Сприятливі дні для стрижки волосся в червні

Прийшло довгоочікуване час відпусток, до якого багато жінок готувалися заздалегідь. У цю пору року волосся вимагають особливого ухода.Пріходітся часто заглядати в салон краси до фахівців, щоб зачіска завжди мала гарний вигляд. Багато пані зараз цікавляться, які дні найбільш підходять для візиту до стиліста. Ви впевнено зможете визначити для себе сприятливі дні червня. для відвідування перукарні, раз заглянули на цю сторіночку.


Літо — особлива пора романтики і побачень. Кожна жінка хоче бути бажаною і залучати до себе загальну чоловічу увагу. Місячне сяйво ночами не тільки викликає любовні почуття в цю пору року, а й сильно впливає на жіночий організм. Тому стати чарівною в сприятливі місячні дні — значить не тільки привернути увагу чоловіків, а ще й удачу в інші справи. Ми постараємося виділити і зробити всі необхідні рекомендації щодо кожного дня в червні, завдяки яким ви зможете скоригувати не тільки свій образ, а й своє життя в кращу сторону.

Жінки давно звикли приділяти достатньо часу не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і затишку в домі. Всім відомо, що прекрасна стать дуже забобонний, саме тому берегині домашнього вогнища підбирають сприятливі дні для походу до перукаря. Також завдяки місячним календарем вони можуть підібрати день для зміни зачіски, який може врегулювати взаємовідносини, поправити здоров’я або принести фінансове благополуччя і, найголовніше, любов.

Видимість фаз місяця на червневому небі

Сяюча на нічному небокраї Місяць має дуже сильний вплив на життя і організм земних жінок. За її поведінкою на небі спостерігали з давніх часів, намагаючись поєднувати позитивний вплив місячного циклу з різними діями. Так було визначено, що стрижка під час наростаючої Місяця сильно прискорює ріст волосся. Також було виявлено її протилежну дію на волосся, якщо їх підстригли під час спадною фази. У молодик і повний місяць намагалися не виконувати ніяких процедур для додання волоссю краси. Всі результати дослідження передавалися ведунами з покоління в покоління і дійшли до наших днів.


Багато жінок також знають, що іноді похід в перукарню може не тільки змінити зачіску, а й залучити великі зміни в особисте життя.

Стрижки в той час, коли сприятливі дні, може внести зміни на краще для сімейного і суспільного життя, матеріальне благополуччя, здоров’я.

Ми представляємо календар на червень, де описано, в які дні це небесне нічне світило може вплинути на ваше життя завдяки стрижці.

Спочатку пропонуємо вам ознайомитися з тим, які фази місяця будуть по днях в червні.

  1. з 1 по 5 червня Місяць буде спадати;
  2. 5 червня відбудеться молодик;
  3. в період з 6 по 19-е Місяць буде наростати;
  4. 20 червня настане повний місяць;
  5. в дні з 21 по 30 червня з переходом в липень вона знову буде спадати;
  6. місячних і сонячних затемнень не буде в дні червня.

Календар з рекомендаціями по кожному дню

1-е. — Стрижки в цей день залучать нових шанувальників до дамам, який відвідав салон краси. Зміну кольору волосся потрібно перенести на інший день.

2-е.- Візит до перукаря приверне успіх, а волосся перестануть випадати і сіктися на кінчиках. Забарвлення краще виконати в світлі тони.

3-е. — Вдала дата для залучення удачі в своє життя після відвідування салону краси. Ви можете сміливо вдатися до послуг фахівців з приводу стрижки та фарбування волосся.

4-е. — Хороший місячний день для походу в салон краси, щоб пофарбувати волосся в новий колір. Це зробить ваше здоров’я міцніше і принесе користь після відвідин перукаря.

5-е. — Не дуже гарне число, щоб відвідувати стилістів і змінити зачіску. Не варто робити зміну кольору волосся.

6-е. — Сприятливий день для походу до перукаря з метою оздоровити волосся. Корисні масаж голови та застосування масок.

7-е.- Нейтральний день червня для роботи з волоссям. Волосся після стрижки в цю дату можуть уповільнити зростання.

