Сприятливі дні для стрижки в травні 2018 — місячний календар

З давніх часів люди помітили, що місяць впливає на ріст волосся. Якщо підстригти локони на убуваючому місяці, вони будуть рости повільно. Якщо зробити стрижку на зростаючому місяці, локони будуть рости швидко. Сприятливі дні для стрижки в травні 2018 роки визначаються за допомогою астрологічних таблиць. Розглянемо всі докладно.

сприятливі дні

Вдалими дні для стрижки волосся бувають в різний час місячного місяця — і на зростаючої, і на убуваючому місяці. На зростаючому можна залучити в своє життя якісь блага, крім гарної зачіски. На убуваючому місяці можна позбутися від проблем разом зі зміною іміджу.

Стрижка волосся 2 травня приверне успіх у всьому, до того ж, омолодить і додасть шарм. Для шкіри обличчя можна зробити маски на основі фруктів, а тіло краще побалувати контрастними процедурами — сауна з басейном або гарячий-холодний душ.

Стрижка 6 травня оздоровить організм, так як притягне життєву енергію з космосу. Для шкіри обличчя будуть корисні заспокійливі маски, а для тіла — активний відпочинок.

Стрижка 7 і 12 травня допоможе налагодити гармонійний контакт з оточуючими. Шкірі обличчя і тіла потрібно дати відпочинок від будь-яких косметичних процедур, просто присвятіть ці дні відпочинку.

Стрижка 14 травня допоможе у фінансовій сфері. З шкірою обличчя можна проводити будь-які маніпуляції, а тіло — залишити в спокої.

Стрижка 16 травня принесе радість і удачу. Шкіра обличчя в цей день потребує глибокого очищення, а тіло — в антицелюлітних процедурах.

день 19 травня наповнить вас позитивом, приверне фінансове благополуччя. Шкірі обличчя будуть корисні ліфтинг процедури, а тілу — відпочинок і розслаблення.

Стрижка 22, 23 і 26 травня сприятиме збільшенню тривалості життя. Для обличчя підійдуть звичайні щоденні процедури, для тіла — помірне фізичне навантаження.

Стрижка 28 травня здатна гармонізувати взаємини з близькими і колегами по роботі. З особою особливих маніпуляцій проводити не слід, а для тіла підійде розвантажувальний день.

Стрижка 29 травня принесе фінансовий прибуток і відтік енергії. Це двоїстий день, коли ви повинні віддати перевагу чомусь одному. Для обличчя підійде пілінг, а для тіла — обгортання.

несприятливі дні

травневі дні 1, 3, 4, 15 і 31 числа принесуть проблеми зі здоров’ям. Першого травня найкраще відвідати масажний кабінет, 3 числа — сходити в сауну, 4 числа — провести лікувальні процедури, 15 травня — провести парові процедури, а 31 травня — сходити в фітнес клуб.

Стрижка 5 травня принесе внутрішній дискомфорт. Для шкіри обличчя добре підійдуть відбілюючі маски, а для тіла — гімнастика.

травневі дні 8, 19, 20 і 27 числа наповнять тіло втомою, а душу — тугою. Фізичні навантаження для тіла не бажані, для шкіри обличчя підійдуть щадні очищаючі процедури.

травневі дні 9, 10, 11 і 18 числа приведуть до нездужань і хвороб. У ці дні будь-які косметичні процедури можуть нашкодити замість користі.

день 13 травня може вкоротити тривалість життя. Для тіла підійде кріотерапія, для шкіри обличчя — тільки помірні процедури.

день 21 травня призведе до конфлікту з оточуючими. Для шкіри тіла і обличчя підійдуть живильні маски.

травневі дні 24 і 25 числа знизять імунний захист. Маніпуляції зі шкірою обличчя краще не проводити, для тіла корисна активність.

день 30 травня може накликати травми. Тіло краще нічим не навантажувати, для обличчя підійдуть живильні освіжаючі маски.

забарвлення локонів

Косметологи радять проводити фарбування волосся в дні зростання місяця або в повний місяць. Це час сприяє рівномірному фарбування волосся в глибину, красивому переливу тони. На убуваючому місяці вийде зворотний ефект, зате можна підфарбовувати відросло коріння локонів.

фарбування локонів 2 травня принесе радісний настрій і позитив, якщо ви використовуєте натуральну басму або хну.

фарбування волосся 3 травня принесе успіх в сфері праці та бізнесу, позитив і радість.

якщо 4 травня пофарбувати локони в природні тони, це додасть внутрішню впевненість і силу.

фарбування 5 травня забезпечить взаєморозуміння з оточенням — родичі і колеги по роботі.

фарбування волосся 7 травня змінить фінансове становище в кращу сторону.

Зміна кольору 8 травня принесе радість і оптимізм.

Покраска волосся 12, 17 і 29 травня — до радісних змін, відмінному взаєморозумінню з друзями і колегами.

Зміна кольору локонів 18 травня призведе до грошового прибутку і авторитету серед колег.

фарбування волосся 19 і 20 травня підвищить самооцінку і зміцнить взаємини в родині і з друзями.

Природні барвники басма і хна допоможуть зміцнити здоров’я 25 травня.

фарбування волосся 26 і 27 травня принесе удачу в роботі і любов.

несприятливими днями для фарбування є 9, 10, 14, 19, 20, 22 і 23 травня — це призведе до конфліктів з оточуючими. Фарбування 28 травня принесе хвороба і нездужання.

Зверніть увагу! Пофарбовані хімічними барвниками волосся потребує постійного догляду — живильної масці. Не забувайте раз на тиждень робити маски.

Ссылка на основную публикацию