Стек гілок ліфтинг особи: високоефективна підтяжка з коротким терміном реабілітації

Бажаєте пройти безопераційну підтяжку обличчя з коротким терміном реабілітації, відсутністю серйозних побічних ефектів і порівняно низькою вартістю? Значить, вам ідеально підходить саме Стек гілок вид ліфтингу! Як його виконують, в чому переваги, які існують види, а також іншу цікаву інформацію ви дізнаєтеся з цієї статті.

Що являє собою процедура і кому рекомендується

Ця методика стає з кожним днем ??все більш популярною за рахунок короткого періоду реабілітації

Методика підтяжки овалу обличчя, що проводиться з використанням спеціальних ниток, що вводяться під шкіру, що не припускає хірургічного втручання, називається процедурою Нитяні ліфтингу. Ще її називають армуванням. Ця методика стає з кожним днем ??все більш популярною за рахунок короткого періоду реабілітації, незначного списку протипоказань і ускладнень.

Стек гілок ліфтинг проводять при:

 • опущенні епідермісу в області вилиць;
 • присутності складок по кутах рота;
 • обвислій шкірі щік;
 • опущенні епідермісу в зоні брів;
 • освіті другого підборіддя;
 • виражених складках, заломах в області носа і губ.

В яких випадках вона протипоказана

Будь-яка методика омолодження має на увазі наявність списку протипоказань до застосування. Ця процедура не стала винятком, тому вона не рекомендується при:

 • вагітності та період лактації;
 • присутності в організмі онкологічних вогнищ і аутоімунних хвороб;
 • схильності до алергічних реакцій;
 • цукровому діабеті;
 • загостренні будь-яких хронічних хвороб;
 • патологіях, пов’язаних зі згортанням крові;
 • запальних процесах епідермісу;
 • вірус герпесу в стадії загострення.

Існуючі типи ниток і їх основні відмінності

Для процедури ліфтингу з використанням ниток застосовують такі їх типи:

 • нерассасивающіеся — золоті, платинові, тефлонові Gore-Tex, нитки Aptos;
 • розсмоктуються протягом тривалого часу — наприклад Тіссуліфт;
 • розсмоктуються — 3Д мезоніті, нитки Happy Lift, Anchor lift;
 • комбіновані з нерассасивающіеся основою і розсмоктується конусом — Silhouette lift.

Таке армування шкіри виконується за допомогою впровадження ниток, вироблених з різних матеріалів (капролака, золота, полімолочной кислоти, поліпропілену та інших), оснащених спеціальними відгалуженнями для поліпшеної фіксації в шкірі.

 1. Першим типом ниток стали золоті, якими армують все м’які тканини обличчя. Перевагою даної методики вважають відносну гипоаллергенность, а також не розсмоктування під шкірою золотих структур з часом. Ці нитки складаються з 2 елементів — розчиняється полігліколевий провідника і накрученою на нього нитки з найтоншого золота високої проби. Такий тип структур стимулює посилений синтез колагену, результатом якого стає поява власного каркаса, що складається з утворився в тканинах білка. Нитка вводять у напрямку наявної зморшки / складки, після чого зміцнюють в зоні кордонів шкірного покриву і жирової підшкірної клітковини. Незважаючи на всі переваги, цей спосіб армування має ряд мінусів, через які останнім часом став втрачати популярність. Вони полягають в наступному заборону на проходження процедур апаратної косметології, а також в можливості зміни відтінку шкіри при різких перепадах температур.
 2. Нитки типу Aptos, як правило, виготовляються з капролака або з поліпропілену. Вони мають рівну, гладеньку форму з мікроскопічного виду насічками для зручності нанизування сполучної тканини. Нитки з поліпропілену зберігають свої властивості протягом 6 років, а з капролака — до 3.
 3. До ниткам з підставою з поліпропілену і розсмоктується конусами із з’єднання гліколід з молочною кислотою відносять Silhouette lift. Їх ефективність пов’язана з утворенням капсули, створеної з сполучної тканини, що забезпечує надійну фіксацію шкірної поверхні протягом тривалого часового проміжку. Їх унікальність полягає у відсутності необхідності введення з часом під епідерміс нових армуючих ниток. Ця методика користується високою популярністю, оскільки зберігає досягнуті результати протягом 7 років.
 4. Системою, що складається з 2 частин (нитки з полідіаксона і гнучкою голки) називають структуру 3Д-мезонітей. Вона покрита молочною кислотою, що забезпечує максимальну біологічну сумісність з людським організмом. Простіше кажучи, відторгнення цих структур трапляються вкрай рідко. Такі види ниток розташовуються усередині голки, за допомогою якої вводяться під шкіру в потрібну область особи. Голки потім видаляються, а нитки залишаються в необхідному (проблемному) місці. Протягом 9 місячного періоду вони розпадаються і виводяться природним чином, залишаючи на своєму місці виріс за цей час шар нової тканини. Ця технологія з успіхом застосовується для коригування шкірної поверхні особи.

