Стек гілок ліфтинг особи: плюси і мінуси, відгуки, фото

Сучасна косметологія в значній мірі відрізняється від методик, що використовувалися ще кілька десятиліть тому. Тепер перетворити свою зовнішність можна не тільки набагато швидше, але і впоратися з поточними проблемами шкіри, включаючи вікові, з якими раніше просто доводилося смеряться або усувати тільки частково. Відчутною допомогою в таких омолоджуючих заходах можуть надати спеціальні апаратні впливу або один з популярних способів підтримання шкіри — Стек гілок ліфтинг особи, плюси і мінуси, відгуки та особливості якого ми сьогодні розберемо. Процедура з’явилася порівняно недавно саме в якості косметологічного прийому, хоча в медицині схожі за принципом маніпуляції проводяться вже не перше десятиліття.

У чому суть Нитяні ліфтингу

Принцип дії Нитяні ліфтингу полягає в створенні своєрідного каркаса для особи, який і буде підтримувати ослаблену шкіру. Для цього використовуються спеціальні нитки, виготовлені з матеріалів, біологічно адаптованих до тканин. Вони можуть бути тимчасовими, тобто через деякий період (6-9 місяців) нитки починають розсмоктуватися, постійними, коли матеріал не схильний до особливим впливів організму і не видозмінюється. Така підтримка шкіри буде постійною, а в якості матеріалів можуть використовувати нитки з спеціально розроблених синтетичних сполук, золота, тефлону, титану та інших з першого погляду незвичайних для косметології елементів. Найчастіше такі технології застосовуються в похилому віці, для виправлення глобальних проблем з особою. Як варіант, можна вибрати комбінований Стек гілок ліфтинг, коли «каркас» розчиняється частково, залишаються фрагменти волокон.

Застосування такого ліфтингу обличчя умовно можна назвати оперативним втручанням, так як надрізи не проводяться, але йде вплив на глибокі шари епідермісу. За допомогою спеціальних надтонких голок нитки вводяться в попередньо вибрані зони особи. Можливо в цей час якийсь дискомфортний стан, але для повного усунення будь-яких неприємних відчуттів при Стек гілок підтяжки при необхідності застосовується знеболення.

В якості основних показань до застосування Нитяні ліфтингу фахівці відзначають наступні явища:

 • Зморшки, викликані зовнішніми впливами, мімічними особливостями, віковими процесами в організмі і в тканинах зокрема;
 • Будь-які відвисання шкіри на обличчі і не тільки. Це можуть бути «мішки» під очима, опущення в зоні щік, брів, шиї та інших областей;
 • Друге підборіддя;
 • Зміни контуру обличчя;
 • Шрами, незначні рубці.

На відміну від пластичних операцій і деяких інших хірургічних косметичних методик, спрямованих на аналогічні свідчення, Стек гілок ліфтинг не змінює контурів особи, менш травматичний, має короткі період реабілітації.

Якщо розглядати варіант правильно підібраного виду Нитяні ліфтингу, проведення операції в професійній клініці, то результатом для особи від такої процедури може стати:

 • Зменшення зморшок, причому їх глибина і кількість може варіюватися. Для кожного випадку фахівець визначає проблемні зони, кількість і різновид ниток;
 • Усунення проблем з подвійним підборіддям, обвислій шиєю;
 • Збереження природного контура особи, формування більш чітких рис;
 • Поліпшення деяких біологічних процесів всередині епідермісу, що покращує колір шкіри, робить її більш еластичною, пружною;
 • Загальна комплексне омолодження шкіри обличчя, а при необхідності і інших проблемних зон.

Особливістю результатів Нитяні ліфтингу є його прояв, яке формується з часом. Відразу після процедури вже помітний позитивний ефект, але після реабілітації, приживлення «каркаса» особа поступово підтягується, процес омолодження стає все більш помітним.

