Сприятливі дні для стрижки в квітні 2018 року — календар

Квітень з кожним днем ??наближає довгоочікуване літо. Волосся за зимовий період втомилися, їх структуру потрібно пожвавити поживними масками і вітамінним раціоном. Сприятливі дні для стрижки в квітні 2018 допоможуть волоссю відновитися й зміцніти. Розглянемо їх детально, а також дні для фарбування локонів і догляду за шкірою обличчя.

сприятливі дні

Астрологи стверджують, що стрижка в сприятливі дні не тільки поліпшить імідж жінки, а й притягне сприятливі події в життя. Тому відвідувати перукаря потрібно в певні дні місяця, коли місяць сприятливо діє на жіночий організм. Ці дні потрібно позначити в календарі червоним і не пропустити!

Стрижка волосся 3 квітня подарує вам заряд бадьорості і приведе організм в тонус. Те ж саме стосується і тіла — похід у фітнес-клуб зарядить енергією надовго. А ось шкіру обличчя потрібно залишити в спокої, може бути роздратування від косметичних процедур.

Стрижка 7 і 8 квітня принесе заспокоєння душі і бадьорість тілу. Те ж саме стосується і догляду за шкірою обличчя і тіла. У ці дні будь-які процедури можуть принести користь.

Стрижка 13 квітня принесе радість, ви зможете налагодити відносини з близькими легко і просто. Маніпуляції зі шкірою обличчя і тіла краще відкласти на інший день, час дуже не підходящий.

Стрижка 15 квітня принесе щастя в особисте життя. У цей день можна зробити підтяжку обличчя і самомасаж. Ви відчуєте прилив енергії та бадьорості.

Стрижка 19 квітня подарує душевну рівновагу і матеріальне благополуччя, а також зміцнить коріння волосся. Для шкір обличчя підійдуть будь-які косметичні процедури, для тіла хороша помірне фізичне навантаження.

дні 22 і 26 квітня збільшать тривалість життя. Для обличчя підійде чистка пір від вугрової висипки — 22 числа, а ось 26 квітня маніпуляції зі шкірою обличчя можуть привести до алергії. Тіла в ці дні можна просто відпочити, не займайтеся активними вправами.

Стрижка 28 квітня зміцнить структуру локонів і подарує взаєморозуміння з близькими. Також в цей день можна зробити біозавивку. З шкірою обличчя краще маніпуляцій не проводити, нехай вона відпочине.

Стрижка 29 квітня подарує удачу, але відніме життєву енергію. У цей день не можна доглядати за шкірою навколо очей, щоб не нашкодити зору. Для тіла підійдуть спа-процедури.

неблагополучні дні

Що відбувається з волоссям, якщо зробити стрижку в неблагополучний день? Це може відбитися на структурі волосся — вони стануть крихкими і ламкими, а кінчики почнуть розшаровуватися. Волосся можуть втратити блиск і обсипатися. Несприятливі дні потрібно уникати, щоб зберегти красу локонів. Також несприятливий час стрижки може притягти в життя різні неприємності і хвороби.

Перше квітня принесе різні неприємності і навіть побутові травми. Для шкіри обличчя корисні кисневі маски, для тіла — індивідуальні програми по омолодженню.

Стрижка 2 і 5 квітня може позбавити вас удачі і здоров’я. Для обличчя можна зробити парові процедури, для тіла — омолоджуючі процедури.

Стрижка 4 і 10 квітня принесе розлад нервів і здоров’я. Шкіру обличчя можна почистити від часу, для тіла добре підійдуть грязьові ванни і обгортання морськими водоростями.

день 6 квітня теж принесе розлад і неврівноваженість психіки. Корисно робити антивікові маски для шкіри обличчя, кататися на велосипеді.

дні 9, 21 та 20 числа принесуть конфліктні ситуації. Косметичні процедури для обличчя можна провести, але не обов’язково. Для тіла корисні скраби з натуральних інгредієнтів.

Стрижка 11 квітня принесе втрату енергії і різке погіршення самопочуття, однак, може поліпшити фінансове становище. Для особи корисні будь-які процедури, для тіла — активна фізичне навантаження.

Стрижка 12 числа сприяє депресивного настрою. Догляд за обличчям краще відкласти на інший день, тіло теж дайте спокій. Дуже несприятливий день для будь-яких маніпуляцій.

Стрижка волосся 14 квітня може вкоротити життя. Для обличчя можна робити маски проти зморшок, для тіла — будь-які процедури.

Стрижка 17 квітня може погіршити структуру локонів. Для шкіри обличчя використовуйте ефірні маски, з тілом ніяких маніпуляцій краще не проводити.

день 18 квітня принесе невдачу в справах, якщо ви відвідаєте перукаря. Якщо вам необхідно оновити зачіску, краще застосуєте стайлінгові кошти і колорування.

дні 23, 24 і 25 квітня позбавлять вас енергії і знизять захисні властивості організму. У ці дні краще всього підійдуть живильні маски для обличчя і точковий масаж.

Стрижка 27 квітня принесе нездужання. Для обличчя можна робити звичайні миючі процедури, для косметичних маніпуляцій день несприятливий.

Стрижка 30 квітня принесе багато неприємностей — і грошові збитки, і побутові травми, і різні розлади. Шкіру обличчя теж краще не чіпати, так як місячні ритми не сприяють косметичним маніпуляціям. Для тіла — розслаблюючі процедури.

фарбування волосся

Якщо провести фарбування в сприятливий день, колір локонів буде насиченим. Ваше волосся буде сяяти красою, а не звисати млявими пасмами по плечах.

день 4 квітня — сприятливий. Фарбування волосся пройде з успіхом.

забарвлення 7 квітня принесе цікаві знайомства, якщо вибрати світлий відтінок.

Восьмого квітня принесе фінансовий прибуток, якщо пофарбувати волосся в улюблений колір.

дев’ятого квітня подарує гарний настрій. День настільки сприятливий, що можна пофарбувати локони навіть в самий неймовірний колір.

забарвлення 13 і 29 квітня принесе радість і оптимізм.

В день 16 квітня найкраще вибрати натуральні барвники. Це принесе впевненість у своїх силах і стабільність.

У дні 17 і 25 квітня можна зміцнити коріння волосся басмою / хною, а заодно і відносини з близькими людьми.

Фарбування волосся натуральними барвниками 18 квітня принесе фінансове благополуччя.

дні 19, 21, 26 і 27 квітня принесуть радісний настрій і поліпшать відносини з близькими і колегами по роботі.

Якщо пофарбувати волосся в темний тон 30 квітня, можна уникнути насуваються невдачі.

Негативні дні для такої процедури в квітні: 6, 11, 15, 20, 22 і 28 число. Краще не торкатися до локонам і почекати сприятливого часу.

Ссылка на основную публикацию