Сприятливі дні для стрижки в жовтні 2017 — вплив місяця на стрижку і фарбування волосся

Місяць впливає на жіночий організм з великою силою. Певний місячний день несе в собі особливу енергетичну характеристику, здатну провести зміни в жіночому організмі. Сприятливі дні для стрижки в жовтні 2017 року — які вони, чим відрізняються? Розглянемо дні для стрижки та фарбування волосся за місячним календарем на даний період.

Стрижка за місячним календарем — перша половина місяця

1 жовтня не підходить для маніпуляцій з волоссям. У цей день можна втратити енергію, що позначиться на загальному здоров’я організму. Якщо вам необхідно змінити колір волосся, можна скористатися відтіночним шампунем або пінкою для забарвлення.

Друге теж несприятливий день для стрижки. Місячні ритми нема уподобання до накопичення грошової енергії, тому можна втратити значні суми грошей. Якщо ви бажаєте виправити становище на роботі, скористайтеся відтіночним шампунем.

третє — знову несприятливий час для зміни стилю зачіски, почекайте більш вдалий час. До чого призведе стрижка в цього дня? Вас можуть переслідувати похмурі думки, які плавно перейдуть в депресію. Не варто ризикувати.

четверте — сприятливий в усіх відношеннях день. Можна змінювати стиль зачіски, фарбувати пасма і експериментувати зі своєю зовнішністю. Також день вважається вдалим для знебарвлення локонів.

п’яте зробить негативний вплив на загальне самопочуття. У цей день не рекомендується фарбування і стрижка.

шосте теж вважається несприятливим днем ??для походу до перукаря. Цей день загрожує неприємностями на роботі і в сфері здоров’я. Залиште все, як є.

сьоме — ідеальний день для відвідування перукарні. Зміна стилю і кольору волосся може призвести сприятливі зміни в сфері благополуччя і здоров’я, і ??навіть збільшити тривалість життя на деякий час.

восьме — день несприятливий. Маніпуляції з локонами можуть негативно позначитися на здоров’ї і навіть привести до хвороби.

Дев’яте — день невдалий для стрижки. А ось фарба волосся хною зміцнить імунну систему і підвищити ваш статус на роботі.

десяте — хороший день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Стрижка підвищить гостроту ментального мислення, посилить інтуїцію і загострить сприйняття навколишнього світу.

Одинадцяте — день для фарбування локонів природними засобами. Це може бути хна, басма, шкаралупа волоського горіха і інші відомі вам натуральні барвники. Хімічними барвниками користуватися не можна, як і остригати локони — це до неприємностей.

Дванадцяте — ідеально підходить для стрижки, але несприятливий для фарбування. Стрижка зробить вас чарівною і подарує щастя.

Тринадцяте — відмінна дата і для стрижки, і для забарвлення. Ви зможете поліпшити фінансове становище. Тільки використовувати освітлювачі не рекомендується.

Чотирнадцяте сприятливо лише для фарбування волосся басмою або іншими темними природними барвниками. Стригти локони не рекомендується.

Друга половина місяця

п’ятнадцяте можна фарбувати локони в темні кольори і відтінки, стригти волосся не рекомендується — це може привести до душевного дискомфорту і внутрішніх переживань.

шістнадцяте відмінно підходить для створення нового стилю зачіски і для фарбування пасом в руді або світлі відтінки.

Сімнадцяте принесе зміни в життя, якщо відвідати салон краси. Якщо ви не бажаєте змін, від стрижки потрібно відмовитися.

Вісімнадцяте принесе успіх в бізнесі, якщо пофарбувати волосся природними барвниками. Похід до перукаря буде сприяти зміцненню здоров’я і продовженню життя.

Дев’ятнадцяте добре підходить для остріганіе пасом і фарбування їх в світлі тони.

Двадцяте — небезпечний день для відвідування салонів краси. Відкладіть візит до перукаря.

Двадцять перше принесе одні неприємності, якщо ви наважитеся змінити імідж за допомогою стрижки або фарбування.

Двадцять друге — несприятливий час для зміни іміджу. Дозволяється лише пофарбувати локони природними барвниками.

Двадцять третє — хороша дата для стрижок і фарбування локонів.

Двадцять четверте  не варто відвідувати салон краси: стрижка принесе проблеми зі здоров’ям, а забарвлення волосся — скандали в сім’ї.

Двадцять п’яте — візит до перукаря закінчиться повним розчаруванням.

Двадцять шосте принесе радість у всьому, що б ви не робили. Якщо ви повернете своїм локонам природний колір, це підвищить ваш соціальний статус.

Двадцять сьоме — сприятливий час для будь-яких маніпуляцій з локонами. Якщо ви зміните колір волосся на протилежний, це буде сприяти прибутку.

Двадцять восьме — сприятливий час для стрижки, але перефарбовувати волосся в інший колір не можна.

Двадцять дев’ятого принесе прибуток, якщо ви пофарбувати пасма натуральним барвником.

тридцятого  візит до перукаря краще не планувати.

Тридцять перше — вкрай поганий день. Ви позбудетеся позитивної енергетики та можете захворіти. Однак відтіночними шампунями і бальзамами користуватися можна.

Зверніть увагу! Якщо місячний день не підходить для фарбування волосся в стійкий колір, завжди можна скористатися засобами відтінків барвниками для тимчасової зміни стилю.

Ссылка на основную публикацию