За рекомендаціями щодо віку фахівці висловлюються неоднозначно, так як все індивідуально. Деякі вже в 35 відчувають проблеми зі зморшками, інші — звертаються до косметолога після 50 років. Все залежить від вимог людини до своєї зовнішності, але все ж, раніше 30 років краще не вдаватися до Нитяні омолоджування обличчя, а підібрати інший ефективний спосіб підтримки шкіри.

Як проходить Стек гілок підтяжка

Сеанс такого ліфтингу не займе багато часу, тим більше, якщо обробити потрібно тільки окремі зони, а не все обличчя. В середньому з початку всього Нитяні заходи до виходу з кабінету пройде не більше години.

Поетапно весь процес можна розділити на наступні стадії:

 1. Повторна консультація та затвердження обраного різновиду ліфтингу, виняток протипоказань. Визначення зон, які будуть піддаватися Стек гілок обробці, кількість ниток і деякі інші нюанси процедури;
 2. Знеболення. Це можуть бути спеціальні засоби, що знижують місцеву чутливість ділянки;
 3. Проведення самої операції. Зазвичай вибирають скроневу область або місця росту волосся, де проколи будуть непомітними. Застосовуючи спеціальні Стек гілок голки, починаються маніпуляції, що вимагають особливого досвіду від хірурга. Нитка просувається щодо запланованої анатомічної області, фахівцем в процесі ліфтингу створюється своєрідний каркас, який в наслідок і візьме на себе функції підтягувала основи;
 4. Заходи антисептичний характеру, можуть наноситися на обличчя засоби, що сприяють кращому загоєнню, підтримці трохи травмованих шарів епідермісу.

Після Стек гілок процедури знаходження в клініці не потрібно, фахівець може дати рекомендації по догляду, призначає через кілька днів повторний огляд для оцінки процесу відновлення. Протягом 10-14 днів після ліфтингу потрібно особливо уважно ставитися до свого обличчя, наприклад, утриматися від косметичних засобів, не передбачених для допоміжного загоєння. Ніяких силових впливів на шкіру, використання спиртовмісних розчинів і інших косметичних процедур, які надають хоч і незначне, але механічне або хімічне вплив. Не менш місяця слід відмовитися від сауни або лазні.

Утримання від деяких заходів, стосовно шкіри обличчя, не відбитися на зовнішньому вигляді. Вже по закінченню 3-5 днів почне проходити набряклість, невеликі синці, які можливі при впровадженні великої кількості ниток, а також при початкової ослабленою шкірі, попадання в дрібні судини.

Плюси і мінуси Нитяні ліфтингу

Будь-яка, навіть інноваційна процедура має плюси і мінуси, а для Нитяні ліфтингу обличчя вони свої індивідуальні. Очевидними перевагами процедури є її висока ефективність і здатність справлятися з серйозними віковими проблемами. Плюси і в термінах настання результату, так як поліпшення вже помітні через кілька днів і з часом їх ступінь прояву збільшується. Відсутність шрамів, серйозних хірургічних маніпуляцій, що ведуть до ускладнення, збереження природних контурів особи і короткий і не дуже болючий реабілітаційний період в якості плюсів дозволяє займати Нитяні ліфтінгу одну з лідируючих позицій серед інших варіантів омолодження шкіри обличчя.

Щодо мінусів відзначають тимчасовий результат (3-5 років), але це відносно мезонітей. Деяким не подобається тимчасова припухлість особи протягом декількох днів після процедури. До основного мінусів Нитяні ліфтингу можна віднести ризики в процесі операції, який більшою мірою залежать від професіоналізму та досвіду фахівця. Грамотне знаходження анатомічних зон особи, що відповідають за ті чи інші проблемні зони, правильне введення в них ниток, виняткова стерильність — це запорука якісної і безпечної операції. Що стосується мінусів з можливими ускладненнями, то вони можуть виникати під впливом різних факторів, іноді не залежать від кваліфікації хірурга. Важливо своєчасно їх виявити, вжити заходів щодо їх усунення.

