Сприятливі дні для стрижок в лютому

Найзагадковішим небесним тілом, яке завжди мало найбільший вплив на життя людей на Землі, була місяць. Її дія на організм жінки був помічений дуже давно. Вплив на ріст волосся цього небесного тіла відбувається і в наші дні. При цьому зростаючий місяць сприятливо впливає на ріст волосся, а спадна навпаки уповільнює. Залежно від фази Місяця можна вибрати сприятливі дні звернення до перукаря для стрижки волосся.


Дізнатися все хороші дні для роботи з волоссям на лютий допоможуть рекомендації TheVolosy, розписані на цей місяць.

Хочеться відразу звернути увагу, що позитивних днів набагато менше, ніж негативних для звернення за оновленням зачіски. Всі нейтральні, сприятливі і негативні дні розписані для вас в цій статті.

Перш ніж скласти календар стрижки волосся на лютий. B так нам потрібно ознайомитися з фазами місяця.

  1. Є два періоди з 1 по 3 і з 20 по 28 місяць буде наростати;
  2. 4 числа цього місяця о 2 годині 9 хвилин місяць досягне фази повного місяця;
  3. З 5 числа вона буде спадати до 18 лютого;
  4. 19 лютого о 2 годині 48 хвилин місяць народиться заново;
  5. Місячних і сонячних затемнень не буде в лютневі дні.

Реєстр днів з рекомендаціями для поновлення зачіски


Рекомендації по зверненню до перукаря в відповідностей з датою
перше
У цей день не рекомендується звернення до стилістів. Волосся негативно відгукнуться на фарбування і зміна довжини, особливо якщо є проблеми зі здоров’ям.
Друге
Можна попрацювати з відрослими корінням фарбованого волосся з метою підфарбовування. Міняти колір волосся і стригтися не рекомендується.
третє
День дуже хороший для залучення прибутку. Можна сміливо звертатися до фахівців з приводу стрижки. Добре також пофарбувати волосся в світлі тони.
четверте
Не дуже хороший день для походу в салон краси. Такий візит в цей день може залучити проблеми до Вашому здоров’ю.
п’яте
В цю дату потрібно відвідати стилістів і поміняти зачіску. Це сприяє залученню удачі в ваше життя. Тільки мелірування або зміну кольору волосся перенесіть на інший день.
шосте
Цей день не має впливу на життєві події ні позитивного, ні негативного.
сьоме
Прекрасна дата для фарбування волосся. Від укорочення їх довжини краще відмовитися.
восьме
Добре в цей день користуватися натуральними барвниками, які значно стимулюють імунітет на боротьбу з хворобами і зміцнять волосся.
Дев’яте
Вдалий день для зміни іміджу і зачіски. Можна сміливо фарбувати волосся і міняти їх довжину.
десяте
Також як і попередній день підходить для зміни свого іміджу і будь-яких експериментів із зовнішністю. Стрижки будуть вдалими. Можливе створення дуже ефектного образу.
Одинадцяте
З цього дня і протягом наступних трьох днів починається хороший період для роботи над зовнішністю з метою залучення удачі і благополуччя. Спеціаліст виявиться не тільки хорошим перукарем, а і чарівником по виконанню заповітних бажань.
Дванадцяте
У цей день зміна зовнішнього вигляду буде сприяти поліпшенню сімейних відносин і залученню благополуччя. Можна виконувати будь-які перукарні процедури.
Тринадцяте
Відвідування салону краси викличе масу позитивних емоцій. Ваші локони будуть сяяти красою, а зачіска ефектно підкреслювати прекрасні риси обличчя. Удача не пропустить таку красуню без подарунка.
Чотирнадцяте
Перенесіть відвідування на більш вдалу дату. Настрій після відвідин фахівців за красою може зіпсуватися.
п’ятнадцяте
Нейтралізувати негатив дня може фарбування волосся. Слід остерігатися отримання травм, в тому числі і для волосяного покриву голови.
шістнадцяте
Не варто йти до перукаря для стрижки, щоб уникнути великих фінансових втрат.
Сімнадцяте
Уникайте відвідування салону краси. Візит до стилістів не обіцяє нічого хорошого.
Вісімнадцяте
Відвідування перукаря може залучити щастя в сімейне життя. Міняйтеся і ви досягнете багатьох вершин успіху. Новий образ буде вдало виділяти вас серед інших.
Дев’ятнадцяте
Уникайте будь-яких послуг, які виявляються в перукарнях. Стрижки будуть невдалими.
Двадцяте
Невдачі чекатимуть вас на життєвому шляху після відвідин фахівця в цей день.
Двадцять перше
Сприятливий день для залучення приємних сюрпризів у ваші сімейні відносини. Улюблений чоловік обсипле вас компліментами і буде гранично уважним. Не відмовляйтеся від роботи перукаря над створенням красивого образу.
Двадцять друге
Також чудовий день для додання нового акценту вашому образу. Ви будете здивовані тим, наскільки вдало буде підібрана зачіска.
Двадцять третє
Не рекомендується проводити експерименти із зовнішнім виглядом.
Двадцять четверте
Не слід виконувати стрижки, тому що можна викликати серйозну хворобу для зору.
Двадцять п’яте
Хороший день для внесення змін зачісці. Позитивно відбитися на спілкуванні з оточуючими людьми.
Двадцять шосте
Будь-які зміни принесуть тільки хороше. Можете фарбувати волосся і міняти їх довжину без зайвих побоювань.
Двадцять сьоме
Зміни будуть вдало поєднуватися з вашим обличчям, що приверне увагу багатьох чоловіків. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні.
Двадцять восьме
Не варто дзвонити і записуватися на прийом у фахівців салону краси. Негативу не варто з’являтися в вашому житті.

загальні рекомендації

Жіноче волосся завжди мали магічний вплив. У минулі століття жінки повинні були закривати свої коси під хустками. Особливо це стосувалося заможних представниць прекрасної статі. Тільки молодим дівчатам дозволялося ходити з непокритою головою.

Також існує легенда, в якій говориться, що через волосся у людини була зв’язок з космічною енергетикою. А також він мав німб, за допомогою якого очищалося біополе.

Але коли людина зробив гріхопадіння, у нього відібрали цей зв’язок у вигляді німба, але надали можливість самому вибирати свою удачу стежачи за місячним календарем.

Сьогодні доглянуті довге волосся є особливим акцентом для жіночого образу. Тому якщо ви хочете прискорити їх зростання, то необхідно вибрати позитивні дні для звернення до стиліста в період зростаючої місяця, орієнтуючись на вищевказані періоди в лютому.

Любительки коротких стрижок, які не люблять часто приходити до перукарів можуть стримувати ріст волосся. Для цього візит до стиліста повинен співпасти з сприятливими днями під час спадною місяця.

Дуже не рекомендується міняти зачіску і робити стрижки в дні, коли на небі молодик і повний місяць протягом лютого.

Не забувайте і про те, що зміни іміджу і стрижка волосся можуть залучити удачу або навпаки негатив вашому житті в певні дні. Дотримуйтесь наших рекомендацій, і ви будете завжди на висоті!

Ссылка на основную публикацию