Таблетки викликають місячні при затримці: список препаратів

Швидше за все, хоча б 1 раз в житті жінки брали таблетки викликають місячні. Тим більше, сьогодні існує велика кількість таких препаратів, які допомагають прискорити початок менструації, що може надати істотну допомогу в самих непередбачених ситуаціях.

1 Гомеопатичні таблетки

З найбільш важливих переваг таблеток, які викликають місячні, можна виділити:

 • простий спосіб використання;
 • практично 100% ефективність;
 • досить швидке дію.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Як ефективно прискорити прихід місячних при затримці?
 • Використання сучасних урологічних прокладок Сені Леді
 • Як змінити тривалість затяжний менструації в домашніх умовах
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Проте, сучасні препарати викликають місячні при затримці, мають певні недоліки:

 • можливість ненавмисного зриву вагітності;
 • негативний вплив на гормональний фон;
 • ризик здоров’ю при самолікуванні;
 • проблеми із зачаттям в майбутньому.

Найбільш поширеним і безпечним гормональним препаратом, який рекомендують застосовувати жінкам, є Дюфастон. Його використовують як найбільш ефективний восполнітель прогестерону, раніше терміну викликає менструацію. Бажаного результату за допомогою даного засобу можна досягти приблизно на 4 добу після регулярного застосування таблеток в кількості 2 штук в день. Викликання місячних таким способом потрібно контролювати і здійснювати рекомендації лікаря. В іншому випадку можуть з’явитися неприємні побічні ефекти у вигляді підвищеної чутливості верхнього шару епідермісу, рясних кровотеч або різних алергічних реакцій.

Досить популярні таблетки викликають місячні, які відносяться до гомеопатичних препаратів, — Пульсатілла. Це засіб було створено на основі певного виду Лютикова трав, які є власниками фітогормону. Вони практично завжди викликають швидке і сильне дію після одного прийому. Досить 7 маленьких таблеток поступово розсмоктати під язиком. Довгоочікувані місячні повинні початися протягом 24 годин. Однак слід пам’ятати, що незважаючи на натуральне походження препарату, необхідно в обов’язковому порядку використовувати рекомендації лікарів і додані до таблеткам інструкції. Це допоможе мінімізувати ризик збою дуже важливою для жіночого організму гормональної системи.

2 Використання Постинора

На сьогоднішній день таблетки викликають місячні є досить ефективними. Найкращий засіб в даному випадку — це препарат Постинор, дія на організм якого обумовлена ??левоноргестрелем. Використовувати засіб можна для того, щоб уникнути небажаної вагітності. Безпосередньо в середині циклу регулярний прийом постинора гальмує синтез лютеїнізуючого гормону, що впливає на процес виходу яйцеклітини. Тому менструальний цикл можна на певний час затримати.

Можна використовувати Постинор як таблетки для викликання місячних, прийнявши його одноразово. Місячні при цьому прийдуть досить швидко. Однак потрібно пам’ятати, що такі таблетки для викликання місячних мають досить неприємними побічними ефектами. Саме тому їх слід використовувати дуже обережно і 1 раз на місяць. Якщо дуже часто приймати Постинор, то побічні дії можуть викликати досить серйозні і незворотні зміни в організмі.

У деяких випадках викликання місячних може пройти безуспішно. Це пов’язано з тим, що протизаплідний ефект препарату не є стовідсотковим. Якщо місячних при затримці після використання таблеток не спостерігається, жінка повинна почекати 2-3 дні. Якщо і після цього часу менструація не наступила, то слід не відкладати візит до лікаря.

Слід пам’ятати, що пити цей препарат досить шкідливо для організму жінки, так як в його склад входить досить висока доза гормону. Якщо намагатися слідувати інструкції і правильно приймати таблетки, то з’явилися побічні дії не будуть такими важкими. Рідко з’являється запаморочення, блювота, болі в низу живота, пронос. Часто пити Постинор медики не рекомендують жінкам, які протягом довгого часу страждають від хронічних захворювань жовчовивідних шляхів і печінки. Краще за все не використовувати препарат при звичці курити.

3 Ліки Міфегін і Нон-овлон

Якщо жінці потрібно знати, які таблетки використовувати для прискорення протікання менструації, то краще за все звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря.

Деякі фахівці рекомендують використовувати препарат під назвою Міфегін. Даний засіб застосовують для переривання небажаної вагітності. Активний компонент мифепристон є так званим антагоністом статевих гормонів, який підвищує скоротливість м’язів матки.

Згідно із запропонованою інструкції, одночасно з цим ліками медик може призначити прийом аналогів простагландину, що викликає відшаровування навколоплідної оболонки і випадання плодового яйця. Тому його також використовують для того, щоб викликати місячні.

Міфегін має низку протипоказань до використання. Саме тому даний препарат призначають після вивчення анамнезу жінки. До найбільш поширених протипоказань кошти прийнято відносити:

 • печінкову недостатність;
 • надпочечниковую недостатність;
 • порушення гемостазу;
 • ниркову недостатність;
 • застосування антикоагулянтів;
 • Порфирія;
 • чутливість до будь-яких речовин ліки;
 • анемію;
 • прийом глюкокортикоїдів;
 • наявність тяжкої екстрагенітальної патології.

Слід пам’ятати, що Міфегін застосовують в умовах стаціонару. У поліклініці повинен працювати підготовлений персонал, який вміє користуватися найсучаснішим обладнанням, що допоможе пацієнткам виключити наявність неприємних станів і реакцій на препарат.

А ось засіб під назвою нон овлон найчастіше використовують в якості екстреної контрацепції. Менструація, яка була викликана цим препаратом, може бути багатою. Однак при використанні препарату Нон овлон необхідно знати, що саме ці таблетки непередбачувано діють на гормональну систему і організм жінки.

Викликає місячні препарат Норколут. У його склад входить норетістерон, який діє як гестагени. Для виклику менструації слід пити Норколут по 2 таблетки в день протягом тижня. Це препарат знижує тонус матки і перешкоджає початку процесу овуляції. Діюча речовина кошти не дає гіпофізу виробляти гормони.

Є у настільки дієвих і ефективних таблеток є велика кількість протипоказань. Наприклад, може розвинутися епілепсія, ниркова недостатність, захворювання печінки, ожиріння, цукровий діабет, гіпертонія. Тому можна сказати, що такі популярні препарати є досить небезпечними для здоров’я жінки.

У продажу можна знайти такий засіб для виклику місячних, як, наприклад, Утрожестан. Дія цих ліків полягає в придушенні естрогену, який заважає регулярності циклу місячних. Для того, щоб викликати появу менструації Утрожестан приймають з 16 по 25 добу циклу. Дозування препарату може призначити тільки лікар. Найчастіше це 200-400 мг, які потрібно поділити на 2 прийоми на добу. Місячні повинні початися приблизно через 4 дні після відміни кошти. Не можна використовувати Утрожестан при астмі ;, раку грудей, схильності до утворення тромбів, епілепсії.

Ссылка на основную публикацию