Сприятливі дні за місячним календарем: характеристика і особливості

Місячний календар використовують з давніх часів, його придумали раніше сонячного. Місячний календар не збігається з сонячним, тому що схід і захід місяця відбувається в інший час. Кожен місячний день має власну енергетику, яка впливає на людський організм і психіку. Є сприятливі дні і несприятливі. Розглянемо їх значення докладно.

сприятливі дні

Ці місячні дні мають світлою енергетикою. У людини все виходить, взаємини з оточуючими хороші, люди не схильні до захворювань в цей час.

6, 7, 12, 16, 24 і 28 добу вважаються сприятливими днями місяця за місячним календарем.

Астрологи радять використовувати сприятливі дні місячного місяця для зміни в житті, планування бізнесу та інших значущих подій. Однак найкраще використовувати дні перших двох місячних фаз, тобто від молодика до повного місяця.

Для позбавлення від чого-небудь необхідно використовувати другу половину місяця за місячним календарем — від повного місяця до молодика. Чим ближче до молодика, тим краще.

несприятливі дні

Які дні вважаються несприятливими? По-перше, це дні напередодні молодика і повного місяця. В цей час людська психіка знаходиться в пригніченому стані. Напередодні молодика можна розлучитися з близькою людиною або втратити роботу через конфлікт з начальством.

У несприятливі дні не можна призначати важливих зустрічей і приймати доленосні рішення. Потрібно сконцентруватися на внутрішніх відчуттях і не дозволяти емоціям виходити з-під контролю.

Молодик небезпечно виснаженням енергетики. Людина відчуває себе млявим і роздратованим, його нервують дії оточуючих і власне безсилля. Однак найбільш небезпечним вважається напередодні повного місяця, тому що психічна енергія рветься назовні. У ці дні найчастіше відбуваються катастрофи, кримінал і психічні зриви.

До несприятливих відносяться і дні на стику зміни фаз. Ці перехідні моменти часу

Місячні дні 9, 15, 23 і 29 є перехідними і відносяться до несприятливих.

Розглянемо характеристику кожного місячного дня. Чим можна займатися в певний день, а що краще не робити?

