Сприятливі дні в березні для стрижки волосся

З початком весни сонце все сильніше прогріває повітря. Стає тепліше. Ми починаємо змінювати теплий одяг на більш легку, знімаємо головні убори. За зиму волосся стали ослабленими, і їм потрібен додатковий догляд. Особливо для жінок і дівчат, які з початку місяця починають чепуритися до жіночого свята 8 Березня. У цей час попит на перукарські послуги дуже сильно зростає. Красуні приходять робити стрижки або отримати інші види догляду за волоссям.


Ми пропонуємо дізнатися жіночої статі, як може вплинути відвідування салону краси на їх зачіску і подальше життя, а також дізнатися про те, які сприятливі для цього дні приготував нам березень.

Для цього спочатку потрібно точно знати, який цикл пройде Місяць протягом першого весняного місяця. Адже багато що залежить від того, в якій фазі вона буде перебувати в день стрижки або фарбування волосся.

Видимість фаз місяця на березневому небосхилі


Більшість жінок орієнтується при укороченні волосся на зростаючу фазу Місяця для подовження своєї коси, а любительки короткої стрижки, щоб уникнути частих відвідувань стилістів, відвідую їх в свої сприятливі дні на спадної Місяці.

Отже, пропонуємо вам ознайомитися з тим, які фази Місяця будуть по днях в березні:

  1. з 1 по 8 березня Місяць буде спадати;
  2. 9 березня відбудеться молодик;
  3. в період з 10-го по 22-е Місяць буде наростати;
  4. 23 березня настане повний місяць;
  5. в дні з 17 по 31 березня з переходом на квітень вона знову буде спадати;
  6. повне сонячне затемнення співпаде з молодиком

Стрижка в залежності від фази може вплинути не тільки на ріст волосся, а й істотно змінити події в житті, залучити удачу або запобігати негативним явищам. Пропонуємо читачкам заглянути в календар на всі дні першого весняного місяця.

Календар на березень з рекомендаціями на кожен день

1-е. — Стрижки в цей день нейтральні для відвідали салон краси. Разом зі зміною зачіски підуть і неприємності, які переслідували останнім часом.

2-е. — Звернення до перукаря за зміною кольору волосся і зачіски приверне удачу в ваш сімейний затишок. Підуть багато хвороб. Фарбуватися в цей день краще в світлі тони.

3-е. — Похід в салон краси принесе удачу і позбавить від хвороби. Сміливо йдіть до перукаря з питання стрижки та фарбування волосся.

4-е. — Нейтральний місячний день для походу в салон краси, щоб змінити зачіску. Але в цей день стрижка зробить ваше здоров’я міцніше і принесе користь після відвідин перукаря.

5-е. — Дуже сприятливий день, щоб відвідувати стилістів і міняти зачіску. Всі процедури з волоссям можуть вплинути на залучення успіху в усі сфери життя.

6-е. — Сприятливий день для походу до перукаря з метою оздоровити волосся. Корисні масаж голови та застосування масок.

7-е. — Нейтральний день березня для візиту до фахівців по красі. Волосся після стрижки в цю дату можуть сильно уповільнити зростання.

8-е. — Хороший місячний день для догляду за волоссям і стрижки. Можна змінити зачіску і виглядати дуже ефектно не тільки в святковий день.

9-е. — Найгірша дата для звернення до стилістів. Стрижки в день повного місяця і сонячного затемнення викличуть великі неприємності на життєвий уклад.

10-е. — Дуже сприятливий день для візиту до перукаря. Стрижки будуть вдалими. У всі сфери життя прийде удача, а хвороби і проблеми, навпаки, зникнуть без сліду.

11-е. — Сприятливий день для зміни зачіски. Підстригтися в цей день рекомендується всім, кого останнім часом переслідують невдачі, щоб позбутися від них.

