Спускатися вниз по сходах в сонник Міллера, Фрейда, Цвєткова, Лоффа

Сходи — по ним ми спускаємося і піднімаємося, кому-то пощастило робити це самостійно, а хтось забуття чекає самостійно. Ми іноді карабкаемся по ним, а буває щасливо вибігає, стрибаючи через три сходинки до успіху. До чого сниться спускатися вниз по сходах, дізнаємося в перевірених сонниках.

Загальна тлумачення

Сходах уві сні приписують образ своєрідною нитки, що зв’язує верх і низ. Сходження по сходах пов’язують з подіями, які дозволяють вийти за рамки свого світобудови. Це шлях до досконалості, духовному і фізичному росту, до становлення повноцінної самодостатньої особистості.

У багатьох міфах сходи — це зв’язок між вертикальними рівнями всесвіту, по ній можна піднятися з землі на небо або потрапити в пекло. В одній з легенд, по східцях рухалися ангели, якщо вгору — їх функція була споглядальна, вниз — діяльна.

Для сновидіння спускатися вниз по сходах — значить не бути мрійливим людиною, задовольнятися тим, що є тут і зараз. Такий особистості важливо жити сьогоднішнім днем ??і вчасно вирішувати нагальні проблеми. Вони не мріють запаморочливої ??кар’єрою або незліченні багатства. Це практичні, скромні і досить стримані люди.

Приснився такий сюжет успішному бізнесменові — готуйтеся до труднощів. Це відображає спад у вашій кар’єрі, поганий стан здоров’я, слабку енергетику і загальне безсилля. Впасти зі сходів — значить потерпіти повний крах, зануритися у відчай і депресію.

Творчої особистості уві сні спуститися на кілька сходинок вниз — значить поплатитися своїм запаморочливим успіхом через надмірну зірковості і марнославства. Незатребуваність втихомирити норов, дасть можливість подумати і відкрити в собі нові грані таланту.

Для молодої дівчини в білій сукні зупинитися на сходах, тримаючись за поручні, — розчаруватися в коханій людині напередодні важливої ??події. Зараз як ніколи вам потрібна підтримка і увага близьких родичів. Такий сон може бути знаком застереження. Іноді, щоб знайти своє щастя, потрібно звернути з здавався правильним шляхом і змінити стратегію.

Спускатися в темряву уві сні — бути в стані невизначеності і розгубленості. Можливо, якась подія потрясло і поранило душу. Зараз ви в пошуках і пізнанні себе. Підняти голову і піти наверх, падаючи і спотикаючись, — намагатися усунути всі життєві перешкоди на шляху власної реалізації. Потрібно пам’ятати, що багато лякають перешкоди — це спотворені образи і стереотипи, що нудяться в голові і блокують рух вперед.

Наснилася гвинтові сходи з крутим спуском вниз, але вас це не лякає — хороший знак. Ви сповнені енергії, сил і здоров’я. Вас не зупинить низка проблем і труднощів, так як є конкретний план кардинальних змін. Фортуна любить таких особистостей і обов’язково підкине несподівані перспективи і шанси для розкриття своїх талантів.

авторські сонники

Зигмунд Фрейд

Спускатися вниз по сходах уві сні — символ наближення до гармонії і моногамність в сексуальних зв’язках. Побачити наближається зверху чоловіка для дівчини — знак майбутньої зустрічі з коханим. Не відкидайте і не відвертайтеся від того, хто здасться, на перший погляд, малодосвідчених юнаків. У ньому ховається брутальний і сексуальний партнер, який вас абсолютно не розчарує в ліжку.

Бігти по східцях з чоловіком, не відстаючи від нього, — у вас завищені претензії до протилежної статі. Така розбірливість може привести до сексуального голодування і повного самітності.

Спускаючись, впасти — наяву позбутися чогось через неконтрольовану любові і пристрасті. Це втрата торкнеться швидше моральну сторону вашої душі, ніж фінансове благополуччя. Чоловікові мчати вниз з чужої спальні — до ганьби і осуду власного безрозсудного і аморальної поведінки. Ваша легковажність і надмірна статева активність може зіграти злий жарт, призвівши до безсилля і імпотенції.

Молодій особі йти з незнайомцем — до першого інтимного зв’язку з коханим. Боятися дивитися вниз, спускаючись — значить турбуватися про небажану вагітність. Бути при цьому у весільній сукні — до пропозиції руки і серця від того, до кого були холодні і байдужі.

Ванга

Толковательніца пророкує несприятливі зміни тим, хто спускався по сходах в сновидінні. Причиною негативних подій в житті сновидіння може стати власну поведінку, моральні принципи, згубні звички і уподобання. Йти разом з дитиною — значить подавати поганий приклад або неправильно виховувати дитя.

Зупинитися і присісти на сходинку — покаятися і визнати помилки минулого. Такий сон несе людині надію на відродження колишньої щасливого життя, відновлення здоров’я, морального духу. Підняти при цьому голову і побачити світло — наяву заручитися підтримкою близьких, рідних, тих, кому не байдужа ваша доля і хто несе відповідальність за ваше майбутнє.

Девід Лоффа

Уособлює сходи з платформою або якоїсь майданчиком на шляху до досягнення матеріальних і духовних цінностей. Чим ширше, просторіше і світліше сходова клітка, тим більше шансів досягти бажаного результату.

Хиткі, скрипучі східці і перила, темрява з невеликими просвітами уві сні — це уособлення тих життєвих перипетій, які зустрінуться сплячому. Доля більшості — дертися, падати, вставати і знову підніматися, докладаючи великих зусиль. Тільки так досягти задоволення від власної досконалості.

Густов Міллер

Сходову конструкцію асоціює з посередником, який ангажує дорогу до успіху. Наснилося сходження — це обіцяє славу, визнання, успіх і багатство. Кар’єра буде вельми запаморочливої ??і швидкої, якщо побачили себе перестрибувати через три сходинки вгору.

Чи відчуваєте при цьому легкість і нездійснені дихання — значить ви дуже витривалий, наполегливий, працьовитий і цілеспрямована людина, яка готова працювати цілодобово заради реалізації власної ідеї і отримання гідної прибутку.

Спіткнутися або впасти — наяву переоцінити свої сили і можливості. Сон може стати знаком того, що варто зупинитися, набратися більше сил, проаналізувати досвід інших.

Швидко спускатися і підніматися в сновидіннях — в реальності навчитися швидко реагувати на зовнішні зміни і адаптуватися до життєвих труднощів. Опинитися перед дилемою вниз або вгору — значить стояти перед вибором між матеріальним благополуччям і щирими, ніжними почуттями.

Ссылка на основную публикацию