Сприятливий день для стрижки волосся

З давніх часів люди вважали, що стрижка волосся є не просто процедурою, але і важливим процесом. Щоб після неї у людини збереглася сприятлива енергетика, необхідно орієнтуватися на вдалі дні для стрижки волосся. Також це допоможе для зростання і густоти локонів. Потрібно звертати увагу на сприятливі місячна доба.

Календар

Для стрижки волосся є вдалі дні. Завдяки календарем можна вибрати найкращі добу для відвідування перукаря. Сприятливі дні стрижки в 2016 році допоможуть усунути негативну енергію, а несприятливі притягують невдачі в багатьох справах. Традиція для стрижки волосся була поширена в далекі часи. Це включено в церковні і чаклунські обряди.


Хоч зараз не всі дотримуються старовинних обрядів, все одно стрижка в певний час може бути різною. Напевно, кожна модниця стикалася з тим, що в один день стрижка дає позитивний настрій, а в іншій — стає причиною неприємностей. Всі причини ховаються в змінності біополя, коли виконується процедура. Вважається, що при нездужанні необхідно вирівняти кінчики, і організм відновлюється.

Правила вибору перукаря

Необхідно вибрати не тільки вдалий день для стрижки, але і перукаря, оскільки від цього залежить біополе. Якщо майстер в хорошому, то процес буде вдалим. Якщо ж він, навпаки, говорить про поганий стан локонів, то після процедури пасма можуть втратити колишній вигляд.


Вік фахівця теж впливає на сприятливий результат стрижки. Бажано вибирати фахівця з своїм рокам або який молодший. Якщо вибрати сприятливі дні для стрижки в 2016 році, то процедура стрижки принесе успіх. Пол перукаря теж позначається на стрижці, тому краще вибирати майстра однієї статі.

Не рекомендується проводити стрижку волосся самостійно, оскільки сама людина змінити біополе не може. Тому він вилікувати себе таким способом не зможе. В результаті ситуацію можна погіршити.

Стрижка за місячним календарем

Місячні календарі встановлюють сприятливі дні для стрижки волосся. Бажано вибрати час, який позитивно позначиться для зростання локонів і їх зміцнення. Краще дотримуватися рекомендацій, щоб уникнути складнощів.

  • Зростаючий місяць. Відмінний день для стрижки — час зростаючого Місяця, оскільки воно посприяє зростанню пасом.
  • Спадаючий місяць. Щоб хороші зачіски збереглися на довгий час, рекомендується вибрати період з порядку спадання Місяцем. Також цей час допоможе поліпшити стан локонів, щоб вони не плуталися і міцніли.
  • Негативні дні стрижки волосся. Місячні календарі визначають, що 9, 15, 23, 29 відносяться до сатанинським. Не варто відвідувати перукаря в період сонячного і місячного затемнення. Якщо порушити це правило, то можливе порушення надходження позитивної енергії. Небажані процедури, коли в сузір’ї Рака і Риб знаходиться Місяць.

Кращі дні для стрижки

Рекомендується побувати в перукарні в наступних числах: 5, 8, 11, 13, 14, 19, 21, 22, 23, 26, 27, 28. Успіх процедури буде під час перебування Місяця в Тельці, Леві, Діві, Терезах і Козерозі.

Кращі дні тижня

  • Понеділок — сприятливий час для відвідування перукарні. Можна змінювати зачіску і фарбувати локони. Через зміни можна усунути всі негативне, позбувшись від усіх складнощів.
  • Вівторок. Якщо виконувати стрижки в ці дні тижня, то з’являться сили для прийняття рішень. Це усуне монотонність.
  • Якщо хочеться щось змінити, то краще робити стрижку в середу. Це стосується всього життя. Стрижки в середу дозволять наповнити життя цікавими подіями.
  • Для успіху в житті краще вибрати для зміни способу четвер. Це дозволить залучити благополуччя і успіх.
  • П’ятниця. Цей день тижня вважається нейтральним для проведення перукарських процедур.
  • Субота — відповідний день тижня для стрижок. У цей час можна позбавитися від негативного впливу багатьох подій життя. Це буде корисно для росту волосся, їх відновлення.
  • Небажано проводити стрижку в такий день тижня, як неділя. З віддаленими пасмами може піти удача. У християн стрижки в цей день вважаються гріхом.

