Сприятливі і несприятливі дні для стрижки в листопаді 2017

У листопаді погода стає суворою і холодною, що особливим чином відбивається на стані волосся і шкіри обличчя. Які сприятливі дні для стрижки в листопаді 2017 роки нам рекомендує місячний календар, а в які дні краще не відвідувати перукаря? Розглянемо докладно в статті і дні для косметичних процедур в зазначений період.

сприятливі дні

У листопаді кілька сприятливих днів для маніпуляцій з волоссям. У ці дні можна сміливо робити будь-яку стрижку волосся. Розглянемо докладніше кожен день листопада, ніж він може нас порадувати.

Перше листопада — стрижка в цей день загострює інтуїтивне сприйняття світу, зміцнює здоров’я і приносить матеріальне благополуччя. У цей день можна займатися і депіляцією волосся з будь-яких ділянок тіла.

п’яте листопада можна змінити життя на краще, якщо відвідати салон краси. У цей день можна заодно очистити пори шкіри обличчя і зробити депіляцію непотрібних волосся на тілі.

шостого листопада можна зробити стрижку і заодно позбутися від бронхо-легеневих захворювань. Створення нового іміджу може кардинально змінити перебіг вашого життя в кращу сторону. Також можна відвідати і косметолога, щоб зробити корекцію.

восьмого листопада подарує незабутні відчуття від створення нового образу. Фарбування волосся не рекомендується, однак, ви можете скористатися засобами відтінків шампунями або гелями. Цей день можна присвятити догляду за шкірою навколо очей, усунення «гусячих лапок».

Дев’ятого листопада — в цей день стрижка буде сприяти зміцненню здоров’я та імунної системи. Це сприятливий день для звільнення від стресу за допомогою остріганіе кінчиків волосся. Для обличчя можна зробити живильні маски з натуральних продуктів або трав.

десятого листопада — стрижка допоможе налагодити відносини з близькими людьми. З особою краще не експериментувати, так як можна отримати роздратування від застосування косметичних засобів.

тринадцятого листопада стрижка підніме настрій, а ось косметичні процедури краще не проводити. Цей день найкраще присвятити відпочинку і віддатися позитивному настрою цілком.

шістнадцяте листопада подарує відчуття привабливості, що неминуче позначиться і на враженні інших людей від вас самої. Серед косметичних процедур потрібно приділити увагу шкірі навколо очей — маски, масаж.

сімнадцяте листопада — стрижка позначиться на продовження життя, а волосся стане сильними і здоровими. Для шкіри обличчя краще вибрати тонізуючі препарати з вмістом спирту. Бажано відвідати сауну або прийняти вдома ванну з додаванням трав’яних настоїв або морської солі.

вісімнадцяте листопада подарує оптимізм і впевненість у власній неперевершеності. Від косметичних процедур краще відмовитися — дайте шкірі відпочити. Те ж саме стосується і догляду за тілом — ніяких маніпуляцій не проводьте.

Двадцяте листопада може подарувати відчуття молодості і припливу сил. Для догляду за шкірою обличчя підійдуть маски з натуральних компонентів.

Двадцять перший день принесе фінансове благополуччя. З особою не треба нічого робити, особливо, проводити масаж! А ось для депіляції цей день сприятливий і бажаний.

Двадцять третє листопада може відкрити в вас внутрішні таланти, про які ви не підозрювали. Також день сприятливий для поліпшення відносин з близькими і міцного фінансового становища. З особою ніяких-маніпуляцій проводити не потрібно, для тіла — корисні розслаблюючі ванни.

Двадцять четвертого листопада зможе позбавити вас від набридливої ??хвороби. Маски для обличчя омолодять шкіру і подарують їй неповторність. В цей день рекомендується активний відпочинок і помірні фізичні навантаження для тіла.

Двадцять п’яте листопада загострює інтуїцію. Стрижка може сприяти пізнанню раніше прихованого. Однак це може вас ввергнути в печаль, так як істина не завжди буває приємною. Не рекомендується використовувати нові косметичні препарати через можливість алергії. Депіляцію робити теж не рекомендується.

Двадцять сьоме листопада допоможе позбутися від захворювань. Для здоров’я корисна дихальна гімнастика, для особи — непомітний макіяж.

Двадцять дев’ята листопада — стрижка допоможе зберегти енергію. Для тіла корисні фізичні навантаження, а ось косметика може викликати алергію.

тридцяте листопада принесе фінансове благополуччя. З особою не можна експериментувати, так як день не сприяє косметичних процедур. Для тіла корисний масаж.

несприятливі дні

2 листопада принесе негативні емоції, в цей день краще відмовитися від стрижки волосся. Зате в цей день вдало проходить депіляція — волосся буде відростати дуже повільно. Косметичні процедури краще не проводити.

Третє, сьоме і девятнадцатое листопада — небезпечні дні для стрижки, так як процедура зробить негативний вплив на здоров’я. Косметичні процедури краще теж не проводити (тільки м’яке очищення), для тіла корисний масаж.

Одинадцяте і дванадцятим листопада принесе конфліктні ситуації з близькими, стрижку краще не робити. Для обличчя можна проводити будь-які процедури, для тіла корисні водні процедури і заняття фітнесом.

Чотирнадцяте і п’ятнадцяте листопада принесуть у ваше життя апатію і розчарування. На обличчя можна накладати живильні маски, проводити очисні процедури. Для тіла потрібен відпочинок і розслаблення.

Двадцять друге листопада теж принесе розлад і розчарування, тому відкладіть візит до перукаря до більш сприятливого часу. Для особи будуть корисні живильні маски, а для тіла — помірне фізичне навантаження.

Двадцять шосте листопада принесе неприємності. Для особи корисні живильні маски, для тіла — відпочинок від процедур.

Двадцять-восьме листопада принесе негатив. Для особи зробіть маску навколо очей, тіла дайте просто відпочити.

фарбування волосся

Перше і друге листопада — можна підфарбувати коріння волосся або використовувати шампунь відтінку / гель для укладання волосся.

Третє і четвертого листопада підійде для фарбування волосся в темні тони.

п’ятого листопада можна фарбувати волосся в світлі або руді тони — це поліпшить відносини з близькими.

шостого листопада можна пофарбувати волосся в будь-який колір, який припаде до душі.

сьомого листопада забарвлення волосся допоможе завоювати авторитет серед колег.

дев’ятого листопада пофарбуйте локони в світлий тон, і ви зможете зав’язати корисні знайомства.

Десятого і тридцятого листопада фарбування принесе фінансовий прибуток.

тринадцятого листопада можна забарвити локони в більш темний відтінок, щоб налагодити відносини з начальником або знайти іншу роботу.

шістнадцяте листопада сприятливо для фінансового приросту — сміливо фарбуйте локони.

Двадцяте і двадцять друге листопада принесуть в життя позитивні емоції, якщо ви пофарбувати волосся в улюблений колір.

Двадцять третього листопада можна забарвити локони в темний колір для досягнення кар’єрного успіху.

Двадцять п’яте листопада принесе оптимізм і почуття впевненості в своїх силах.

Несприятливі дні листопада, коли забарвлення волосся принесе неприємність: 8, 14, 18, 24 і 26 число.

Ссылка на основную публикацию