Сприятливі дні для стрижки в серпні 2018 року — залучаємо удачу і здоров’я

Останній літній місяць радує достатком ягід і фруктів. Погода вже не спекотна, але догляд за волоссям потрібен ретельний. Розглянемо сприятливі дні для стрижки в серпні 2018 року, а також дні для такої процедури. Не забувайте живити локони масками і застосовувати бальзами на основі натуральних компонентів.

сприятливі дні

Вже не секрет, що стрижка волосся змінює не тільки імідж, але і життя людини. Варто відвідати перукаря в несприятливий час, як можна зіпсувати настрій і навіть здоров’я. Це пов’язано з тим, що наше волосся є провідниками космічної енергії.

Вібрації місячних ритмів роблять сильний вплив на жіночий організм, тому вибирати час відвідування салону краси слід за місячним календарем.

Стрижка 3 серпня позбавить від нездужань і наповнить організм потужною енергією. Тіло в цей час не потрібно навантажувати косметичними та оздоровчими процедурами — нехай відпочиває. Особа теж не потребує особливого догляду, можна приділити увагу своїм губам.

Відвідування салону краси 9 серпня допоможе налагодити контакт з оточуючими людьми, якщо було втрачено взаєморозуміння. Шкіру обличчя побалуйте ягідними масками, тілу дайте можливість відпочити.

Стрижка 11 серпня приверне удачу і радість. Для тіла найбільш підходящою процедурою буде очищення кишечника, шкіру обличчя побалуйте ефірними масками.

Якщо вам потрібно грошове надходження, відвідайте салон 15 серпня. Більше нічого робити не потрібно — хай обличчя і тіло відпочинуть.

Стрижка локонів 19 і 22 серпня сприятиме збільшенню тривалості життя. Для тіла і особи будуть корисні тонізуючі процедури.

день 4 серпня двоїстий: стрижка нагородить позитивним настроєм, але знизить імунний захист. Присвятіть день зустрічі і відпочинку з близькими друзями, для обличчя можна зробити тонізуючу маску.

несприятливі дні

У ці дні похід в перукарню може зіпсувати надовго настрій, а іноді і нанести удар по здоров’ю. Для волосся ці дні принесуть виснаження, посічені кінчики і ослаблення коренів. Відзначте в календарі несприятливі дні, щоб не планувати візит до майстра.

дні 1 і 6 серпня принесуть нездужання і втома організму. Зроблена стрижка тільки підкреслить недоліки особи. Тіло і шкіру обличчя теж потрібно залишити в спокої, будь-які маніпуляції принесуть плачевний результат.

Після відвідування перукарні 2 серпня у вас може з’явитися депресія. У цей день протипоказана депіляція, а ось косметичні процедури виявляться корисними.

день 5 серпня принесе багато розчарувань, занепад сил і конфліктні ситуації. Також не рекомендується проводити будь-які маніпуляції з тілом, для обличчя можна зробити омолоджуючі маски.

Похід до майстра 7 серпня вкоротить дні життя. Для шкіри обличчя корисні заспокійливі маски, тіло можна навантажити фізичними вправами.

серпневі дні 8, 20 і 21 числа негативно вплинуть на самопочуття, віднімуть сили і енергію. Це час краще присвятити медитації та відпочинку.

десятого серпня теж вплине на тривалість житті — не відвідуйте перукарню і не подстригайте кінчики волосся самостійно. Для обміну речовин корисно зробити обгортання з водоростями, для обличчя підійдуть будь-які процедури.

день 14 серпня приверне невдачу в справах: все намічене впаде. Для обличчя і тіла підійдуть будь-які косметичні та оздоровчі процедури.

дні 16, 17, 23 і 27 серпня приведуть до неприємностей і нездужання. З шкірою обличчя не варто експериментувати, для тіла підійде масаж.

Візит до перукаря 26 серпня закінчиться головним болем. Це час краще присвятити медитації або відпочинку, будь-які маніпуляції з обличчям і тілом погано позначаться на самопочутті.

день 29 серпня несприятливо позначиться на здоров’ї, для тіла підійде оздоровчий масаж, особа краще не турбувати.

Останні 2 дня серпня — 30 і 31 — принесуть головний біль і зіпсований настрій. Найкраще посидіти на дієті або влаштувати розвантажувальні дні.

фарбування

Фарбування волосся не тільки може змінити колір ваших локонів, але в залучити в життя позитивні зміни. Тому прислухайтеся до того, що радять астрологи.

В четвертий день серпня можна залучити матеріальне благополуччя, якщо пофарбувати волосся в улюблений колір. Підійде і колорування.

Якщо пофарбувати волосся 5 серпня, можна позбутися від нудьги і зневіри.

фарбування волосся 9 серпня приверне щастя і радість.

Зміна тону волосся 13 і 15 серпня допоможе порозумітися з близькими. Бажано залишити колір локонів колишнім, не потрібно кардинально змінюватися.

Фарбування локонів натуральними барвниками 14 серпня підвищить ваше матеріальний добробут і зміцнить авторитет в колективі.

відвідування перукарні 18 серпня змінить ставлення до себе і додасть впевненості у власних силах.

Сприятливими для зміцнення здоров’я вважаються 22 і 23 серпня — рекомендується застосувати натуральну басму або хну.

Фарбування волосся в натуральний тон 25 серпня приверне у ваше життя гідних людей.

фарбування волосся 29 серпня підвищить шанс стати успішною, відкриє привабливі перспективи і приверне цікавих людей.

Несприятливі дні серпня чреваті конфліктними ситуаціями — 2, 11, 13, 16, 17, 19 і 24 число.

Ссылка на основную публикацию