Сприятливі дні для стрижки в липні 2018 року — робимо стрижку по місяцю

Середина літа відрізняється палючим сонцем і сухістю повітря. Це справляє негативний вплив на організм і здоров’я волосся. Чим допоможуть сприятливі дні для стрижки в липні 2018 роки? Вони здатні повернути локонам втрачену вологу і блиск, а також відновлять порушену структуру волосся.

сприятливі дні

Астрологи запевняють, що сприятливими можуть бути дні в будь-який час місячного місяця — на зростаючому і спадної фазі. Просто кожен місячний день несе свої вібрації, відмінні від вібрацій інших днів місяця. Тому для вибору правильного часу відвідин перукаря потрібно звертатися до місячним календарем стрижки та фарбування волосся.

день 4 липня подарує нові сили, збільшить енергію і змусить повірити в нові можливості. З особою краще не експериментувати — час не сприятливий. Фізичні навантаження небажані.

п’яте липня — день двоїстий. Можна як зміцнити здоров’я, так і набрати зайву вагу. Цей час сприятливий для дієт і розвантажувальних днів, а косметичні маніпуляції зі шкірою обличчя якісно змінять життя.

десяте липня зміцнить імунітет і створить сприятливу ситуацію для гармонізації взаємин з близькими. У цей день можна позбутися обридлих веснянок і зайнятися спортивним схудненням.

день 12 і 17 липня принесе позитивні емоції і грошові надходження. Шкірі обличчя буде корисно глибоке очищення, для тіла — повний відпочинок і розслаблення. Однак 17 липня косметичні процедури краще не намічати.

дні 21 і 24 липня додадуть роки життя і принесуть радість. Для особи корисні омолоджуючі маски, для тіла — лікувальна грязь і інші корисні оздоровчі процедури.

день 26 липня принесе примирення і гармонію у взаєминах з рідними. Шкірі в цей час корисні захисні процедури, що зберігають від УФ-променів.

Двоїстим днем ??є і 27 липня — ви можете поліпшити матеріальне становище, але при цьому втратите життєвої енергії. Для тіла корисні процедури з обгортанням, для шкіри обличчя — будь-які маніпуляції.

несприятливі дні

Стрижка волосся 1 і 7 липня погіршить самопочуття і зіпсує здоров’я. Першого числа можна зробити обгортання для тіла і легкий макіяж для особи. Сьомого липня корисно зробити обгортання для шиї.

відвідування перукарні другого липня призведе до хвороб. Для зняття втоми зробіть соляні ванночки для ніг, корисним буде і м’ятний відвар. Що можна зробити зі шкірою обличчя? Цей час сприятливий для будь-яких косметичних маніпуляцій.

день 6 липня — дуже несприятливий для стрижки. Він принесе дратівливість, створить благодатний грунт для сварок і конфліктів. Особа можна побалувати зволожуючими масками, замість тренінгів погуляйте на свіжому повітрі.

Стрижка волосся 8 липня призведе до занепаду сил, знеструмлення. Корисно зробити зволожуючі маски для обличчя, а тіло залишити в спокої.

Візит до перукаря 11 і 13 липня вкоротить дні життя. Краще зробіть омолоджуючі маски для обличчя та шиї, прогуляйтеся по парку.

Стрижка 16 липня засмутить всі намічені справи, принесе невдачу. Відвідайте спа-салон, побалуйте тіло приємними процедурами.

липневі дні 18, 19, 25 і 29 числа принесуть лише розлад і створять привід для конфліктів. У цей час можна віддати перевагу ароматерапії, щоб зміцнити імунну систему.

двадцяте липня — теж несприятливий для стрижки день. Присвятіть його ароматерапії.

дні 22, 23 і 28 липня несуть небезпеку конфліктних ситуацій і втрати енергії. Краще зайнятися медитативними техніками, оздоровчими процедурами або просто прогулянкою по свіжому повітрю.

фарбування

Щоб волосся зберігали приємний блиск і виглядали здоровими, потрібно робити фарбування в сприятливі місячні дні. Пофарбовані на зростаючому місяці волосся буде сяяти красою, тому що фарба вбереться рівномірно по всій структурі волосся.

фарбування волосся 1 і 31 липня приверне успіх, дасть силу і енергію для втілення нових починань. Можна експериментувати з кольором і відтінками.

день другого липня допоможе позбутися від нагромадилося негативу, якщо вибрати тони натурального кольору. Фарбування зміцнить імунну систему.

Фарбування волосся в світлі відтінки 4 липня допоможе знайти взаєморозуміння з оточуючими.

Фарбування локонів в світлі відтінки 5 липня приверне фінансовий успіх.

Відвідування салону краси 6 липня підніме гарний настрій надовго.

Якщо ви пофарбувати пасма в темні тони 7 липня, зможете уникнути конфліктів.

день 10 липня подарує впевненість у власних силах і можливостях.

фарбування пасм 15 липня допоможе відновити втрачену довіру друзів і колег по роботі.

Якщо ризикнути і створити новий яскравий образ за допомогою фарби 16 липня, можна залучити успіх у своє життя і грошову прибуток.

фарбування локонів 17 липня приверне щастя і радість. Якщо вибрати каштановий тон для волосся, в вашій душі відновиться рівновага.

дні 20 і 27 липня сприятливі для відновлення миру між колегами і родичами.

дні 24 і 25 липня залучать успіх у всіх сферах життя.

Порада! Щоб пофарбовані локони завжди виглядали блискучими і здоровими, щотижня робіть живильні маски.

Ссылка на основную публикацию