Сприятливі дні для стрижки — змінюємо долю за допомогою нової зачіски

Волосся є невід’ємною частиною нашого тіла, а функціонування організму залежить від місячного впливу. Особливо це стосується жінок. Виявляється, існують сприятливі дні для стрижки наших улюблених волосся і несприятливі. Обумовлено це не днями тижня, а днями за місячним календарем. Розглянемо докладно, що до чого.

Вплив місяця на жіночий організм

Про це вплив знали здавна, і до місячними фазами ставилися шанобливо. Зміна місячних ритмів впливає на все живе і зростаюче, як вона впливає на припливи і відливи. За місяці орієнтувалися не тільки жінки, зміну фаз використовували і в сільському господарстві при посадці і збиранні врожаю.

Чи помічали ви, що іноді волосся росте повільно, а іноді дуже швидко? Цей факт пов’язаний з місячним впливом — в яку місячну фазу і день ви робили стрижку. Якщо на зростаючому місяці (від молодика до повного місяця), то волосся відростає швидко. Якщо на спадної (від повні до молодика), то повільно. Волосся можуть рости не просто повільно, але і втратити блиск і силу! Це пов’язано з певним місячним днем, коли ви робили стрижку.

Однак не все так сумно: якщо ви бажаєте надовго зберегти гарну стрижку, то можна відвідати перукаря саме на убуваючому місяці, але в певний день. Тільки потрібно уникати молодика — в цей час разом з волоссям можна втратити значну кількість власної енергії і захворіти! Наші предки ніколи не стригли немовляти в день молодика, знаючи, до чого це може привести надалі.

Несприятливими вважаються дні затемнень — сонячного йди місячного. У ці дні не можна нічого планувати, приймати відповідальні рішення і стригти волосся.

Чому волосся мають такий вплив на загальне самопочуття і здоров’я людини? Тому що вони є нитками, що зв’язують наш організм із всесвітом. Змінюючи довжину волосся, можна або допомогти собі, або нашкодити. Пам’ятаєте притчу про Самсона? Коли Даліла обстригла йому волосся, він втратив всю свою силу!

сприятливі дні

Розглянемо, які дні вважаються сприятливими для створення стрижки. Відзначте для себе, що це не дні тижня — це місячна доба, і місячний календар сильно відрізняється від сонячного.

п’ятий день — стрижка в цей день може принести матеріальне благополуччя людини. Це не означає, що ви відразу ж розбагатієте — просто ваше матеріальне благополуччя зміниться в кращу сторону.

восьмий день принесе здоров’я і довголіття. Якщо ви зробите стрижку в цю місячну добу, підвищиться ваш імунітет і самооцінка.

Одинадцятий місячний день загострює інтуїцію, підвищує інтелект і покращує розумові здібності. Цим можуть скористатися студенти і учні.

тринадцятий день подарує жінкам надзвичайність! Стрижка в цю добу зробить свою володарку чарівною, привабливою і чарівною.

чотирнадцятий день теж пов’язаний з добробутом, як і п’ятий. Стрижка в цей час підвищить матеріальне благополуччя, допоможе реалізувати свої комерційні проекти і підвищить значимість і авторитет.

Дев’ятнадцятий місячний день дарує довголіття. Це час вважається одним з несприятливих в місячному календарі, проте, остріганіе пасом здатне позбавити від хвороб і підвищити енергетику людини.

Двадцять перший місячний день дарує удачу. Якщо зробити стрижку, можна змінити свою долю на краще. Все піде, як по маслу.

двадцять другий місячний день має двоякий вплив на людину. Ви зможете збільшити свій матеріальний добробут, а й набрати зайві кілограми! Так що вирішуйте самі.

Двадцять третій день принесе в життя чарівні зміни. Людина зможе відчути в собі щастя і радість, побачить світ зовсім іншими очима. Якщо ви хочете позбутися від похмурих думок і депресії, йдіть в перукарню саме в цей день.

Двадцять шостий день приносить зміни в сім’ї. Зробивши нову зачіску, ви зміните мікроклімат в сімейних відносинах і відчуєте гармонію у взаєминах з домочадцями. Це ж стосується і двадцять сьомого місячного дня.

Двадцять восьмий день дарує красу і чарівність. Всі погляди будуть прикуті саме до вас — вами будуть захоплюватися, дарувати компліменти, зав’язувати знайомства. Хороший день, щоб привернути в своє життя другу половинку.

несприятливі дні

Поговоримо і про них, днями, коли стрижка може принести проблеми в наше життя. І не тільки проблеми, а й зіпсувати красу волосся, позбавити їх сили і здорового блиску. Цих днів досить багато, тому місячний календар повинен стати керівництвом до дії. Який у нас сьогодні день — сприятливий або небезпечний?

Дев’ятий і десятий місячні дні небезпечні фізичними недугами. Це той час, коли стрижка може спровокувати розвиток серйозного захворювання.

П’ятнадцятий (сатанинський) місячний день може спровокувати психічний розлад особистості, викликати панічний страх і депресію.

Шістнадцятий місячний день може посилити негативні якості людини. Якщо раніше він не міг змінити коханому, то тепер пуститься в усі тяжкі. Небезпечно відвідувати вечірки після стрижки в 16 місячний день — можна добряче напитися, бо контроль відсутній.

Сімнадцятий місячний день принесе конфлікти з оточуючими. Ви не зможете впоратися з цим самостійно, створиться враження, що навколишній світ буквально ополчився на вас.

вісімнадцятий день дуже підступний. Стрижка в цей день може принести банкрутство, пограбування або сильне захворювання. Ви втратите довірчий контакт з близькими, навіть домашні тварини змінять до вас своє ставлення в гіршу сторону.

Двадцяте місячний день приносить депресію і відчай. Людина буде наповнений почуттям гіркоти, розчарування і безглуздості існування. Можуть відвідати думки про суїцид.

Двадцять четвертий місячний день приносить важке захворювання.

Двадцять п’ятий місячний день може вплинути на зір — воно почне погіршуватися.

Двадцять дев’ятий місячний день здатний повністю виснажити енергетику людини.

Тридцятий місячний день загострить давню неприязнь ворогів. Це може привести до серйозних конфліктів і наслідків.

Пам’ятайте рада астрологів — якщо хочете позбутися від чогось в житті, зробіть стрижку в один з несприятливих днів. Стрижка може як ополчилися проти вас ворогів, так і позбавити від них. Зробивши стрижку в один з несприятливих днів, можна розпрощатися з невдачами і повернути протягом життя в благополучне русло. Все у ваших руках!

Ссылка на основную публикацию