстрація».

Натисніть, щоб збільшити

Потрібно буде заповнити її в 4 етапи:

 • загальна інформація (вказуємо кредитний ліміт для карти або встановлюємо прапорець «Кредитний ліміт не потрібен», прізвище, ім’я, по батькові, мобільний телефон, електронну пошту, при необхідності потрібно підтвердити наявність промокодом, згода з вимогами банку, загальними умовами договору та іншими положеннями, потім вводимо код з СМС-повідомлення від банку);
 • паспортні дані (серія та номер документа, місце і дата видачі, адреса проживання та реєстрації);
 • платоспроможність (розмір заробітної плати, джерело доходів);
 • особиста інформація (стать, сімейний стан, освіту і т.д.).

Відгуки клієнтів про роботу сервісу різні. Але в будь-якому випадку користувач може розраховувати на ефективне управління рахунком через Інтернет.

«Тач Банк» — вхід в «Особистий кабінет»

Вхід в «Особистий кабінет» «Тач Банку» здійснюється через вибір значка зі стрілкою у верхній правій частині головної сторінки сайту.

Натисніть, щоб збільшити

Потім необхідно заповнити авторизаційної форму — вводимо логін і пароль, натискаємо «Увійти». Дані для входу клієнт отримує в процесі реєстрації в СМС-повідомленні від банку.

Натисніть, щоб збільшити

При першій авторизації знадобиться ввести одноразовий пароль, потім клієнт зможе змінити його на постійний. Після успішного входу вийде змінити ім’я користувача і секретну комбінацію цифр в будь-який момент, скориставшись меню «Особистого кабінету». У цьому випадку знадобиться ввести одноразовий пароль з СМС, що підтвердить ануляцію старого, і при наступному вході змінити його. Якщо вказати секретну комбінацію неправильно 3 рази поспіль, карта блокується, але пароль залишається дійсним.

Порада: щоб зняти готівку зі вкладу, клієнту потрібно звернутися з картою і паспортом в касу ОТП Банку. Попередньо необхідно зателефонувати до контакт-центру і повідомити фахівця бажану суму, адреса відділення і дату, коли буде вироблено зняття грошей.

Контакти для зв’язку з банком

«Тач Банк» працює у форматі фінансового онлайн-сервісу, без реальних відділень. Знайти відповіді на найчастіші запитання можна в розділі «Питання та відповіді». Зв’язатися з техподдержкой вийде за телефонами — 8 (800) -500-02-00, +7 (495) -221-30-60, щодо простроченої заборгованості — 8 (800) -500-67-00. Юридична адреса фінансової організації — 125171, г. Москва, Ленінградське шосе, д. 16 А, стор. 1. З питань роботи в «Touch Bank» можна написати лист на електронну пошту vacancy@touchbank.com. З повним переліком адрес щодо різних аспектів вийде ознайомитися в розділі «Контакти».

«Тач Банк» — відгуки клієнтів

Незважаючи на сучасний формат роботи фінансової установи, відсоток незадоволених клієнтів досить високий. Деякі технічні недоробки і недоліки в роботі сервісу стають причиною незручностей для користувачів. Часто вони скаржаться на неможливість проведення оплат, перекладів, приховані умови бонусної програми, довге завантаження сторінок після оновлень.

Сергій:
Став клієнтом «Тач Банку» приблизно рік тому. Формат роботи фінансової установи мені дуже підходить, доступ до інтернет-банку і картам є цілодобово. Але заважають повноцінно користуватися функціоналом сайту часті помилки, іноді цілодобово не виходить відправити платіж, хоча інтерфейс сайту і наповненість меню відмінні.

Ольга:
Про «Touch Bank» дізналася від подруги, їй він дуже сподобався. Мені особисто підходять його функції, меню зручно, служба підтримки завжди оперативно відповідає на питання. Але останнім часом все частіше з’являються помилки, іноді не можна зробити платіж, оновлення системи можуть почати без попередження. Трохи розчарована останніми тенденціями роботи.

Валерій:
«Тач Банком» користуюся вже кілька місяців. У сервісу зручний інтерфейс, швидкий вхід в «Особистий кабінет», досить багато функцій. Тепер не потрібно по будь-якому питанню йти в банк і витрачати час на очікування в черзі. Чув негативні відгуки про роботу інтернет-банку, але мене поки що все влаштовує.

Збережіть статтю в 2 кліка:

«Тач Банк» — це сучасний digital-банк, що надає фінансові послуги через Інтернет. Для початку роботи потрібно тільки зареєструватися в системі та замовити карту, яку доставлять додому. Функціонал сервісу дуже широкий, тому клієнт зможе повноцінно керувати рахунком тільки за допомогою Інтернету та мобільного телефону.

Ссылка на основную публикацию