Стави на секс — сильні руни любові

Наш світ складається з матерії, яка є мислячою енергією. Так виглядає магічна картина світу. Якщо не вистачає якої-небудь енергії, її можна залучити за допомогою магічних рунных формул. Стави на секс, як раз, покликані заповнити недолік енергії любові у вашому житті. Як застосувати магічні формули, з яких рун потрібно їх складати?

Правила складання

Раніше руни були алфавітом, за допомогою якого записували інформацію. Згодом рунный алфавіт втратив своє призначення, а руни стали застосовувати для складання магічних формул. Кожен символ має свій сенс і уособлює певний енергетичний потік. Якщо зв’язати відповідні енергетичні потоки воєдино (скласти в’язь), вони зможуть змінити обставини і направити протягом життя в потрібне русло.

Рунічна формула (в’язь) на секс складається з комбінації рун, що відповідають за потрібні потоки енергій. З’єднуючись разом, рунні символи підсилюють і доповнюють один одного, набуваючи могутність над ситуацією. Щоб правильно підібрати руни, необхідно враховувати їх безпосередній вплив на дану ситуацію. Наприклад, не можна в одній в’язі використовувати рунні знаки з протилежним значенням.

Формула любові

Які руни використовують для складання любовних формул? Це залежить від конкретної ситуації, яку необхідно вирішити.

а) Формула, підсилює взаєморозуміння:

Ансуз-Гебо-Одал

б) Для залучення любові:

Ансуз-Лагуз-Гебо

в) Формула для сексуального контакту:

Теваз-Урус-Гебо або Кеназ-Пертр-Наутиз

г) Формула любовного поневолення:

Манназ-Хагалас-Эваз-Наути-Іса

д) Магічна любовна прив’язка:

Іса-Наут-Фегу

е) Для розпалювання пристрасті підійде наступна в’язь:

Гебо-Кенас-Вуньо

Важливо! Щоб скріпити рунную любовну в’язь, використовуйте друк богині любові Фреї: Беркана-Ингваз.

Де їх малювати?

Отже, формула любові знайдена – тепер треба її десь намалювати. Де? Для цього існує кілька варіантів:

  • на своєму тілі;
  • на своїй фотографії;
  • на фотографії чоловіки;
  • на спільній фотографії;
  • на аркуші з ім’ям і прізвищем чоловіка.

Алгоритм дій повинен бути спрямований на результат. Якщо вам необхідно підсилити свою привабливість, малюємо руни на тілі або своєї фотографії. Якщо вам необхідно впливати на чоловіка, малюємо руни на його фотографії. Якщо необхідно домогтися взаємності, малюємо руни на спільній фотографії. Якщо немає фотографії, наносимо в’язь на аркуш паперу з записаними ініціалами.

Як активувати в’язь?

Щоб рунная формула почала працювати для зміни ситуації, необхідно її активувати – вдихнути життя. Активація в’язі (ставу) – це вираз вашого наміру в словах. Тобто, ви даєте напрям руху кожної руно. Ваші дії:

  • пишемо ставши, весь час думаючи про чоловіка;
  • під час написання знака, пропеваем його вголос (співаємо: іса);
  • перед початком ритуалу запалюємо свічку червоного кольору;
  • ще раз вимовляємо назви рун вголос, потім складаємо заклинання (обмова).

Що таке обмова? Це та завдання для ставу, яку він повинен вирішити. Обмова може бути складений у віршованій формі (у висі) або простими словами. Наприклад, любовна прив’язка Іса-Наут-Фегу :

“Я направляю енергію руни Іса, щоб вона заморозила волю Андрія (Ігоря/Діми). Нехай руна Іса зупинить його свавілля, щоб він підкорився моєї волі. Я направляю енергію руни Наут на розрив всіх минулих стосунків Андрія (Ігоря/Діми), щоб він не згадував про них. Я направляю енергію руни Фегу на зміцнення нашої зв’язку. Так буде так!»

Ви можете придумати свій обмова для даного ставу, що підходить для вашої ситуації. Після цього вам слід подути на ставши три рази: дихання оживляє дію рун. Деякі активні дівчата обводять знаки власною кров’ю, але це не обов’язково.

Що робити потім?

Що робити з рунным ставом, коли бажання здійсниться? Неодмінна умова: формулу потрібно знищити, щоб не пішло зворотну дію. Коли мета досягне успіху, зішкребіть написані знаки. Якщо немає можливості стерти, слід спалити папір (фото) з рунным ставом. При цьому слід від серця подякувати руни за допомогу.

Чому не можна просто забути про формулою і залишити її на фото? Тому що рух енергії піде у зворотний бік, на знищення. Ви повинні точно вказати термін реалізації стану, після якого його дія припиняється.

Що робити, якщо ставши створений для довготривалої дії? Тоді слід періодично «оживляти» формулу своїм диханням, обводити написані знаки пальцем. Через який термін потрібно оновлювати ставши? Приблизно, кожні два місяці. Ставши тривалого використання краще випалювати на дереві або камені, але не обов’язково.

Важливо! Щоб зберегти рунную формулу на папері, можна занурити аркуш у розплавлений віск і висушити.

Ссылка на основную публикацию