Ставки на спорт без вкладень на реальні гроші

Беттінг або гра на ставках (в тому числі спортивних) залишається одним з найдоступніших і цікавих способів підвищити свій дохід без вкладень. Досягти справжнього успіху в цій сфері досить важко, але поліпшити бюджет цілком можливо. Щоб по максимуму уникнути втрат часу і ресурсів, перед початком гри варто добре вивчити стратегії, досвід інших гравців.

Як заробити реальні гроші на спортивних ставках?

Заробити на спортивних ставках без вкладень серйозні гроші і перетворити хобі на джерело доходу виходить далеко не у всіх. Для досягнення цієї мети потрібно буде вивчити багато літератури, зрозуміти можливі варіанти гри і підходити до неї з математичним розрахунком, не сподіваючись на одну лише удачу.

Багато гравців реєструються в спеціалізованих букмекерських конторах. Часто нові учасники відразу ж отримують на свій рахунок заохочувальний бонус (від кількох до десятків доларів). Вибираючи ресурс для гри без вкладень, учаснику потрібно уважно вивчити умови партнера ще перед реєстрацією, почитати на форумах відгуки про співпрацю. Нерідко починати дозволяють тільки після внесення певної суми на рахунок або змушують зробити n-ну кількість ставок з чітко позначеним коефіцієнтом.

Початківцю гравцеві варто розглянути пропозиції таких букмекерських контор, як ЛЕОН, 1xBet, Вулкан ставка, MOBILSPORTBET. Перед тим як зробити ставку, потрібно зареєструватися на їхньому сайті, прив’язати до аккаунту електронний гаманець. Багато букмекерські контори розробили спеціальні мобільні додатки, які дають можливість робити реальні ставки на спорт і заробляти гроші прямо зі свого мобільного пристрою в будь-якому місці. Але завжди варто пам’ятати про те, що в букмекерських конторах працюють дуже розумні люди, у яких є всі ресурси для того, щоб уважно проаналізувати події в спорті, а дії гравця часто засновані тільки на емоціях. Тому його шанси на виграш будуть збільшуватися лише в міру професійного зростання, збільшення знань. Є й інші способи заробити без вкладень. Наприклад, можна стати партнером Ютуб і отримувати гроші за авторські ролики, де буде розміщена реклама.

Порада: слід дуже уважно вивчити умови співпраці та відгуки про роботу букмекерської контори, головна сторінка якої рясніє оголошеннями, що потрібно остерігатися шахраїв, (тим самим піднімаючи свою вагу в очах читача), якщо досвід роботи, зазначений в рекламі, не відповідає даті реєстрації сайту .

Є й альтернативні варіанти заробітку на ставках в спорті, але вони вимагають більш ретельної підготовки гравця. Наприклад, можна пошукати удачу на спеціалізованих форумах, де проводять конкурси за гроші (найчастіше на звання кращого прогнозиста — Каппера). З набуттям досвіду через подібні інтернет-майданчики реально знайти постійних клієнтів, які будуть купувати рекомендації щодо ставок на спорт.

Щоб дізнатися практичні моменти здійснення ставок без вкладень, вивчити стратегії, ознайомитися з чужим досвідом, варто спробувати писати статті, пости, коментарі для спортивних форумів, блогів. Крім букмекерських контор (серед яких складно знайти ту, яка дозволить ставки без першого внеску), варто розглянути варіант співпраці зі спеціальними сайтами, які платять за успішний прогноз. Це, наприклад, bettingexpert.com, kushvsporte.ru, tiporbet.com, betonsuccess.ru. Ще один вихід — знайти професійного Беттери, який вміє робити успішні ставки на спорт. Звичайно, за його послуги доведеться платити певний відсоток (до 50% від суми чистого виграшу).

Роблячи ставки на спорт, бажано обмежитися 1-3 командами, це спростить гру і збільшить ймовірність виграшу за рахунок кращого аналізу гравця. Щоб не піти в мінус, досвідчені Беттери радять завести окремий зошит і відзначати підсумковий коефіцієнт, суму мінуса, визначити межу, досягнувши яку програшем гра буде зупинена. Важливо регулярно аналізувати події сезону і дії фаворитів. Серед інших способів заробітку в інтернеті користувачі часто вибирають покер з висновком реальних грошей без вкладень, але тут ймовірність виграшу вважається нижчою, ніж при ставках на спорт. Деяких влаштує тільки створення своєї справи, але де взяти гроші на відкриття бізнесу? Капітал можна накопичити, позичити кошти у родичів або оформити кредит.