Ефект від процедури ви побачите відразу ж після сеансу.

Порядок виконання процедури

Найперше, що повинен зробити лікар — провести ретельне очищення та знезараження шкірної поверхні особи спеціальними засобами.

Сеанс здійснюється з використанням місцевого наркозу і триває приблизно близько години. З цією метою найчастіше застосовують ін’єкційні препарати або розчини зовнішнього дії, що містять лідокаїн, щоб виключити виникнення сильних больових відчуттів в процесі проведення маніпуляції.

В скроневу зону (максимально наближену до волосистої частини голови) лікар вводить голку, яка містить обраний тип нитки з наступним її протягуванням під шкірної поверхнею до необхідної області. Її установка під епідермісом полягає у фіксуванні положення нитки завдяки присутності спеціальних зачіпок. Для виключення розривів нитки, фахівець натягує їх з особливою акуратністю й обережністю. За рахунок такого натягу відбувається ефект ліфтингу шкіри. У випадках, коли в скроневій зоні встановити волокна не виходить, їх вводять в районі волосистої частини лоба. Необхідні ділянки введення визначаються в кожному конкретному випадку індивідуально, залежно від існуючого дефекту і виду використовуваних ниток. Згодом, після розсмоктування і виведення волокон з тканин відбувається утворення потужного каркаса, що складається з щільного шару клітин дерми. Унікальність цієї процедури полягає у відсутності будь-яких шрамів або рубців, чим не можуть похвалитися хірургічні методики омолодження.

У чому полягають переваги методики

До основних плюсів цієї процедури відносять:

 • відсутність хірургічних розрізів, замінних невеликими проколами епідермісу, прихованими зоною росту волосся;
 • природність і миттєвість отриманих результатів із збереженням всіх природних особливостей будови обличчя;
 • швидкість виконання маніпуляції, що триває максимум 1 годину;
 • можливість відмови від використання наркозу;
 • короткий реабілітаційний термін, що триває кілька діб;
 • порівняно невисока вартість процедури;
 • знижений відсоток ризику і важких наслідків для здоров’я.

Як проходить період реабілітації

Після сеансу рекомендується прикладати до поверхні шкіри холод, а в наступні дні (близько тижня) виключати прийом гарячої їжі / напоїв. Проходження теплових процедур (лазні, солярії, загоряння на пляжі), а також застосування пілінгів, скрабірованіе шкіри будуть під забороною протягом 2 місяців.

У перші 3 доби після маніпуляції шкіру обличчя не можна чіпати руками і наносити на її поверхню декоративну косметику, щоб уникнути проникнення інфекції в місця проколів епідермісу, здатної викликати гнійні ураження і глибокі запальні процеси. У ці дні рекомендується протирання особи (2 рази на день) розчином хлоргексидину або міцелярної водою. Під забороною застосування спиртсодержащих складів, проведення масажів, фізіотерапевтичних процедур, мезотерапії. Шкіру найкраще змащувати регенерує кремом м’якої дії (наприклад Бепантеном).

Які можливі ускладнення

Відновлення структури шкіри за допомогою Нитяні виду ліфтингу вважають нової, високоефективної і не травмує процедурою, довго зберігає досягнуті результати, проте вона має свої особливості. Важливим є професійний рівень фахівця, який проводить процедуру, а також суворе виконання пацієнтом всіх вимог і призначень лікаря.

Можливими видами ускладнень після такої маніпуляції є:

 • невеликі больові відчуття, що виникають в місцях розташування кінчиків ниток (в точці їх фіксації), повністю зникають у міру загоєння і відновлення епідермісу;
 • набряклості і гематоми (синці), що виникають відразу після маніпуляції, самостійно зникають через кілька днів. Рекомендовано за 3 дні до початку процедури припинити прийом препаратів, що розріджують плазму крові. Протягом наступних 3 діб необхідно намагатися уникати сильних мімічних навантажень, а також розчісувати і чіпати шкіру пальцями;
 • асиметричність (нерівномірність) залежить від рівня кваліфікації фахівця з Нитяні ліфтінгу і попереднього обговорення з ним всіх не однакових ділянок особи для отримання ідеального результату.

Підводячи підсумок можна з упевненістю сказати, що цей вид омолодження знаходиться на межі косметології та хірургії з приголомшливою ефективністю, а також результативністю. Нитки, введені під епідерміс, надають дію не тільки на структуру шкіри, але і на м’язові тканини, формуючи новий потужний каркас, що підтримує шкіру в потрібному положенні.

Відео: Експертна думка про Нитяні лифтинге — плюси і мінуси

Відмінних вам результатів!

Ссылка на основную публикацию