Сприятливі дні для стрижки в грудні

Грудень — місяць підготовки до головного свята року — зустрічі Нового Року. Жінки починають заздалегідь приводити в порядок свій будинок, доглядати подарунки для близьких і піклуватися про свою зовнішність. Чи є сприятливі дні для стрижки в грудня 2017, і які вони? Розглянемо календар стрижок, фарбування волосся і сприятливі дні для догляду за обличчям.

сприятливі дні

У грудні 2017 року повний місяць очікується на самому початку місяця — 3 грудня, молодик збігається з 18 грудня. Це дві відправні точки місячного календаря, які відзначають перехідні фази нічного світила. Кардинальна зміна зовнішності потрібно планувати на першу декаду зростаючого місяця — з 18 по 25 грудня. Тепер розглянемо докладно кожний сприятливий місячний день.

Перше і 31 грудня — сприятливі дні для поліпшення здоров’я і фінансової сфери життя. У ці дні можна зробити фруктові маски для обличчя, щоб шкіра виглядала свіжою і привабливою.

Стрижка п’ятого грудня принесе позитивні зміни і удачу. Тіло можна побалувати будь-якими доступними процедурами, для особи — мінімум косметики.

Стрижка 8 або 13 грудня принесе багато позитивної енергії і оптимізму. У ці дні доглядайте за красою брів і вій, робіть заспокійливі маски і парові процедури для особи. Тіло побалуйте водними процедурами, при бажанні можна посидіти на дієті.

Стрижка 16 грудня зробить вас чарівною і чарівною, а також зміцнить фінансовий стан. На обличчя можна накладати живильні маски, але тільки з натуральних продуктів. У цей день можна поголодувати або навантажити тіло фізичними вправами — можна легко скинути зайві кілограми.

Стрижка 18 грудня прожене смуток і печаль, подарує оптимістичний погляд на життя. Особа побалуйте м’якими очисними процедурами і масками з природних компонентів. Корисно відвідати сауни, солярії або масажний кабінет.

Стрижка 20 грудня омолоджує, освіжає і дає відчуття привабливості. А ось маски для обличчя в цей день краще не робити, як і маніпуляції з тілом.

Стрижка 21 грудня поліпшить фінансове становище, тому знайдіть час для відвідування салону краси. Маски для обличчя сприятимуть омолодженню, а відвідування фітнес-клубу дасть тонус тілу.

Стрижка 23 грудня відкриє творчий підхід до багатьох звичних речей. Для особи зробіть пілінг, щоб звільнити шкіру від зайвих частинок шкіри. Для тіла добре підійдуть спа-процедури.

Стрижка 24 грудня позбавить від тілесних недуг. Особа побалуйте медової маскою, примочками з відвару ромашки. Для здоров’я тіла підійдуть очищаючі дієти або лікувальне голодування.

Стрижка 30 грудня принесе грошову прибуток. Для тіла сприятливі помірні фізичні вправи. Догляд за обличчям — тільки найнеобхідніше.

несприятливі дні

До несприятливих днях відноситься повний місяць, що випадає на 3 число. Не можна експериментувати із зачіскою і зміною іміджу. Це ж стосується і молодика 18 грудня. Ці дні несприятливі для будь-яких маніпуляцій з волоссям, так як приведуть до пошкодження і навіть випадання.

Стрижка 2, 3 і 7 числа не бажана, так як сприятиме поганого самопочуття і спровокує похмурі думки. Другого числа можна проводити косметичну корекцію особи і приймати водні процедури для тіла. Третього числа дайте обличчю і тілу відпочити від косметичних маніпуляцій. Сьомого числа можна позалицятися за шкірою навколо очей і навантажити тіло фізичними вправами.

Стрижка 12 грудня спровокує скандал або з’ясування відносин. Це вдалий день для депіляції, але несприятливий для косметичних процедур.

Стрижка 14 і 15 числа спровокує депресивний стан. Для особи в ці дні добре проводити пілінг, а тіло можна побалувати водними процедурами.

Стрижка 22 числа принесе розчарування. Для особи будуть корисні антистресові маски з вітамінами, для тіла — проведіть депіляцію.

Стрижка 26 грудня принесе стрес. Для шкіри можна зробити зволожуючі маски, а тіло побалуйте трав’яний ванній — можна прийняти ванну з ароматичними маслами.

Стрижка 28 числа принесе погіршення самопочуття. Тіло теж потрібно залишити в спокої — дайте йому просто відпочити. Шкіра обличчя теж потребує відпочинку, інакше відреагує на косметичні речовини алергією.

забарвлення

Фарбування краще проводити в дні зростання місяця, тоді колір буде насиченим і стійким. Фарбування волосся буде ефективною в дні, які несуть позитивну енергію.

Фарбування волосся в темні тони 3 і 4 грудня врятує від негативної енергії. Ви знайдете душевну рівновагу і внутрішню гармонію.

якщо 5 грудня пофарбувати локони в світлі тони, можна знайти втрачене взаєморозуміння з близькими.

У 6 число можна фарбувати локони в свій улюблений колір, це сприятливий час.

забарвлення 7 числа принесе впевненість у своїх силах і ентузіазм.

Якщо бажаєте отримати впливових покровителів, пофарбуйте локони в світлий тон 9 або 10 грудня.

Фарбування волосся в будь-який колір 11 грудня принесе фінансовий прибуток.

Фарбування локонів в темний відтінок 13 числа принесе благополуччя в справах.

забарвлення 16 числа зміцнить здоров’я і сприятиме фінансовому успіху.

сприятливі дні з 20 по 24 грудня можна використовувати для поліпшення всіх сфер життя. Тільки за однієї умови: використання натуральних барвників.

Фарбування волосся 25 грудня — ви відчуєте себе чарівною.

фарбування локонів 30 числа принесе грошовий достаток.

Отже, за допомогою стрижки та фарбування волосся можна кардинально змінити своє життя. Використовуйте поради астрологів для поліпшення свого здоров’я і благополуччя. Щасливого Нового року!

Ссылка на основную публикацию