Способи збільшити ймовірність виграшу

Щоб вигравати на ставках на спорт і отримувати за це гроші без вкладень, не варто сподіватися тільки на удачу. Кожен гравець, який бажає досягти успіху, повинен добре вивчити стратегії гри або створити свою. Звичайно, жодна з них не гарантує 100% успіху. Важливо об’єктивно оцінити свої сили, вміння, щоб не піддатися азарту і не втратити інвестиції. Ставки на спорт без стратегії — шлях в нікуди.

Робити виграшні ставки без вкладень і заробляти на цьому реальні гроші вийде не відразу. Щоб збільшити свої шанси на успіх, необхідно:

  • добре знати правила гри, вміти оцінювати сили супротивників;
  • вибрати букмекерську контору з позитивною репутацією, зрозуміти систему ставок;
  • підвищувати свій професійний рівень, читаючи аналітичні статті, аналізуючи результати минулих матчів, переваги і недоліки гравців;
  • добре вивчити стратегії ігор або розробити свою.

Порада: ніколи не варто грати ва-банк, адже у виграші ставки ніколи не можна бути впевненим на 100%.

Базові стратегії ставок на спорт

  1. Експрес-ставки. Роблячи ставки на ігри, в яких результат залежить чи не залежить від гравця, беремо 2-3 команди фаворитів, чекаємо моменту, коли буде нічия або програш, і після цього ставимо на перемогу фаворитів. Таким чином, коефіцієнти перемножуються, а шанси гравця на виграш з невеликим значенням збільшуються. Системні ставки на спорт багатоваріантних і не прив’язані до однієї події, завдяки цьому підвищуються шанси на перемогу. Експреси можуть бути нескінченно довгими — 5, 15, 25 ігор і т.д. Чим вони довші, тим вище коефіцієнт і сума виграних грошей, але одночасно зростає ймовірність помилки. Тобто якщо згідно зі стратегією необхідно накопичувати дрібні виграші на нізкокоефіціентних ставках, то краще робити це взаємопов’язаними рядами і не робити поодинокі.
  2. Стратеги «Наздоганяння». Гравець чекає моменту, коли фаворит зіграє внічию або програє. При цьому бажано вивчити статистику його програшів і виграшів поспіль. І тепер, оперуючи цими даними, потрібно визначити час, коли кількість успішних ігор поспіль або до нічиєї в кожному наступному сезону починає падати. І тоді гравець ставить проти фаворита. Важливо точно визначити момент, коли команда не досягла максимально низької позначки кількості програшів, а передбачити її та вчасно зробити ставку без вкладень. Доведеться запастися терпінням на кілька ігор вперед. Таким чином, стратегією закладається певна прибуток, і якщо слідувати їй, то виграш буде неминучим. Кращий варіант — робити послідовні ставки по стратегії «флет», «наздоганяння», граючи проти фаворита, і по стратегії «наздоганяння» при грі на нічиї.
  3. Стратегія на нічию. Її реалізація вимагає чимало вільного часу, варіанти ставок без вкладень роблять в реальному часі. Рішення про те, що команди зіграють внічию, приймається ще до гри, а під час неї гравець просто підтримує стратегію. Необхідно регулярно на певній хвилині дивитися другий тайм матчу і оцінювати ситуацію, піймавши високий коефіцієнт виграшу в певній грі.
  4. Тайм-матч. Відповідно до цієї стратегії, забиває аутсайдер, а фаворит б’є на кілька м’ячів більше. Суму ставимо однакову, всього є до 23 спроб. Якщо виграш настав посередині, гравець отримує подвійний прибуток за ставку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Виграти гроші онлайн можна і зігравши в безкоштовну лотерею з реальним виведенням грошей, але тут все ще в більшій мірі залежить від ймовірності. Робити ставки на спорт без вкладень вигідно тільки за умови, що гравець володіє інформацією щодо можливостей, особливостей гри команд, освоїв стратегії ставок. Такий вид заробітку не можна назвати стабільним, адже виграш в більшості випадків залежить від удачі і випадку, навіть при використанні надійної стратегії.

Ссылка на основную публикацию