Характеристика місячних днів

 1. Перша доба має символ світильника. У цей день можна займатися плануванням: що ви хочете змінити за майбутній місячний місяць? Складіть докладний план дій, і енергетика дня допоможе вам здійснити перемени.В цей день можна загадувати бажання. Пам’ятайте, що відповідати на провокацію сварок в цей час не потрібно — просто не звертайте увагу на сплеск емоцій з боку інших людей.
 2. другу добу мають символіку рогу достатку. На цей день можна планувати застілля і розважальні заходи. Однак сваритися і з’ясовувати відносини не рекомендується — можна втратити близьких друзів назавжди. Також астрологи радять не вдаватися до зайвого обжерливості, тому що можна легко набрати вагу. Як не дивно, але цей день добре підходить для сухого голодування і відвідування парної — можна швидко схуднути.
 3. третю добу мають символ леопарда. Це сприятливий час для активних дій і рішучих вчинків. Можна сміливо починати втілювати задумані в перший місячний день реорганізації, займатися спортом. Не рекомендується проявляти агресію і нестриманість, а також пасивність.
 4. четверту добу символізують райське дерево. У цей день краще не призначати зустрічей або громадських заходів, інакше можна легко піддатися спокусам. Четверту добу небезпечні неправильними вчинками, про які згодом доведеться гірко шкодувати. Що можна робити в цей день? Присвятіть його відпочинку і бездіяльності. Можна зробити прогулянку по лісі або парку, насолодитися спілкуванням в сімейному колі.
 5. п’яту добу мають символіку єдинорога. Це час активних дій, планування і досягнення результатів. Енергетика дня сприяє гарному переварюванню їжі, тому можна спокійно відвідувати банкети і ювілеї — зайві кілограми буде важко набрати. А ось постити і проводити голодування не рекомендується — можливі психічні зриви.
 6. шосту добу мають символіку птиці. Це день осяянь, інтуїтивного передчуття майбутніх подій. Добре залишитися на самоті, подумати про сенс життя, провести медитацію. Це день смирення і тверезого погляду на життя, яку потрібно сприймати з вдячністю. Скаржитися на долю і проявляти невдоволення не рекомендується.
 7. сьому добу мають символ троянди вітрів. Це містичний день, в який може збутися будь-яке сказане вголос слово або виражена думка. Будьте обережні, не допускайте конфліктних ситуацій. Особливо небезпечно в цей день говорити неправду і проявляти нещирість. Не можна планувати довгострокові проекти — вони не реалізуються.
 8. восьму добу мають символ пожежі. Це день очищення, в який можна позбутися всього старого і непотрібного. Вибачте своїх ворогів, вибачте себе — нехай старе згорить в очисному полум’я. Також в цей день вдасться будь-яка немислима авантюра, так як везіння буде супроводжувати будь-якого почину. Що робити не можна? Потрібно бути дуже обережним у поводженні з вогнем.
 9. дев’яту добу мають символіку кажана. Це перехідний день за місячним календарем, який вважається одним з найбільш несприятливих. В цей час можуть з’явитися похмурі думки, вийти назовні підсвідомі страхи. У цей день вас можуть обдурити, обікрасти або використовувати в своїх цілях. Найкраще усамітнитися і не з’являтися в громадських місцях. З’ясовувати стосунки і скандалити — просто неприпустимо.
 10. Десяті місячна доба несуть символіку фонтана. Енергія вирує, активність на межі. Це день рішучих вчинків і справ. Фізичне навантаження легко вдається, можна затіяти генеральне прибирання в будинку. Якщо ви бажаєте успішного завершення раніше розпочатих справ, плануйте це саме на десятий місячний день. Що не рекомендується в цей час? Бути пасивним і бездіяльним.
 11. одинадцяту добу символізують корону. У цей день не можна займатися фізичною працею і напружувати своє тіло. Якщо ви планували очищення організму, найкраще це зробити саме в 11 місячний день. Енергетика доби двоїста — не можна кидатися в крайності, треба в усьому знати міру. Тому не рекомендується пасивність і надмірна активність. Заходи авантюрного характеру в цей час зазнають краху.
 12. дванадцяті добу символізують серце. У цей час добре планувати весільні церемонії і сімейні торжества. Якщо ви не запланували нічого, краще провести цей день на самоті і осмислити свої вчинки. Не можна конфліктувати з близькими, краще за всіх пробачити. Це день молитви, милосердя, взаємодопомоги і співчуття. Не можна вдаватися до жалості до себе самого, плакати через образу і проявляти жорстокість до інших людей.
 13. тринадцяті добу символізують кільце. У цей день можуть несподівано згадатися старі образи і розчарування: життя описала коло і замкнулася сама в собі. Потрібно пробачити образи і очистити душу від негативу минулого. Похід в сауну, груповий відпочинок, масажний кабінет — найкраще для цього часу. Не можна планувати зміни в долі і приймати відповідальні рішення.
