Стрижка «Бокс» і «Напівбокс» — в чому різниця?

Всім відомо, що чоловіки не дуже люблять відвідувати перукарні на відміну від жінок. Але варто зазначити, що на сьогоднішній день часи змінилися. Кожен чоловік зобов’язаний доглядати за собою і виглядати стильно, мужньо, брутально. Тому в модної тенденції представлені деякі варіанти зачісок. У цьому сезоні найбільш популярними вважаються модні стрижки «Бокс» і «Напівбокс». Техніка та схема виконання будуть представлені в цій рубриці.


Представники сильної половини людства найчастіше вибирають класичний стиль. Більш активні хлопці та чоловіки вибирають спортивні стрижки. На сьогоднішній день багато стилісти рекомендують чоловікам робити спортивні модні зачіски, які надають силу, впевненість і мужність. Не секрет, що кожен чоловік хоче мати всі вищепереліченими якостями. Тому варто прислухатися до думки фахівців.

Варто відзначити, що найбільш ефектними зачісками цього сезону вважаються «Напівбокс» і «Бокс». Ці дві модні чоловічі стрижки практично не відрізняються один від одного. Видозмінений аналог сучасної зачіски відмінно виглядає на чоловіках різних вікових категорій. Проста класична і в той же час приваблива чоловіча зачіска може кардинально змінити зовнішній образ будь-якої людини.

Довжина пасом даної стрижки досягає від трьох до чотирьох сантиметрів. Якщо ви все ще в пошуках традиційної консервативності, тоді, безумовно, слід зважитися на зміну власного іміджу, підібравши новомодний стиль. Всім чоловікам відомо, що короткі зачіски користуються популярністю більше, ніж довгі. Доглядати за короткими пасмами набагато легше. Чоловіки не люблять заморочуватися з укладанням своєї зачіски різними косметичними засобами, так як на цю процедуру йде дуже багато часу. Та й взагалі, чоловіки вважають, що головне — надати волоссю охайний вигляд, і справа готова.

Тому чоловічі класичні зачіски «Бокс» і «Напівбокс» користуються величезною популярністю не тільки в нашій країні, але і у всьому світі. З цими зачісками будь-який чоловік виглядає на кілька років молодше. Підбір зачіски не залежить від форми особи, вікової категорії, соціального становища в суспільстві і цветотипа. Подібні зачіски роблять як спортсмени, так і багато політиків, відомі громадські особистості, солдати та інші. Невибагливої ??зачісці головне надати правильну форму.


Варто підкреслити важливий момент, що чоловічі зачіски, такі як «Бокс» і «Напівбокс» підходять чоловікам з різною формою особи, структурою і кольором волосся. Однак на шкірі не повинні бути присутніми дефекти. Оголена частина волосся на голові повинна виглядати бездоганною. Тому стилісти ретельно приділяють значення подібним недоліків. Чоловіки, у яких кучеряві пасма, повинні частіше робити укладку, щоб надати волоссю певну форму. Якщо волосся не в’ється, тоді доведеться витратити мінімум часу.

Важливо також знати, що стрижку «Бокс» можна стригти легко і просто в домашніх умовах, якщо запастися гребінцем з дрібними зубчиками, прямими або філіровочнимі ножицями і машинкою. Для того щоб підстригти волосся в домашніх умовах, бажано обзавестися машинкою для волосся — це дуже зручно і економно.

Залежно від довжини пасом є ймовірність, що знадобиться скористатися насадками від одного до чотирьох сантиметрів. Перед тим як підстригти свою шевелюру, необхідно добре вимити голову і, відповідно, висушити. Під час сушіння волосся краще поряд з цим распрямлять свої пасма. Створюючи новомодну стрижку цього сезону, слід надати правильну форму, щоб підкреслити достоїнства своїх рис обличчя.

Основні настанови від стилістів

Всім відомо, що техніка в перукарському мистецтві просунулася значно вперед. Тому перед тим як приступити до створення цієї зачіски, необхідно ознайомитися з основними і головними вимогами. Схема виконання зачіски в домашніх умовах наступна:

  1. Верхню частину голови, починаючи від скронь, необхідно стригти спеціальною машинкою. Для цього краще використовувати довшу насадку. Стригти машинкою потрібно починати від коренів волосся, спускаючись поступово до скроневого виступу.
  2. Волосся, які знаходяться на скронях, необхідно стригти за допомогою короткої насадки. Таким чином можна отримати мінімальну довжину шевелюри.
  3. Там, де знаходяться верхнезатилочние волосся, краще скористатися ножицями, щоб підстригти шевелюру. Але якщо поступово перейти до стрижки більш коротких пасом, тоді потрібно скористатися філіровочнимі ножицями.
  4. Якщо ви любите носити чубок, тоді можна підібрати спеціальну довжину за допомогою певних ножиць.

Різниця між зачісками

Варто знову відзначити, що відмінність між чоловічими зачісками «Бокс» і «Напівбокс» не надто велике. Однак фахівці головним нюансом вважають технічну сторону створення цієї зачіски. Наприклад, щоб стригти «Бокс», потрібно вибрати коротку довжину волосся, а при створенні «напівбокс» передбачається більш подовжена зона з поголеними скронями. Ось тільки в цьому і полягає відмінність цих двох стрижок.

Якщо більш глибоко розглянути цю тему, тоді можна знайти ще одна важлива відмінність. Наприклад, відмінність полягає в окантованих межах. Тобто в «Боксі» ця межа проходить вище потиличної частини, а в «напівбокс» — навпаки. «Напівбокс» пропонує різні варіанти створення новомодної зачіски. Пасмо можна підстригти трохи коротше або довше. Все залежить від власного розсуду. При цьому головне — врахувати структуру волосся.

Якщо пасма довгі, тоді можна спокійно вибирати і робити сподобалися зачіски. Для буденного стилю підійде трохи недбалий образ. Якщо, звичайно ж, дозволяє дрес-код роботи. При наявності довгого волосся потрібно часто ходити до перукаря, так як всім відомо, що за довгим волоссям потрібен спеціальний догляд. Проводити процедури самостійно в домашніх умовах не надто зручно. Тому багато хлопців і чоловіків вважають за краще стригти коротшу довжину пасом. Тепер модні зачіски можна робити в домашніх умовах.

Ссылка на основную публикацию