Страхування життя та здоров’я — Сбербанк

Сьогодні серед населення країни користуються великою популярністю ПАММ-рахунки, депозитні продукти та кредитні програми Ощадбанку. Люди безмежно довіряють цій фінансовій установі, яка є флагманом російського банківського сектора. Для постійних і нових клієнтів банк пропонує широкий спектр послуг, спрямованих на поліпшення рівня обслуговування, наприклад, «Сбербанк Прем’єр». При оформленні кредитних продуктів претенденти можуть взяти участь в страхуванні, завдяки чому їхнє життя і здоров’я будуть фінансово захищені від ризиків.

Страховка життя і здоров’я — вартість в Ощадбанку

Страхування здоров’я і життя в Ощадбанку проводиться за різними тарифами:

1,99% втрата працездатності
2,99% Втрата роботи (з причин, незалежних від позичальника)
2,50% Страховка, по якій клієнт самостійно вибирає параметри (сімейні обставини, звільнення, отримання травми, захворювання)

Зверніть увагу: при оформленні іпотечних кредитів страхування для всіх претендентів є обов’язковою процедурою.

варіанти страхування

Страхові поліси оформлюються в момент укладення кредитних договорів. Клієнтам буде запропоновано взяти участь у страхуванні за двома напрямками:

 1. Добровільне. Такий вид поліса оформляється за всіма видами кредитів. Якщо під час дії договору з позичальником трапляється страховий випадок, то страховик зобов’язаний буде покрити всю суму його заборгованості.
 2. Обов’язкове. Такий вид поліса фінансові установи пропонують клієнтам з метою убезпечити свої гроші від можливих ризиків.

Зверніть увагу: процедура страхування здоров’я і життя в Ощадбанку передбачає сплату щомісячних внесків або включення всієї вартості страховки в тіло позики. Якщо після цього позичальник тимчасово втратить працездатність, то страховик буде погашати його заборгованість перед банком тимчасово (зазвичай це термін дії листка непрацездатності). Повне погашення заборгованості можливо тільки в двох випадках — клієнт загинув або став інвалідом.

Як взяти участь у добровільному страхуванні?

Намагаючись дізнатися, чи можна взяти кредит в Ощадбанку, якщо не працюєш, люди повинні уважно вивчити умови діючих програм. За деякими з них істотно пом’якшені вимоги, завдяки чому претендувати за позику можуть люди, які не мають можливості документально підтвердити фінансову спроможність. Для такої категорії позичальників одним з обов’язкових умов стане страхування здоров’я і життя в Ощадбанку.

Всім претендентам на участь в кредитуванні від Ощадбанку необхідно перед покупкою полісів зважити всі ризики, а також дізнатися точну вартість страховки. Їм слід пам’ятати, що страхування здоров’я і життя проводиться на добровільній основі, за відсутності бажання клієнт може відмовитися. Якщо все ж позичальник уклав зі страховиком договір і сплатив обов’язкові внески, він має законне право його розірвати і повернути витрачені кошти.

Зверніть увагу: страховий поліс видається в більшості випадків на 1 рік. Якщо він оформляється для іпотечної кредитної програми, то позичальнику доведеться його продовжувати неодноразово.

Процедура оформлення страховки передбачає кілька етапів:

 1. При оформленні кредитного договору клієнту буде запропоновано оформити поліс, на що він повинен дати свою згоду.
 2. Позичальник повинен вивчити умови страховки і уважно прочитати запропонований на підпис договір.
 3. Вноситься оплата згідно з чинним тарифом (щомісяця потрібно буде робити страхові платежі). Клієнт має можливість включити вартість страховки в тіло свого кредиту.

Зверніть увагу: при оформленні програми страхування життя і здоров’я в Ощадбанку можна в якості вигодонабувача призначити як фінансова установа, так і інша особа. В останньому випадку при настанні страхового випадку отримувач страхових виплат може витрачати їх на свій розсуд, а погашати борги позичальника будуть його правонаступники.

Як відмовитися від страховки?

Якщо позичальник вирішить відмовитися від страхового поліса, він може розраховувати на відшкодування витрат в наступному обсязі:

 • якщо заяву на відмову від страховки буде подано протягом першого місяця її дії, то повертається вся сума;
 • при зверненні до страховика в період дії поліса від 1 до 6 місяців повертається до 50% витрачених коштів;
 • якщо цей термін упущений, то повертається лише незначна частина страхових платежів.

Порада: щоб оформити повернення страховки, потрібно подати заяву в страхову компанію і прикласти до нього довідку з банку, яка свідчить про відсутність заборгованості по кредиту.

В яких випадках страховий договір втратить юридичну силу?

Договір, який був укладений між позичальником і страховиком, перестане діяти в таких випадках:

 1. Настав страховий випадок, в зв’язку з чим страхова компанія зобов’язана виконати свої зобов’язання. Після скоєння страхових виплат поліс буде анульований.
 2. У позичальника була виявлено захворювання, яке не може бути розцінюватися як страховий випадок.
 3. Клієнт в односторонньому порядку вирішив розірвати договір і повернути всі витрачені кошти.

Особливості оформлення страховки

Незалежно від того, буде клієнт оформляти універсальний внесок на 5 років від Ощадбанку або кредитну програму, він може добровільно взяти участь у страхуванні. До претендентів на отримання поліса ставляться такі вимоги:

 1. Страхування здоров’я і життя в Ощадбанку проводиться щодо осіб, які досягли 18 річного віку (до 65 років).
 2. Як вигодонабувачів можуть виступати громадяни будь-якої вікової групи. Якщо це будуть близькі родичі, то вони після смерті або нещасного випадку із застрахованою особою зможуть отримати грошові кошти, якими будуть погашати його борги перед кредитором.
 3. Якщо позичальник порушить умови договору, то він не зможе отримати страхові виплати.
 4. Кожен страховий випадок ретельно перевіряється. Якщо буде доведено, що клієнт отримав травму в стані наркотичного або алкогольного сп’яніння, то вона буде класифікуватися як нещасний випадок, який стався при здійсненні протиправних дій.
 5. Кожен позичальник при підписанні договору зі страховою компанією повинен уважно вивчити документ на предмет чіткого позначення страхових випадків.
 6. Застрахована особа може скористатися правом на отримання пільг з ПДФО.
 7. При розірванні шлюбу страхові виплати не підлягають поділу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Страхування здоров’я і життя в Ощадбанку має масу переваг. Якщо позичальник не має можливості придбати поліс, він може включити вартість страховки в свій кредит. Оплата щомісячних платежів за договором може здійснюватися будь-яким зручним для клієнта способом, наприклад, у вигляді грошових переказів Колібрі або через іншу систему.

Ссылка на основную публикацию