Стилі зачісок для жінок

Красиво укладене в зачіску волосся завжди створювали милий жіночий образ. Зачіска в усі часи відігравала важливу роль у зовнішності. Мода на укладання і довжину волосся постійно змінюється: починаючи від старовинних ретро-зачісок в стилі рококо, Бабет, чикаго, каре з чубчиком, рустик, Гетсбі і до сьогоднішніх авангардних стилів відбулися великі зміни. Хоти деякі стилі використовуються і сьогодні, наприклад, зачіски в стилі диско, чикаго, гетбі, каре з чубчиком, плетіння кіс.


Часто жінці буває важко визначити найвдаліший стиль підходящої зачіски, знайти свій стиль або створити його своїми руками. У цій статті будуть описані найцікавіші стилі кращих зачісок, які популярні в наш час.

Які бувають стилі зачісок

Створити свій власний унікальний образ допомагає правильно підібрана до випадку укладання волосся. Універсальності тут не існує, тому різні зачіски підходять для щоденного життя і свята. Забарвлення волосся впливає і на риси обличчя. Так, темний колір може звузити обличчя, а світлий, навпаки, може зробити його овал круглее і ширше. Коротке каре, Гетсбі, чикаго, авангардні, плетіння кіс або зачіски хвилями, зроблені своїми руками, додадуть жінці впевненість.

За варіантами укладання волосся розрізняють кілька основних груп, в яких є різні стилі зачісок. До них відносяться як короткі, так і довгі:

 • романтичний;
 • ретро;
 • екстравагантний;
 • авангардний;
 • класичний;
 • спортивний;
 • грецький;
 • елегантний;
 • етнічний;
 •  гранж;
 •  емо;
 •  Гетсбі;
 • тектонік.


Кожна з цих груп має узагальнюючі елементи укладання волосся. Знайти опис стилів або зачісок на короткі або довгі волосся на сьогоднішній день не складає труднощів. Далі нами будуть описані найбільш популярні.

Зачіски в стилі гранж

Сучасні ультрамодні зачіски в стилі гранж стають все більш популярними. Вони робляться як на короткі, так і на довгі локони. Особливо цікава укладання волосся в стилі рок, яка прийшла до нас з музичного середовища від популярних артистів — її можна зробити своїми руками. Знайти або зробити варіант зачіски для деяких не складає ніяких труднощів. Стильна зачіска рок або Гетсбі, які раніше робили для відвідування різних тусовок і концертів важкої музики, стали модними знову. Але сьогодні зачіски в стилі рок або Гетсбі відрізняються не розпатлана волосся, а красиво укладеними локонами з добре оформленими косами, які виглядають одночасно стильно і креативно. Зачіски в стилі рок красиво поєднуються з будь-яким нарядом і підійдуть як для відвідування фестивалю молодіжної музики, так і для званої вечері. Твої стиль і зачіска — це дуже важливо.

романтичний

Такий твій стиль надає вид слабкою, витонченої спокусниці з розпущеним і як би розгорнутими на вітрі пасмами. Волосся просто розпускають, а накрученим локонам надають «легкість». Для створення зачіски в стилі романтизму застосовується накручування локонів і легкий начісування. Створений образ не вимагає додаткових шпильок і шпильок, які будуть обтяжувати зачіску.


У цьому стилі виконуються зачіски для наречених під назвою «Рустик». Вид зачіски є спадаючі з-під вінка недбалі локони. Така легка повітряна і в той же час проста зачіска додає нареченій легкий, природний образ. Твій стиль рустик виглядає так, как-будто ти тільки що після сну. Доповнити зачіску «Рустик» можна будь-яким прикрасою з квітів. Поєднання такої зачіски з повітряним платтям з крепдешину в стилі рустик створює образ чарівної феї.

Класичний стиль зачіски

До класичного стилю відносяться такі зачіски, які ми найчастіше застосовуємо щодня. Ці зачіски пройшли перевірку часом і тому ніколи не виходять з моди. До них відносяться:

 • каре;
 • хвіст;
 • пучок;
 • грецький вузол і інші.

Відрізняються вони простотою, елегантністю, акуратно прибраними гладкими волоссям.


Якщо твій стиль — класика, то пучок підійде найкраще. У народі пучок називається ще «ґулька». Він давно прижився і часто використовується для щоденного укладання. Пучок зробити дуже просто і швидко. Також хочеться відзначити, що пучок підходить практично всім. Робити пучок можна як для урочистої події, так і для офісу.

