Стати представником одягу за каталогами

В інтернеті знаходиться маса інформації про те, як можна в 14 років заробити гроші. Люди можуть скористатися різними бізнес-ідеями, які допоможуть почати свою справу. Через мережу можна не тільки спілкуватися з друзями і грати в онлайн-ігри. Інтернет відкриває перед користувачами безмежні можливості, деякі з них багато хто успішно використовують для збагачення. Замислюючись над тим, як почати продавати одяг через інтернет, слід відвідати тематичні форуми і вивчити рекомендації вже успішних в цій сфері бізнесменів.

Як продавати одяг через інтернет?

Багато людей, які вивчають найбільш затребувані послуги в Росії, приймають рішення зайнятися торгівлею в інтернеті. Ті, які не мають стартового капіталу, прагнуть стати представниками одягу за каталогами. Сьогодні існує кілька способів торгівлі без вкладень:

 1. Під замовлення. Підприємець спочатку підписує договір з постачальником одягу. Відповідно до умов договору, йому поставляється товар за цінами, встановленими для офіційних дилерів. Підприємець розміщує на своєму сайті каталог, в якому поряд з одягом ставиться позначка «Під замовлення». Відвідувачі інтернет-магазину повинні зробити передоплату за одяг, яка їм буде доставлена ??через певний проміжок часу. Схема виглядає наступним чином. Відразу після надходження на рахунок грошових коштів від клієнта представник робить оплату свого постачальника та після отримання товару передає його покупцеві. Щоб успішно розвиватися в цьому напрямку, потрібно знайти кілька місць, де замовляти одяг для продажу в інтернеті.
 2. Під реалізацію. Цей спосіб продажів також не вимагає стартових вкладень, так як постачальник безкоштовно передає своєму представнику партію товару, розрахунок за який буде проведений після реалізації. Така співпраця можна зробити висновок тільки з великими компаніями, які ставлять перед дилерами ряд умов, наприклад, реалізація повинна бути проведена у встановлені терміни. А якщо цього не станеться, доведеться самостійно оплачувати отриманий товар, але за ціною, яка на кілька відсотків перевищує первісну вартість. Саме тому підприємця постійно буде мучити питання, як знайти покупця на свій товар.
 3. Тестування (безкоштовне). Підприємець може звернутися в кілька великих компаній, які готові в цілях рекламної акції надати кілька моделей одягу. Але такий спосіб не вдасться багато заробити, так як на постійній основі виробники не будуть віддавати задарма свої товари.
 4. Офіційне представництво. Якщо підприємець вирішить стати дилером великої компанії, то йому буде забезпечена не тільки інформаційна підтримка, а й надано допомогу в організації торговельної точки і її подальший розвиток.

Як стати представником одягу за каталогами?

Сьогодні стати представником одягу за каталогами можуть люди, які мають різні професії, які прагнуть отримувати додатковий дохід. Якщо правильно організувати такий бізнес, то його можна розглядати в якості основної роботи, здатної приносити хороший заробіток.

Ставши представником одягу за каталогами, не доведеться витрачати багато часу і сил на обробку замовлень. Також не доведеться робити ніяких стартових вкладень. Для компанії, з якою буде укладено договір про співпрацю, не має значення ні регіон проживання, ні положення в суспільстві такого представника.

Основне завдання представників одягу полягає в тому, щоб максимально розширити клієнтську базу і реалізовувати представлену в каталогах одяг. Їм надаються індивідуальні знижки, розмір яких коливається в діапазоні від 10 до 20 відсотків.

Щоб стати представником одягу за каталогами, необхідно діяти в певній послідовності:

 1. Робиться запит на електронну пошту компанії, з якою є бажання співпрацювати. У своєму зверненні потрібно озвучити прохання про надання каталогу. Після того як прийде відповідь з вкладенням від компанії, потрібно завантажити архів на свій персональний комп’ютер або ноутбук.
 2. На особистій сторінці в популярних соцмережах, таких як Вконтакте або Однокласники, потрібно створити альбом, в який слід завантажити всі фотографії з отриманого каталогу. Під кожною моделлю необхідно вказати ціну і короткий опис. Що стосується формування цінової політики, то представник в цьому питанні не обмежується.
 3. Щодня представник одягу за каталогом повинен заводити знайомство з новими людьми і відправляти їм повідомлення з ненав’язливою рекламою товарів. Кожне звернення повинно бути індивідуальним, щоб система не вважала за його спам-розсилкою. Якщо власник сторінки складається в різних групах, він може попросити дозволу у їх модераторів або адміністраторів розміщувати свої оголошення.
 4. Після того як почнуть надходити замовлення, представник одягу за каталогом повинен заповнити спеціальний бланк, який він отримав разом з каталогом. Його слід відправити на електронну пошту компанії, продукцію якої він просуває.
 5. Як тільки компанія обробить заявку, вона вийде на зв’язок з представником і повідомить про наявність на складі всіх замовлених моделей. Також обговорюються терміни доставки, умови та інші організаційні моменти.
 6. Представник зв’язується з клієнтами і підтверджує наявність їх замовлень. Вони повинні зробити оплату на його рахунок за вказаними на сторінці цінами. Наприклад, можна поповнити Ківі з Вебмані або перевести гроші на картковий рахунок.
 7. Проводиться розрахунок з компанією в 100% обсязі. На рахунку у представника залишається різниця між ціною компанії і ціною продажу. Після отримання одягу він передає її клієнтам (спосіб доставки обговорюється в індивідуальному порядку).

Порада: якщо у представника одягу за каталогом добре піде реалізація, йому слід найбільш ходові моделі завжди тримати в наявності. Деякі клієнти можуть не захотіти чекати свого замовлення і віддадуть перевагу звернутися в інші місця.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні стати представником одягу за каталогами досить просто. Таким видом бізнесу можуть займатися як мають постійну роботу люди, так і тимчасово безробітні. Якщо правильно організувати робочий процес, то можна за короткий час «сколотити» непоганий капітал.

Ссылка на основную публикацию