Стрижка асиметрія

Модні жіночі стрижки на довгі, середні і короткі волосся, виконані асиметрично, виглядають дещо зухвало, нестандартно, одним словом епатажно. При цьому вони дуже акуратні, вишукані, надають особливого шарму і витонченість своєї господині. Асиметричні стрижки підходять для волосся будь-якого типу і довжини. Вони володіють істотними перевагами:

 • обсяг волосся візуально стає більше;
 • дозволяють коригувати форму особи;
 • легка укладка;
 • густі пасма стають набагато більш слухняним;
 • вони приховують повноту, тому відмінно підходять для дам з пишними формами;
 • привертають увагу до деяких елементів зачіски.


Завдяки цьому асиметричні стрижки рекомендуються робити багатьом жінкам будь-якого віку, незалежно від їхнього способу життя і займаного положення в суспільстві.

Асиметрія на короткому волоссі

При створенні асиметрії пасма з одного боку довші, ніж з іншого. Це можуть бути нерівні пасма, косі або рвані чубчика або краю, скошені лінії. Модні короткі стрижки додають жіночому образу сексуальність, зухвалість, магнетизм. Вони в змозі підкреслити гарну лінію шиї і не потребують особливої ??укладанні. Базою для варіації асиметрії є такі зачіски:

 • Каскад. Це одна з найулюбленіших і популярних стрижок. Виглядає асиметричний Каскад дуже екстравагантно. Існує дуже багато його варіацій, тому завжди є можливість підібрати оптимальний варіант. Для дівчат, у яких тонке волосся, Каскад підходить ідеально. Тонкі пасма в поєднанні з градуюванням створюють прекрасний жіночий образ. На густому волоссі Каскад також виглядає дуже добре. Для полегшення текстури пасом майстер прибирає зайвий обсяг, що надає зачісці легкість. Він може бути виконаний з прямою, косою, рваною чубчиком. Є багато варіантів, що пропонують поекспериментувати з чубчиком. Наприклад, зробити її стосується підборіддя або ж виконати профилированной. Каскад, виконаний на коротке волосся, вимагає ретельної укладання.
 • Пікс. Вона зручна і дає можливість стиліста робити різні варіанти укладання. Для дівчат з круглою формою обличчя вона не підходить. Завдяки асиметрії можна зробити максимально об’ємний верх, а збоку його трохи прибрати. У поєднанні з косою чубчиком зачіска буде виглядати ефектно.
 • Боб. Протягом багатьох років він не виходить з моди. Талановиті майстри постійно видозмінюють його, але відмінні риси стрижки Боб залишаються незмінними. Чіткий силует і об’ємність — це ті риси, які виділяють Боб серед інших зачісок. Асиметричний Боб дуже полюбився дамам середніх років. Зачіска з асиметрією в зоні особи — найпоширеніший варіант. Асиметричний короткий Боб з довжиною чубчиком від самої верхівки виглядає дуже цікаво. Не менш ефектно виглядає Боб з косою филированной чубчиком, яка також починається від верхівки. Він ідеально підходить для тих жінок, у яких тонкі пасма, так як зачіска візуально додає потрібний обсяг. У поєднанні з прямою чубчиком короткий Боб виглядає стильно. Для романтичних дівчат зі світлим волоссям Боб, розділений проділом, стане вдалим варіантом.
 • Каре. Це досить складна стрижка, яка потребує знань і навичок. Каре вважається універсальною стрижкою і підходить практично до будь-якого типу обличчя. Найкраще вона йде жінкам з прямими рівними волоссям. Витончена, безпосередня стрижка легко перетворюється в ділову зачіску. Якщо у дівчини тонкі риси обличчя, коротке Каре з косою чубчиком, буде для неї найкращим варіантом. Різниця довжини пасом в асиметричному Каре часто непомітна. При бажанні вона може досягати 10 см і більше. Дуже важливо зробити гарний плавний перехід від короткого волосся до більш довгим пасмам. Виграшно Каре виглядає на темному прямий шевелюрі з косою чубчиком, що знаходиться на одній стороні з подовженою пасмом. При цьому не має значення, тонкі або густе волосся. Укладання всередину здійснюється круглою щіткою.
 • Їжачок. Жінкам, у яких гарна лінія шиї і форма голови стилісти радять робити цю стрижку. Вона стильно виглядає на темному гладкого і прямого волосся. Злегка подовжена з одного боку пасмо виглядає дуже ефектно.
 • Томбо. Ця агресивна і екстравагантна асиметрична стрижка робиться на основі зачіски Боб. Далеко не всім жінкам вона підійде. Особливістю її є довга рвана чубчик яскравого насиченого кольору. Укладання робиться з використанням гелю або воску. Чубчик повинна закривати частину обличчя. Додатковий обсяг зачісці додасть мелірування.


