Тач-банк — оформити кредитну карту

Що зручніше: споживчий кредит або кредитна карта? З одного боку, кредит виплачувати досить просто — платежі розподіляються, як правило, невеликими сумами. До того ж взяти кредит без довідок і поручителів в СПб або будь-якому іншому місті Росії простіше простого. З іншого боку, кредитна карта — невеликий кредит, який завжди під рукою. Щоб отримати кошти, немає необхідності кожного разу приходити банк і займатися паперовою тяганиною. До того ж кредитна карта банку Хоум Кредит і багатьох інших комерційних організацій може бути оформлена навіть віддалено.

Кредитна карта від Touch-банку

Touch-банк — онлайн-банк, один з групи OTP-Group. На російському ринку фінансових послуг він працює недавно, але вже встиг себе зарекомендувати як надійна комерційна організація, що надає безліч фінансових послуг — від випуску дебетової картки до кредитування.

Як такої кредитної картки банк не надає. Послугу подібного роду він називає кредитною лінією, що поєднує в собі можливості кредитної карти і споживчого кредиту. Вважається, що клієнт (власник кредитної лінії) має право вибирати, як їй користуватися: як кредитною карткою або як кредитною лінією.

Умови надання кредитної лінії

На сьогоднішній день в Тач-банку кредитна лінія оформляється на наступних умовах:

 • Лінія є відновлюваної;
 • Відсоткова ставка від 15,9% річних;
 • Кредитний ліміт від 1 тисячі рублів на карту і від 10 тисяч рублів готівкою на тривалий термін до 1 мільйона рублів на будь-які цілі;
 • Пільговий період — 61 день;
 • Можна використовувати для кредиту готівкою.

Якщо використовувати кредитно-карткову лінію за умовами кредитної картки, то кредит буде наданий безстроково за умови мінімального щомісячного платежу в розмірі 5% від всієї суми, при цьому пільговий період, в який можна погасити кредит без сплати відсотків, становить 61 день. За зняття готівки сплачується комісія в розмірі 4% від запитуваної суми плюс 299 рублів. При використанні лінії для отримання споживчого кредиту терміни визначаються від 6 до 60 місяців. Кредит погашається ануїтетними платежами без комісії за зняття готівки.

Порада: управляти кредитно-карткової лінією Тач-банку можна не виходячи з дому за допомогою інтернет-банку. Для цього буде потрібно реєстрація в системі. За допомогою інтернет-банку можна підключати та відключати різні опції, відстежувати платежі по кредиту, залишки і заборгованості, а також змінювати функціонал лінії з споживчого кредиту на кредитну карту і навпаки.

Вимоги для отримання карти Touch-банку

Для того щоб оформити карту Touch-банку з кредитним лімітом, необхідно мати постійний дохід і місце роботи і відповідати наступним вимогам:

 • Вік від 21 року до 65 років;
 • Громадянство Російської Федерації;
 • Наявність телефону під час експлуатації.

Банк не вимагає надання довідок про доходи, залучення поручителів або застави. Кредитний ліміт формується виходячи з даних про кредитну історію потенційного клієнта, достовірності наданої інформації (дані перевіряються банком) і щомісячному доході.

Оформлення кредитної картки онлайн

Для того щоб отримати дебетову карту Тач-банку або карту з кредитним лімітом, необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті організації. У заявці необхідно вказати контактні дані та призначення карти: дебетова або з кредитним лімітом. Доставка картки здійснюється безкоштовно за вказаною адресою поштою. Таким же чином можна залишити заявку на кредит в ОТП банку.

Порада: навіть якщо немає необхідності в отриманні кредитної картки, можна оформити дебетову. Її користь полягає не тільки в безкоштовному використанні, але і в отриманні відсотків на залишок (8% річних) плюс до 3% від покупок. Завдяки дебетової картки Тач-банку з відсотками на залишок не потрібно відкривати вклади і шукати сайти, на яких можна заробити реальні гроші.

Як поповнити карту?

Здійснювати платежі по кредиту і поповнювати карту можна:

 • Через термінали ОТП банку;
 • Через платіжну систему Золота Корона (діють обмеження);
 • У терміналах Московського Кредитного Банку.

Порада: при погашенні кредитів необхідно враховувати той факт, що в деяких випадках для зарахування платежів на рахунок може знадобитися деякий час, що може привести до неминучих простроченням і штрафів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На сьогоднішній день розробляється величезна кількість сервісів, що дозволяють без поручителів, застави та довідок оформляти кредитний договір на карти або споживчі кредити. Більш того, з кожним днем ??збільшується число комерційних організацій, що розширюють спектр можливостей для потенційних і діючих клієнтів. В інтернеті тепер можна знайти не тільки відгуки про Совкомбанк та інших банках, а й здійснювати реальні операції (і навіть без допомоги банківських працівників оформляти заявки на кредит або кредитну карту). Серед таких сервісів — сайт Touch-банку. На свій розсуд клієнт вибирає кредит або кредитну карту, використовуючи тільки особистий кабінет в Інтернет-банку. До того ж, якщо в кредитних картах немає необхідності, можна оформити карту як дебетову з відсотками на залишок і покупки. І тоді з даним продуктом можна заробляти додатковий дохід.

Ссылка на основную публикацию