Сприятливі дні для стрижки волосся в квітні

Жінки багато уваги приділяють своїй зачісці, слідуючи моді чи просто для того, щоб виглядати ефектно.


Але не кожна знає, що скорочуючи або змінюючи колір волосся, можна змінити не тільки зовнішність, а й свій життєвий уклад.

Пропонуємо спокусниця, які часто люблять відвідувати салон краси для стрижки, рекомендації про сприятливі днями в квітні для походу до перукаря.

Звичайно, можна не звертати уваги і ігнорувати наші рекомендації для стрижки, і не враховувати те, що написано в календарі. Однак потрібно все ж звернути увагу на фазу положення Місяця. Її вплив давно підтверджено досвідом жінок минулих століть, і вони точно знали, що при її збільшенні до повного місяця можна сміливо виконувати будь-які процедури для прискорення росту волосся. І, навпаки, якщо вкоротити косу при убуванні, то волосся буде відростати дуже повільно. Під час повного місяця і молодика наші бабусі зачіскам взагалі не приділяли уваги. Це ж стосувалося і 7 квітня, коли святкують свято Благовіщення.

Видимість фаз місяця на квітневому небі

Місяць неймовірно сильно пов’язана з енергією Землі і долею кожної людини. Тому, як вона проходить по своїй траєкторії польоту, і її фази залежить багато для сімейного і суспільного життя, матеріальне благополуччя, здоров’я. Стрижка вчасно, коли сприятливі дні можуть внести зміни на краще. Щоб точно знати, в які дні це небесне нічне світило може внести гармонію в ваше життя завдяки стрижці, ми пропонуємо календар з рекомендаціями астролога на квітень.

Спочатку пропонуємо вам ознайомитися з тим, які фази Місяця будуть по днях в квітні.

  1. з 1 по 6 квітня Місяць буде спадати;
  2. 7 квітня її не буде видно на небосхилі — час молодика;
  3. в період з 8 по 21 Місяць буде наростати;
  4. 22 числа цього місяця Місяць стане повною;
  5. в дні з 23 по 30 квітня вона почне спадати;
  6. місячних і сонячних затемнень не буде в дні квітня.

Список дат з рекомендаціями для поновлення зачіски

1-е.- Цієї доби не рекомендується звернення до стилістів для стрижки, щоб не привернути в своє життя хвороби і нещастя.

2-е. — Не дуже вдалий день. Міняти колір волосся і стригтися не рекомендується.

3-е. — Відповідна дата для залучення успіху в своє життя. Ви можете сміливо вдатися до послуг фахівців з приводу стрижки та зміни зачіски. Добре також пофарбувати волосся в світлі тони.

4-е. — Хороший день для походу в салон краси. Такий візит може залучити удачу і підняти настрій. Вашому здоров’ю піде на користь відвідування перукаря.

5-е. — В цю дату дуже добре відвідувати стилістів і змінити зачіску, щоб привернути здоров’я та удачу в ваше життя. Можна сміливо зробити зміну кольору волосся.

6-е. — Не дуже сприятливий день для походу до перукаря. Краще перенести дату візиту на зростаючу Місяць.

7-е.- Дуже поганий день для роботи з волоссям. Не рекомендується довго затримуватися біля дзеркала навіть вдома, щоб не привернути неприємності в своє життя.

8-е. — Після відвідин стиліста в цю дату можуть виникнути неприємності. Велика ймовірність захворювання.

9-е. — Нейтральна дата для зміни іміджу і зачіски.

10-е. — Так само, як і попередній, день нейтральний для зміни свого іміджу і будь-яких експериментів із зовнішністю. Але стрижки будуть вдалими. Можливе створення дуже ефектного образу.

11-е. — Сприятливий день для роботи над зовнішністю з метою залучення удачі, грошей і благополуччя. Перукар порадує своєю роботою і у вас покращиться настрій.