8-е. — Хороший місячний день для догляду за волоссям і стрижки. Можна обполіскувати відварами трав і наносити маски.

9-е. — Нейтральна дата для зміни іміджу і зачіски.

10-е. — Найсприятливіший день для візиту до перукаря. Стрижки будуть вдалими. Можливе створення дуже ефектною зачіски, яка приверне дуже багато позитивних подій в ваше життя.

11-е. — Сприятливий день для роботи над зовнішністю з метою залучення удачі, грошей і благополуччя. Постригтися в цей день рекомендується всім, кого останнім часом переслідують невдачі.

12-е. — Не дуже хороша дата для походу до перукаря. Не рекомендується виконувати процедури, щоб не привернути біду в будинок.

13-е.- Перенесіть відвідування на більш вдалу дату. Настрій після відвідин фахівців за красою може зіпсуватися.

14-е. — Не дуже хороший місячний день для процедур з волоссям. Не варто йти в перукарню.

15-е. — Гарний час для догляду за волоссям. Ваші локони будуть сяяти красою, а зачіска ефектно підкреслювати прекрасні риси обличчя. Успіх супроводжуватиме.

16-е. — Стрижка може залучити щастя. Зміна кольору волосся призведе до досягнення вершин успіху. Цікавий образ закликатиме чоловіків для компліментів на вашу адресу.

17-е. — Сприятливий день у всіх відносинах. Можна сміливо йти і міняти зачіску.

18-е. — Нейтральний місячний день. Стрижка не зашкодить вашому життєвому укладу.

19-е. — Стрижки будуть невдалими. Можна накликати масу неприємностей.

20-е. — Не варто звертатися до перукаря, якщо не хочете неприємностей.

21-е. — Протягом доби всі процедури з зачіскою сприяють вашим відносинам з оточуючими. Візит до перукаря внесе нові зміни в кращу сторону.

22-е. — Не дуже хороший день, в який не рекомендується відвідування перукаря.

23-е. — Не варто наносити візит до фахівців салону краси. Негатив не забариться проявитися.

24-е. — Сприятлива дата для зміни зачіски. Можна виконувати маски, масажі та інші процедури. Невдовзі очікуйте хороший сюрприз від шанувальника.

25-е. — Не відмовляйтеся від роботи перукаря над створенням красивого образу. Удача прийде до вас незабаром.

26-е. — Гарний час для стрижки. Це принесе тільки удачу. Можете фарбувати волосся і міняти їх довжину без зайвих побоювань.

27-е. — Стрижка допоможе привернути увагу чоловічої статі.

28-е. — В цю дату візит до стиліста приверне негативні зміни в сім’ю і побут.

29-е. — Нейтральний день, який не матиме ніякого впливу на ваше життя.

30-е. — Можна застосовувати маски і масаж для коренів волосся. Підстригатися не варто.

загальні рекомендації

Вплив Місяця на волосся підтверджено століттями. Розумниця-природа створила час сприятливих днів, коли можна з успіхом удосконалювати жіночий організм. Найголовніше, що можна використовувати місячні фази не тільки для прискорення або зменшення росту волосся, а й для внесення змін в кращу сторону. Фази Місяця допомагають разом з укороченими волоссям позбутися негативу в своєму житті.

Візит до стиліста завжди приносить позитивні емоції. А якщо використовувати вплив Місяця, то можна завдяки відвідуванню перукаря залучити удачу в сім’ю і бізнес. Адже волосся жінки створюють незрима магічну дію на її взаємозв’язок із Всесвітом. Ці властивості завжди використовували стародавні дівчата і жінки, які мали гарні коси і прекрасні сімейні узи. Благополуччя в їхньому будинку було постійно.


Не забувайте заглянути в календар на червень перед візитом до стиліста. Літній місяць червень приготував багато хороших днів для походу до перукаря.

Плануйте свої життєві зміни відповідно до місячними днями і відвідуванням салону краси, і вам завжди будуть супроводжувати удача й успіх.

Ссылка на основную публикацию