Сприятливі дні для стрижки в січня 2018 року

Січневі холоднечі змушують з особливою увагою і турботою ставитися до свого волосся. Низка новорічних свят з застіллями і переїданням теж вносить свою лепту. Як захистити своє волосся від агресії навколишнього середовища? Розглянемо питання: сприятливі дні для стрижки в січні 2018 року. Виявляється підстригти волосся в правильний час є хорошим захистом для них самих і нашого життя в цілому!

Сприятливі дні січня

Які дні є сприятливими, і як їх визначити? Визначають значення місячних днів астрологи, які роблять спеціальні розрахунки. Нам потрібно лише відкрити місячний календар і співвіднести число місяця з місячним днем.

Зверніть увагу! Стрижка волосся в першу половину місяця за місячним календарем — від молодика до повного місяця — прискорює ріст волосся. Стрижка в дні повного місяця і до молодика — уповільнює.

Стрижка другого січня — сприятливе подія для ваших локонів. Якщо перукарні закриті, можна в домашніх умовах підстригти кінчики волосся. Це найвдаліший час для звільнення від негативної енергії через волосся. У цей день можна побалувати втомлену шкіру повік живильною маскою, а ось тілу необхідно дати повний спокій.

Четвертий день січня нічим особливим не відрізняється. Стригти волосся чи ні — вирішуйте самі. Для тіла корисно зробити грязьові обгортання або просто залишити його в спокої.

Стрижка восьмого дня наповнить здоров’ям і прекрасним настроєм. Для догляду за тілом та обличчям — день нейтральний.

Стрижка в 14 і 29 день січня нагородить позитивом, ви зможете налагодити відносини з близькими людьми. Для тіла корисно зробити вакуумний масаж, а для особи — колагенову маску.

Стрижка в 16 день місяця принесе грошовий успіх і радість. Для тіла можна зробити підтяжку, для особи — застосувати засоби на основі морської солі.

Стрижка 20 числа теж порадує грошової прибутком. Тілу і обличчю дозвольте відпочити, не навантажуйте їх очисними та іншими процедурами.

Стрижка 22 і 27 числа сприяє зміцненню здоров’я і довголіття. Для особи зробіть живильні маски, для тіла — оздоровчі процедури.

несприятливі дні

Чим небезпечні ці дні для жінок? Стрижка волосся може принести серйозні неприємності або проблеми зі здоров’ям. Волосся мають зв’язок з тонкими енергіями всесвіту і чуйно реагують на будь-який вплив. Так ось, вібрації всесвіту в ці дні несприятливі для маніпуляцій з локонами.

Стрижка в 3 і 21 день січня принесе проблеми і невдачі в життя. В цей день слід приділити увагу імунній системі — підтримати її за допомогою харчування або вітамінів. Більше відпочивайте в ці дні, які не перенавантажувати нервову систему і не піддавайте тіло фізичному навантаженні.

Стрижка в п’яте і шосте число місяця призведе до поганого самопочуття. У цей день краще всього сходити в сауну або відвідати басейн.

Стрижка 7 січня може привести до зневіри. Цей день необхідно присвятити відпочинку, не займайтеся косметичними процедурами і не навантажуйте тіло фізичними вправами.

Стрижка 11, 12, 13 і 10 січня призведе до стресового стану через важку енергетики місячної доби. З шкірою обличчя теж не варто експериментувати, як і з фізичним навантаженням. Просто відпочивайте. Переїдати теж не рекомендується.

Стрижка 15 січня може вкоротити життя. Тіло можна навантажити фізичними вправами — це зміцнить імунну систему.

Стрижка 18 січня може зіпсувати зовнішній вигляд волосся — вони стануть млявими і тьмяним. Тіло потребує інтенсивних оздоровчих процедурах.

Стрижка 19 та 28 січня послабить енергетику і імунну систему. Тіло потребує тонізуючих процедурах, особа — в інтенсивному масажі і харчуванні.

Стрижка 22 січня призведе до конфліктних ситуацій. Приділіть увагу оздоровчим процедурам.

Стрижка 24 і 26 січня може послабити здоров’я, можливі конфліктні ситуації з оточенням. Займіться власним здоров’ям, приділіть час творчості.

Стрижка 31 січня призведе до розладів. Перегляньте раціон харчування, займіться інтенсивної чищенням шкіри обличчя.

забарвлення

Покраска волосся 1 січня приведе до успіху на діловому терені. На особисту сферу зміна кольору волосся не вплине.

Фарбування волосся в темний колір 2 січня допоможе уникнути багатьох неприємностей.

Зміна тону локонів 5 січня наповнить відчуттям радості і принесе успіх.

забарвлення 6 січня притягне у ваше життя удачу і везіння.

фарбування локонів 9 січня обіцяє грошову прибуток, хоча колір може вийти не таким, як очікувалося.

Маніпуляції з локонами 14 січня принесуть душевну гармонію і умиротворення.

дні 18 та 20 січня допоможуть налагодити гармонійні стосунки з оточуючими людьми.

Фарбування локонів басмою або хною 19 січня приверне фінансовий успіх.

день 22 січня наповнить вас відчуттям власної значущості і принесе примирення з близькими.

Покраска волосся 25 і 26 числа зміцнить здоров’я, якщо застосувати природні барвники.

дні 27 та 28 січня допоможуть знайти взаєморозуміння з близькими, допоможе в сфері любовних відносин.

Ссылка на основную публикацию