12-е. — Нейтральна дата для зміни зовнішнього вигляду. Вкоротити волосся можна для кращого росту в цю дату зростаючого Місяця.

13-е. — Перенесіть відвідування на більш вдалу дату. Настрій після відвідин фахівців за красою може зіпсуватися.

14-е. — Відвідування салону краси викличе масу позитивних емоцій. Ваші локони будуть сяяти красою, а зачіска ефектно підкреслювати прекрасні риси обличчя. Удача не забариться проявитися.

15-е. — Не дуже хороший день для процедур з волоссям. Не варто йти в перукарню.

16-е. — Відвідування перукаря може залучити щастя в сімейне життя. Міняйтеся, і ви досягнете багатьох вершин успіху. Новий образ буде вдало виділяти вас серед інших.

17-е. — Сміливо йдіть до фахівців. Сприятливий день у всіх відносинах.

18-е. — Не варто стригтися, щоб уникнути великих фінансових втрат і залучення недругів.

19-е. — Стрижки будуть вдалими. Можете сміливо перефарбувати волосся і поміняти зачіску.

20-е. — Відмінна дата для зміни зачіски. Приверне довгоочікуваний позитив у ваше життя в усіх сферах.

21-е.- Нейтральна дата. Візит до перукаря НЕ внесе жодних змін.

22-е. — Поганий день, в який не рекомендується відвідування перукаря. Вас чекає неприємний сюрприз.

23-е. — Не рекомендується проводити експерименти із зовнішнім виглядом.

24-е. — Нейтральна дата, щоб виконувати стрижки. Нічого особливого не станеться.

25-е. — Сприятливий день для залучення приємних сюрпризів у ваші сімейні відносини. Улюблений чоловік осиплеться вас компліментами і буде гранично уважним. Не відмовляйтеся від роботи перукаря над створенням красивого образу.

26-е. — Гарний час для будь-яких змін, які принесуть тільки удачу. Можете фарбувати волосся і міняти їх довжину без зайвих побоювань.

27-е. — Зміни будуть вдало поєднуватися з вашим обличчям, що приверне увагу багатьох чоловіків. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні.

28-е. — В цю дату візит до стиліста приверне позитивні зміни в сім’ю і побут. У вас покращиться матеріальне становище.

29-е. — Зміни після салону краси будуть вдало поєднуватися з вашим іміджем, що приверне увагу протилежної статі. Не відмовляйте собі в задоволенні відвідати фахівця.

30-е. — Не варто дзвонити і записуватися на прийом у фахівців салону краси. Негативу не варто з’являтися в вашому житті.

загальні рекомендації

Жіночий організм дуже сильно залежить від фаз Місяця. Жінці необхідно оновлення організму, міцно пов’язане з місячним циклом. Природа подбала про сприятливі днями, коли можна удосконалювати красу шкіри, проводити оперативне втручання і підстригатися.

Всі наші прабабусі ефективно користувалися позитивним впливом Місяця на жіночий організм. Тому вони мали довгі і товсті коси, а також молоду шкіру. Знаючи про те, що в певні дні стрижка може значно прискорити ріст волосся або, навпаки, його уповільнити, можна користуватися цим для відвідування салону краси.


За старих часів ходило повір’я, що через волосся жінки пов’язані з потойбічними силами. Тому зістригаючи волосся в несприятливі дні, можна видалити зі свого життя удачу і благополуччя. Як обрізати волосся може нашкодити енергетиці в негативні дні або, навпаки, позбавити від поганого в сприятливі.
.

Бажання створити гарну зачіску повинно збігатися із залученням позитиву у ваше життя. Для цього ми написали свої рекомендації для відвідувачок салону краси.

Вносьте корекцію в ваше життя, використовуючи стрижки для волосся в ті дні, коли наші рекомендації не мають негативних описів. Тоді ви будете раді не тільки своєму оновленому образу, але і новими приємними сюрпризів від пані удачі.

Ссылка на основную публикацию