 14. чотирнадцяту добу мають символ труби. Це відмінний час для нових починань та проектів. День підходить для великого фізичного навантаження, так як енергія знаходиться на максимальному рівні. Віддаватися смутку і меланхолії не можна, так само як і пити велику кількість напоїв.
 15. п’ятнадцяті добу мають символіку змія. Це сатанинський місячний день, небезпечний проявом крайнощів. Вночі можуть снитися кошмари, вдень — розривати туга. Дуже небезпечний час, так як енергетика і психіка шукають свого виходу. Якщо ви не можете контролювати власні емоції, краще не відвідувати масові заходи. У цей день можна легко перебрати зайвого, влипнути в неприємну історію з далекосяжними наслідками. Що можна — голодувати, втихомирювати себе, постити. Що не можна — відвідувати вечірки і кидатися у вир з головою.
 16. шістнадцяті добу мають символ голуба. Це час духовного очищення і самоаналізу. Не рекомендується проявляти агресивність по відношенню до інших, можна планувати значущі події — весілля, зміни в житті. Не можна слухати гучну музику, скандалити і бурхливо з’ясовувати стосунки.
 17. сімнадцяті добу мають символ виноградної лози. У цей день можна повністю розслабитися, присвятити час розважальним заходам або «нічогонероблення». Не можна планувати серйозні ділові зустрічі, укладати угоди і підписувати важливі документи. Також не рекомендується давати клятви і обіцянки — не сповнить.
 18. вісімнадцяту добу мають символ дзеркала. Цей день небезпечний ілюзіями і помилками. Людина може стати жертвою власних страхів і надуманих ситуацій. Енергетика дня сприяє самоаналізу, так як саме в цей день ви почуєте всю правду про себе. Вона може здатися неприємною, але висновки зробити все одно потрібно.
 19. дев’ятнадцятого добу символізують павука. Це день душевного очищення і покаяння. Не можна планувати відповідальні проекти і займатися реалізацією задуманого. Краще побути на самоті і просто помовчати. Добре допомагають і водні процедури.
 20. двадцяті добу несуть символіку орла. У цей час можна планувати справи, але не можна займатися реалізацією проектів — все вийде навпаки. Місячна енергія йде на спад, і у людини не вистачить сил для рішучих кроків. Не можна проявляти злість, сваритися і конфліктувати — можна захворіти.
 21. Двадцять першу добу мають символ коня. У цей день можна ризикнути і зробити вчинок, на який не вистачало сміливості. Це час торжества справедливості і чесності, відкритості і хоробрості. Не рекомендується замикатися в собі і перебувати на самоті.
 22. Двадцять другу добу символізують слона. Це день отримання знань і засвоєння інформації. Однак енергетика дня не має використовувати знання на шкоду світу, інакше можна отримати удар у відповідь. Присвятіть цей день самоосвіти, пізнання нового і передачі знань іншим.
 23. Двадцять треті місячна доба символізують крокодила. Енергетика дня провокує прояв злості, почуття помсти і відплати за заподіяні кривди. Це почуття потрібно подолати, так як до хорошого такий стан не приведе. Цей день знаходиться на стику зміни фаз місяця, тому вважається несприятливим. Доброю практикою є покаяння, очищення від образ і стриманість.
 24. Двадцять четверту добу символізують ведмедя. Енергетика дня сприяє смутку і зневіри. Потрібно подолати в собі ці стани, щоб не увійти в депресію. Це час краще присвятити оздоровчим процедурам і помірному фізичному навантаженні.
 25. Двадцять п’яту добу символізують черепаху. Не можна метушитися, займатися активною діяльністю і фізичним навантаженням. У цей час можна підвести підсумок зробленому, провести день на самоті і роздумах. Не можна планувати і починати нові справи.
 26. Двадцять шість діб символізують жабу. Це час теж не розташовує до активності і суєті, як і попередній день. Краще відпочити, побути на самоті і розслабитися.
 27. Двадцять сьому добу мають символом тризуб. У цей час добре планувати водні процедури, подорожі по воді, розібратися в заплутаних ситуаціях. Це день загостреної інтуїції і осяянь, прислухайтеся до себе.
 28. Двадцять восьмий день символізує лотос. Це день відчуття внутрішньої гармонії і єднання з природою. Не можна конфліктувати і проявляти агресивність, планувати нові справи і проявляти активність.
 29. Двадцять дев’яту добу символізують спрута. Підступний сатанинський день, повний ілюзій і мани. Краще зайнятися монотонною роботою, щоб не потрапити в мережу недобрих міркувань. Добре провести день в голодуванні і очищенні організму від шлаків, для очищення душі — молитися, медитувати.
 30. тридцяті добу символізують золотого лебедя. Це гарний час для завершення розпочатих справ, виплати боргів і виконання обіцянок. Можна провести його в розслабленні та відпочинку від усього. Не можна метушитися і проявляти активність.
Ссылка на основную публикацию