12-е. — Ця дата підійде для тих, хто хоче відростити швидко волосся. Їм слід піти до перукаря та підрівняти волосся. Можна залучити щастя в ваш будинок.

13-е. — Перенесіть відвідування на більш вдалу дату. Настрій після відвідин фахівців за красою може зіпсуватися.

14-е. — Не дуже хороший місячний день для процедур з волоссям. Не варто йти в перукарню.

15-е. — Нейтральний день, ніяк що не впливає на зміни.

16-е. — Гарний час для догляду за волоссям. Ваші локони будуть сяяти красою, а зачіска ефектно підкреслювати прекрасні риси обличчя. Успіх супроводжуватиме.

17-е. — Сприятливий день у всіх відносинах. Можна сміливо йти і міняти зачіску.

18-е. — Стрижка може залучити щастя. Зміна кольору волосся призведе до досягнення вершин успіху. Цікавий образ закликатиме чоловіків для компліментів на вашу адресу.

19-е. — Стрижки будуть невдалими. Можна накликати масу неприємностей.

20-е. — Не варто звертатися до перукаря, якщо не хочете неприємностей.

21-е. — Протягом доби всі процедури з зачіскою сприяють вашим відносинам з оточуючими. Візит до перукаря внесе нові зміни в кращу сторону.

22-е. — Не дуже хороший день, в який не рекомендується відвідування перукаря.

23-е. — Не варто наносити візит до фахівців салону краси в день повного місяця. Негатив не забариться проявитися.

24-е. — Не дуже хороший день для візиту до перукаря. Можна залучити невдачі.

25-е. — Можна сміливо йти в салон краси. Дата сприятлива у всіх відношеннях.

26-е. — Стрижки в цей день принесуть успіх і достаток в вашу сім’ю.

27-е. — Зміна зачіски допоможе швидко привернути увагу чоловічої статі до вашої персони. Відбудуться зміни в матеріальному плані в кращу сторону.

28-е. — Хороший день для тих, у кого проблеми з волоссям. Маски в цей день дуже сприятливо впливають на здоров’я волосся. Стрижка може позбавити від хронічної хвороби.

29-е. — Нейтральний день. Похід до стилістів не матиме ніякого впливу на ваше життя.

30-е. — Зміни в зовнішності привернуть увагу чоловіків до тих, хто був до цих пір самотній. Стрижка позбавить від самотності.

31-е. — Остання дата місяця сприятливо впливає на зміну зачіски і життя всіх жінок. Після візиту до перукаря волосся довгий час будуть виглядати розкішно.

загальні рекомендації

Після зимового періоду року волосся, також як і весь організм, ослаблені. Їм потрібен додатковий догляд, і вживання масок дуже добре впливає на їх стан. Якщо ви хочете виглядати зовсім, то позбавлятися від хвороби потрібно на спадної Місяці. Добре звертатися для боротьби з випаданням волосся на зростаючому Місяці, коли в організмі людини відбувається істотний підйом. Оновлення відбувається в клітинах шкіри голови і фолікулах, починається ріст волосся.


Позбавлятися від хвороб і негативу всього організму краще під час спадною Місяця. У кінчиках волосся скупчуються продукти розпаду хвороби і ліків, тому зістригаючи волосся, ви можете позбутися від даних речовин. Крім цих факторів, позбавлення від частини волосся допомагає позбутися від негативу у вашому житті завдяки видаленню негативної енергетики.

На нашу календарем на березень ви зможете визначити день, який допоможе вам скорегувати не тільки вашу зовнішність, а й внести позитивні моменти і зміни. Позбавляйтеся від негативу в період спадною Місяця і залучайте удачу і достаток на зростаючу.

Ми сподіваємося, що всі наші рекомендації будуть корисні вам. Сприятливі дні допоможуть вам змінити ваше життя на краще і стати володаркою шикарний зачіски і красивих сяючих локонів.

https://youtu.be/JslswfpEpYo

Ссылка на основную публикацию