можливі ускладнення

Наслідки негативного характеру рідко зустрічаються в Нитяні лифтинге, але іноді вони можливі. На практиці відзначаються такі ускладнення особи:

 • Синці, ущільнення, набряклість. Зазвичай вони самостійно проходять вже через кілька днів, якщо немає, то проводиться огляд, призначаються допоміжні препарати;
 • Мімічні порушення. Виникають також тимчасово, але при відсутності покращання через тиждень, здійснюється додаткова діагностика;
 • Алергічні реакції. Проявляються не так часто, в основному при індивідуальній непереносимості засобів для анестезії, антисептичних розчинів. Що стосується ниток, то вони переважно виготовляються з матеріалів, біологічно сумісних з тканинами організму, що володіють гіпоалергенними характеристиками.

У рідкісних випадках можливе інфікування або занесення інфекції в результаті Нитяні омолодження особи, що неприпустимо в професійних закладах, де найвищі вимоги до умов проведення операцій.

Ціна в Москві і Росії

Ціна Нитяні ліфтингу варіюється в залежності від типу застосовуваних ниток, їх кількості, статусу і професіоналізму клініки. Відрізнятися може і принцип розрахунку, наприклад, для мезонітей на ціну впливає їх кількість, а для елементів, які в наслідок не розсмоктуються, враховується область або розміри зони введення. Перший варіант обійдеться дешевше і в середньому по Москві ліфтинг за одну нитку вийде від 800-1200, по регіонах трохи менше, в середньому від 650 рублів. Кількість самих ниток може бути різним, іноді доходити до 60. Для технологій, які передбачають формування постійного підстави, наприклад, нитки Аптос, ціна по Москві від 45000, але все залежить від зони особи, чи буде це верхня, нижня, окремо губи і так далі . Чіткий прайс по процедурам Нитяні ліфтингу надає тільки клініка і частіше при комплексному догляді надаються додаткові бонуси, знижки.

Стек гілок ліфтинг особи: відгуки та фото до і після

Відгуки про Нитяні лифтинге особи більшою мірою позитивні, так як основні завдання по омолодженню і перетворенню ця технологія успішно виконує. Негативні відгуки в основному зустрічаються через недостатню кваліфікацію косметолога, коли були враховані протипоказання, допускалися помилки в підборі самих ниток і схеми здійсненнях всіх маніпуляцій, в проведенні самої операції.

Фахівці в сфері краси відзначають у відгуках ряд плюсів в проведенні процедури, але, як і для будь-якого способу підтримки і відновлення шкіри, а також в якості маркетингових ходів, можуть відзначатися і негативні висловлювання. Ось деякі з коментарів:

Євген Стогів, власник салону фітокосметики

Про Нитяні лифтинге чув багато відгуків, але залишаюся прихильником природних, природних способів боротьби зі зморшками на обличчі. Нехай довше, але безпечніше. Все одно це хірургічне втручання і хоч ці нитки вважаються безпечними, це чужорідний предмет під шкірою.

Світлана Меглова, менеджер косметичної клініки

Якщо є можливість швидко і безпечно омолодити особа, чому б це не зробити. Нічого поганого про Нитяні лифтинге сказати не можу, часто практикується ця процедура у нас в клініці, ніяких негативних наслідків щодо поганого результату або самої операції не було. Всі красиві та задоволені.

Фото до і після

Покладатися тільки на відгуки при виборі способів омолодження або підтримання краси особи не потрібно. Кожен варіант має бути розглянутий з точки зору безпеки, ефективності, протипоказань, а не тільки ціни і популярності. Добре, якщо є можливість проконсультуватися з незалежним експертом в області косметології, а якщо немає, то з вибором не потрібно поспішати, а після вивчення плюсів і мінусів Нитяні ліфтингу, проаналізувати всю інформацію. Обов’язково слід звертати увагу на статус установи, де планується проводити той чи інший захід. Адже професіоналізм, висока кваліфікація співробітників, а також можливості клініки по використанню сучасних матеріалів, відповідного обладнання — запорука успішного проведення майбутнього омолодження.

Ссылка на основную публикацию