Зачіски в грецькому стилі

Варіант укладання волосся в грецькому стилі застосовується для різних урочистих подій і свят, таких як випускний вечір, одруження і подібних до них. Укладання волосся для романтичного образу грецької богині створюється з композицій локонів різної довжини. До цього ж стилю відноситься хвіст, який став класикою.

елегантний стиль

Такий твій стиль стрижки, який відрізняється простотою, витонченістю і лаконічністю з чіткою лінією форм. Це стосується не тільки укладання довгого волосся, а й точних, окреслених форм стрижок під назвами паж, каре.

етнічний стиль

До цього стилю належать різноманітні види, в яких косички заплетене особливим чином. До нього відносяться скандинавський, грецький і т. Д. Різна плетіння кіс застосовується сьогодні в багатьох зачісках. Кожна зачіска, будь то велика кількість африканських кісок або красиве плетіння кіс в скандинавському або грецькому стилі, відрізняється неповторністю і відображають кожну націю. Особливо прижилося красиве плетіння кіс в грецькому і скандинавському стилях.

Ретро стиль

Це стиль містить велику різноманітність зачісок, які носили всі відомі зірки світового кінематографа і популярні співаки. До них відносяться укладання та стрижки, які були дуже популярними в середині минулого століття:

 • пін ап;
 • бабета;
 • Твіггі;
 • Гетсбі;
 • Одрі Хепберн;
 • рококо;
 • диско;
 • інші.

Сюди ж можна віднести зачіски в стилі диско. У 1980-і роки в додаток до модних расклешенним джинсам і яскравим костюмам обов’язковими повинні були бути зачіски в стилі диско. Ця назва укладання волосся з ефектом у вигляді «пера», т. Е. Закруглених кінців пасом в бічну сторону від особи. До зачіскам в стилі диско ще відносяться афро-стрижки у вигляді великої кулі з дуже кучерявого, як у африканців, волосся.


Стиль чикаго 1930-х років давно увійшов в моду і іноді використовується в наш час. Тоді Чикаго був наповнений кримінальними авторитетами і розкішними дамами. Дами мали зачіски з довжиною волосся до підборіддя або дуже довгі.

Ретро-зачіски складають дуже великий спектр і іноді нагадують собою стрижку, як у Мерилін Монро, або високо укладене волосся на зразок старовинних палацових зачісок в стилі рококо. Вони відрізняються достатком м’яких і хвилястих форм. Особливо цікавий образ жінки, для якої зачіска в стилі Одрі Хепберн створює особливу загадкову красу. Зачіска з пов’язкою в стилі Гетсбі і хвилею недовгих волосся, притиснутих до голови, переживає також нову хвилю популярності.

Зачіска пін-ап прийшла теж з Америки. Тоді на обкладинках великих міст, в тому числі і таких, як Чекаго, були дівчата, що представляють секс-символ тієї епохи. Високо піднята, завита чубчик і обрамляє голову пов’язка яскравого кольору є характерними особливістю стилю пін-ап. Укладання в стилі пін-ап може бути легко виконана своїми руками. Ззаду локони підбираються до тімені будь-яким способом. Спереду чубок накручують до чола і високо піднімають над ним. Для зачіски пін-ап найчастіше використовують пов’язку, але можна прикрасити її квітами збоку. Навіть якщо у вас не сильно довге волосся, можна накрутити локони і підняти високо чубок, а також голову обв’язати за допомогою пов’язки на зразок обруча.

А тепер розглянемо кілька варіантів зачісок в стилі ретро для урочистих вечорів. Такі укладання та стрижки, як рококо, бабета, пін-ап, Гетсбі, хапберн є вечірній елегантний варіант для довговолосих дівчат з прикрасами у вигляді обідка, пов’язки, шпильок, діадем і т. Д. Їх легко можна зробити своїми руками не тільки для одруження, а й просто для урочистої вечірньої обстановки. Укладання в стилі рококо, бабета, пін-ап, Гетсбі, хапберн не надто підійдуть для щоденного застосування в зв’язку з їх особливою урочистістю.

Для зачіски «Бабетта» застосовується шиньйон або валик. Волосся зав’язуються як хвіст. Знизу під основу хвоста підкладається шиньйон або валик і зверху обхоплюється волоссям з хвоста і закріплюється зажимами. Для прикраси залишилися кінці можна загорнути у вигляді бантика і закріпити під зачіскою. Також можна прикрасити за допомогою шпильки і обідка. «Бабетта» часто застосовується для будь-яких вечірніх заходів.

Ссылка на основную публикацию