Суть дієти Дюка

Популярну останнім часом дієту Дюка правильніше назвати системою харчування, розрахованої на застосування протягом усього життя.

Знаменитий французький дієтолог П’єр Дюка розробляв її протягом 30 років. І зараз можна сміливо стверджувати, що його праця не пропала марно. Його методика допомогла схуднути мільйонам людей у ??всьому світі.

Дієта Дюка: етапи

Секрет дієти у вживанні великої кількості білкових продуктів, завдяки чому вдається досить швидко скинути вагу, при цьому не відчуваючи почуття голоду. Сама дієта по Дюканов розбита на чотири етапи, кожен з яких виконує свої функції.

Етап перший — найважчий, але при цьому і найшвидший. Саме на цьому етапі йде перебудова організму і найбільш інтенсивна втрата ваги. Тривалість першого етапу ви можете регулювати самостійно, в залежності від того, скільки кілограм ви мрієте скинути. Зазвичай для того, щоб пішло 3-4 кг людині потрібно 3-4 дні. Якщо потрібно схуднути сильніше, доведеться тривалість цього етапу збільшувати. Однак в будь-якому випадку він не повинен тривати більше тижня. У цей період дозволено їсти тільки продукти, що складаються з білків.

Етап другий — до білкових продуктів додаються деякі овочі. Наприклад, огірки, помідори та інші низькокалорійні і містять мало крохмалю овочі. Виняток становлять картопля, кукурудза, горох. На цьому етапі також йде втрата ваги, але вже не така значна. Приблизно 1 кг в тиждень. Відповідно, закінчується другий етап тоді, коли ви досягнете бажаного ваги. Що примітно, їсти можна скільки завгодно. У цій системі харчування головна ставка робиться на продукти, з яких готуються страви, а не на їх кількість.

Третій етап розрахований на закріплення досягнутого результату. Перелік дозволених продуктів ще більш розширюється. Тепер уже можна навіть з’їсти невелику кількість солодощі і випити келих вина. Однак важливо дотримуватися головних три правила:

  1. Один будь-який день в тиждень у вас повинен бути повністю білковим, як перший етап, який пропонує дієта Дюка. Меню може бути різноманітним, але тільки з білкових продуктів.
  2. Щодня не менше 20 хвилин потрібно присвячувати фізичним вправам. Це може бути навіть звичайна ходьба, але вона повинна бути регулярної і не менше 20 хвилин в день.
  3. Вживати три столових ложки вівсяних висівок в день. Цей продукт потрібен для поліпшення діяльності кишечника і заповнення необхідної кількості вуглеводів.

Принципів харчування четвертого етапу потрібно дотримуватися протягом усього життя. Він найлегший, але в той же час і найнеобхідніший. Адже саме завдяки йому вдається зберегти досягнуту вагу.

Дієта Дюка: що можна їсти?

Система харчування по Дюканов передбачає велику кількість дозволених продуктів. На першому етапі до них відносяться:

— кролик,

— яловичина,

— курятина і індичатина,

— куряча і яловича печінка,

— риба,

— яйця (не більше двох в день),

— нежирні молочні продукти.

На другому етапі до цього списку додаються овочі, які слід варити, запікати або їсти в сирому вигляді. Крім — картоплі (в будь-якому вигляді!), Кукурудзи, гороху, бобів, авокадо.

У третій фазі вирішуються фрукти, крім бананів, винограду. А також трохи сиру і житнього хліба. 1-2 рази на тиждень можна включати в раціон баранину і свинину.

Пити щодня потрібно не менше двох літрів води. І не забувайте про висівки.

Дієта Дюка — рецепт стрункості знайдений!

Завдяки розробленій Дюканов системі харчування вдалося побороти зайву вагу дуже багатьом людям, при цьому не відчуваючи постійного і виснажливого почуття голоду. Звичайно, дива не буває. І докласти зусиль доведеться все одно. Але, якщо ви хочете не тільки схуднути, але й утримати його протягом усього життя, то для цієї мети найбільше підійде саме дієта Дюка. Відгуки про неї говорять самі за себе. При цьому позитивну оцінку цій системі харчування дають не тільки жінки, її випробували, але і самі дієтологи.

З цією системою стати стрункою може кожна!

Ссылка на основную публикацию