Дами з короткою стрижкою можуть до невпізнанності змінити свій образ за допомогою чубків. Рівна або піднята назад чубчик зробить акцент на очах. Особа стане подовжене, якщо чубчик буде коса. Для круглого і квадратного обличчя підійде чубчик з філіровкою.

Асиметрія на пасмах середньої довжини

Асиметричні модні стрижки на середні волосся мають багато переваг. Вони йдуть всім жінкам, створюють романтичний і діловий образ. І що дуже важливо, середні пасма не вимагають ретельного догляду. Для асиметрії на середні волосся підходять наступні види зачісок:

 • Каскад. В основному при створенні асиметрії майстер використовує спеціальну техніку під назвою «рваний каскад». Вона вимагає від майстра особливого таланту. Дуже добре використовувати її на хвилястих пасмах. Подовжена стрижка Каскад дає можливість драбинкою робити різну довжину на протилежних сторонах. Вона добре підходить для круглого особи.
 • Каре. На середні волосся на основі Каре асиметрія виглядає дуже органічно. Суть зачіски полягає в тому, що пасма відрізняються довжиною. Це дає можливість майстру створювати незвичайні оригінальні жіночі образи. Ця модна стрижка підходить жінкам круглого типу особи. Часто подовжене асиметричне Каре роблять без чубчика, з прямим проділом. Екстравагантні асиметричні зачіски дозволяє робити стрижка Боб-Каре. Традиційна укладання Каре — пасма заправляються за вухо. При цьому їх подовжена сторона витягується за допомогою стайлера. Зачіска набуває гладкий вид, підкреслюючи красиву структуру пасом. Власницям круглого обличчя стилісти радять виконувати зачіску з вертикальними лініями, розділеними косим проділом. Для круглого обличчя підійде процедура колорирования. В результаті особа візуально придбає овальну форму.

Існують і інші модні зачіски на середні волосся, що служать основою для асиметрії. Такий довжиною володіє більшість жінок.

Довге волосся і асиметрія

Модні стрижки на довге волосся здійснюються на основі зачісок Каскад, Драбинка, Аврора. За рахунок стрижки драбинкою, асиметрія виходить завдяки різній довжині сходинок. Це дає можливість стиліста створювати цікаві образи, при цьому зберігаючи загальну довжину пасом.

Якщо жінка вирішила підстригти своє довге волосся, правильним рішенням буде звернутися за допомогою до перукаря. Стилістичних рішень сучасних зачісок дуже багато, майстер зможе підказати прийнятний варіант. На довгі пасма найбільш часто виконують такі асиметричні стрижки:

 • Состріганіе верхнього шару пасом. Загальна довжина їх залишається незмінною. Підстрижені верхні пасма з вигляду нагадують шапочку.
 • Дуже модно виглядає стрижка на довге волосся в поєднанні з Каре, виконаному спереду. Ззаду волосся залишаться недоторканими і будуть радувати своєю довжиною. Вона може бути виконана з проділом і без нього.
 • Тонкі довге волосся потребує особливої ??уваги. Для них кращим варіантом буде асиметрична градуированная стрижка.

Для представниць круглого особи будь-яку стрижку добре поєднувати з чубчиком. Особа стає більш подовжене, воно візуально витягується. Для круглого обличчя також підійдуть довгі, не надто густі косі чубчика. Завдяки асиметричним пасмам, особа стане подовжене. На довге волосся найбільш вдалою вважається та асиметрія, яка виконується на основі Каскаду. Чубчик також слід стригти асиметрично.

Ссылка на основную публикацию