Чи потрібно дотримуватися місячні календарі?

Вплив Місяця на людину доведено вченими, тому навіть при виборі дня для відвідування перукарні варто використовувати календар. На його основі визначається, чи можна сьогодні виконувати будь-які процедури з оновленням зовнішності.

Кращий час — зростаюча Місяць, адже це посприяє зміцненню здоров’я волосся і їх зростання. Якщо сьогодні саме той день, то краще відкласти всі справи. Молодик є сприятливим періодом для стрижок. Якщо ж сьогодні буде повний місяць, то зачіска збережеться на тривалий час. Сповільниться випадання локонів. Завдяки стрижкам зміцнюються коріння пасом, вони стають гладкими.


При спадною Місяці не варто відвідувати перукаря, оскільки після таких процедур локони сповільняться в зростанні. Під час сонячного і місячного затемнення подібні процедури краще не робити, оскільки є ймовірність отримати захворювання.

Найкраще, за рекомендацією астрологів, переглянути місячний календар і ознайомитися, в якому знаку зодіаку буде супутник. Якщо Місяць розташовується в Тельці, Діві або Козерозі, то можна побувати в перукарні і оновити свою зовнішність. Локони стануть краще, зникнуть недуги шкіри. Якщо є бажання, щоб волосся придбали густоту, то слід відправлятися до майстра в день Льва.


Вдалим днем ??для відвідування майстра вважається день, коли Місяць розташовується в таких знаках, як Близнюки, Терези, Стрілець. Якщо виконати оновлення в цей день, вийде сприятливий результат. Для придбання магічних знань салон бажано відвідувати на 11-ту добу місячного календаря, а для поліпшення фінансового становища — 5, 13, 14.

невдалі дні

На думку астрологів рекомендується не оновлювати волосся в сатанинські дні. Це 9, 15, 23, 29-а доба місячного календаря. Небезпечно виконувати стрижки на 29-й день, оскільки стан локонів може бути слабким. Складнощі зі здоров’ям можуть виникнути, якщо стригтися, коли Місяць знаходиться в Овні. Якщо вона розташовується в Рибі, то є ризик зіпсувати локони.

Несприятливі наслідки виникають, якщо постригтися в добу Скорпіона. Придбати складності з кар’єрою можна в день Водолія.


Щоб усунути лупа, бажано не йти до майстра в день Рака. На 18-ту добу небажано стригтися через погіршення фінансового стану. На 4-у добу залучаються хвороби, а на 25-е — псується зір.

Стрижки під час вагітності

Згідно з народними повір’ями вважається, що перед пологами небажані стрижки, оскільки є ймовірність народження хворобливого дитини. Не рекомендується стригти дітей до тих пір, поки їм не виповниться рік, оскільки це позначається на вкороченні життя.


Якщо дуже хочеться змінити щось у зовнішності, а день є несприятливим, то можна лише постригти кінчики і виконати укладання. А повну зміну зачіски краще все-таки відкласти до слушного часу. У період спадною Місяця стригтися не варто: якщо оновити зачіску, то вона збережеться на тривалий час. Щоб локони НЕ слабшали, рекомендується обробити їх за допомогою живильних масок.

Звичайно, кожен сам вирішує, чи варто йому звірятися з місячним календарем чи ні. Якщо віра в нього є у людини, то всі події обов’язково збуваються. Раніше ж люди вірили в дію цього календаря і дотримувалися його, щоб не завдати шкоди собі та своїм близьким. Бажано до цієї події заздалегідь підготується, вибрати кращу косметику. Звертатися краще до знає майстру. Якщо виконувати всі рекомендації і заглядати в місячний календар, то успіх у всіх справах гарантований. Стрижка, виконана в сприятливий день, дозволить оновити зовнішність без шкоди для здоров’я.

https://youtu.be/PgHTxQQXz3M

Ссылка на основную публикацию