Сприятливі дні для стрижки в лютому 2018 року

Лютого відзначений особливою датою — Днем Закоханих. Це означає, що жінки і дівчата починають замислюватися про нову зачіску і колір волосся. Сприятливі дні для стрижки в лютому 2018 допоможуть прекрасним жінкам стати ще кращим і привабливішим. Розглянемо їх детально, а також коротко торкнемося питань по догляду за шкірою обличчя і тіла.

сприятливі дні

Цих днів не так багато в лютому, як хотілося б, тому не можна втрачати дорогоцінний час. Вдалими для стрижки днями за місячним календарем є 6, 14, 19, 22 і 26 числа лютого.

шостого лютого можна зміцнити своє здоров’я разом зі зміною іміджу. Це час бажано присвятити дієті, тому що вібрація місячних ритмів сприяє очищенню і схудненню.

Стрижка 14 лютого принесе удачу і обдарує щастям. Це відмінний день для перетворення зовнішності. Ви можете втілити будь-яку фантазію в своє зовнішності, і це буде виглядати прекрасно. Косметологи радять в цей день наростити вії.

Стрижка 19 лютого принесе достаток грошей — не пропустіть нагоду стати трохи багатшими. Також маніпуляції з локонами зроблять їх міцними, шовковистим і гладкими. У цей день вдало проходять процедури по догляду за шкірою обличчя і тіла.

Стрижка 22 і 26 лютого сприяє продовженню життя. У ці дні можна проводити епіляцію, а ось займатися очищенням шкіри обличчя від прищів не варто — може виникнути сильне алергічне подразнення.

несприятливі дні

Чому в ці дні не можна підстригати волосся? Тому що вібрації космічного простору будуть негативно впливати на організм людини. Волосся — природні провідники космічної енергії, тому навіть підрівнювання кінчиків може залучити негатив.

Стрижка 1, 15 і 20 лютого може привести до серйозної конфліктної ситуації з близькими. Першого числа можна ретельно очистити шкіру обличчя і тіла, тому робіть скрабірованіе. 15 числа можна зайнятися масажними процедурами, а 20 лютого — відвідати сауну, наростити вії і надати витончену форму брів.

Стрижка в 3, 9, 23, 24 і 25 дні лютого може спровокувати серйозне нездужання. Третього числа займіться очищенням шкіри обличчя, 9 числа зробіть живильні маски, інші дні теж присвятіть турботі про шкіру обличчя і тіла.

Стрижка 4 і 10 лютого приведе до ослаблення імунної системи. Четвертого числа робіть живильні і омолоджуючі маски, 10 числа догляд за шкірою обличчя може якісно змінити життя на краще.

Стрижка 11 лютого призведе до депресивного стану. Присвятіть день спа-процедур, робіть маски для шкіри обличчя і відпочивайте.

Стрижка 13 лютого може скоротити тривалість життя. Займіться шкірою обличчя і тіла, відвідайте масажний салон.

Стрижка 18 лютого принесе невдачі. Важливі зустрічі можуть зірватися, заплановані справи не здійсняться. Можна присвятити день боротьби з целюлітом і відвідати косметолога.

забарвлення

Покраска волосся третього числа відкриє цікаві перспективи майбутнього, а також зміцнить структуру локонів.

фарбування волосся 7 числа зміцнить фінансовий стан, а також надійно сховає сиве волосся.

Відвідування салону краси 8 і 12 числа наповнить серце радістю. Ви зможете привернути увагу того, про кого мрієте.

фарбування локонів 17 числа допоможе налагодити взаємини з колективом. Однак тон для локонів потрібно вибирати спокійний: занадто яскравий колір, навпаки, викличе роздратування у оточуючих.

Фарбування волосся природними барвниками 18 лютого може підвищити авторитет в очах колективу і залучити фінансове благополуччя.

Дні лютого, що випадають на 26 і 27 число, принесуть удачу в справах.

Зверніть увагу! Стрижка та фарбування волосся в певні дні не замінює правильного харчування і здорового способу життя. Якщо ви хронічно не висипаєтеся, їсте що попало і постійно перебуваєте в стресовій ситуації, — стрижка навряд чи зможе виправити цей дисбаланс.

Ссылка на основную публикацию