Сприятливі дні для стрижки в червні 2018 року — докладний календар

Червень — початок літа. Спекотні сонячні дні здатні сильно послабити волосся, позбавити їх вологи і блиску. Сприятливі дні для стрижки в червні 2018 можуть виправити становище, адже обрізання кінчиків волосся в правильний час наповнює їх силою і здоров’ям. Подивимося, в які дні потрібно відвідати перукаря і зробити стрижку і фарбування локонів.

сприятливі дні

Які дні в червні 2018 року вважаються сприятливими для візиту в салон краси? Кожен місячний день вносить свої корективи в наше здоров’я, тому астрологи ретельно досліджують місячні ритми, щоб попередити нас про «хороших і поганих» Днями для стрижки та фарбування волосся.

Якщо підстригати локони на зростаючому місяці і в повний місяць, вони відростають швидше. Зате стрижка, зроблена під час спадання місяця в сприятливий час збереже зачіску надовго — волосся росте повільніше.

Стрижка волосся 1 червня принесе удачу в бізнесі і роботі. Цей час сприятливий для очищувальних процедур і для очищення організму за допомогою дієти або розвантажувального дня.

Стрижка 5 червня подарує яскраві емоції і зміцнить імунну систему. Догляд за особою не дасть бажаний результат, тому можна обмежитися щоденними процедурами очищення. Тіло можна побалувати водними процедурами, це добре тонізує.

Стрижка 6 червня зміцнить здоров’я. Шкіру обличчя і тіла краще в цей час не чіпати — толку не буде.

Стрижка волосся 11 червня допоможе гармонізувати взаємини з дорогими людьми і родичами. Для обличчя підійдуть різні косметично процедури, шкіру тіла краще залишити в спокої.

день 13 червня принесе гармонію в душі і грошове надходження. Зробіть корекцію лінії брів — дуже вдалий час. Маніпуляції з тілом будуть марні, краще відпочиньте.

Якщо ви хочете позбутися від душевного сум’яття і поліпшити фінансове становище, відвідайте перукарню 17 червня. Для шкіри обличчя будуть сприятливі живильні маски, а для шкіри тіла — обгортання.

Стрижка 21 і 24 червня сприятиме продовженню життя. Косметичні процедури зі шкірою обличчя краще не намічати, тілу принесуть користь водні процедури.

Стрижка 26 червня сприятиме гармонізації взаємовідносин з оточуючими людьми. У цей день корисні живильні маски для повік, для тіла підійдуть захисні масла проти УФ-променів холодного віджиму.

Стрижка 27 червня принесе матеріальне благополуччя, але відніме багато позитивної енергії. Для тіла буде корисно обгортання з водоростями.

неблагополучні дні

Чим можуть зашкодити волоссю несприятливі для стрижки дні? Результатом можуть стати посічені кінчики волосся, відсутність блиску і привабливості локонів. Краще в ці дні не відвідувати салони краси.

Стрижка 2 і 8 червня відніме багато життєвої енергії і погіршить самопочуття. Для обличчя можна зробити живильні маски на основі ягід, для тіла — гідромасаж.

відвідування салону 4 червня принесе тільки розчарування. З особою теж не потрібно експериментувати, для тіла принесе користь самомасаж.

Стрижка 7 червня знизить захисні функції організму. Будь-які косметичні процедури з особою нададуть саме несприятливий вплив, тілу теж потрібно дати відпочити — інакше травмування не уникнути.

Стрижка 9 червня може укласти вас на лікарняне ліжко. Для особи корисні протизапальні процедури, для тіла — будь-які вправи.

Не слід записуватися на стрижку 10 червня — це приведе вас до депресивного стану. Для шкіри будуть корисні маски проти зморшок, тіло краще не чіпати — відпочинок корисніший будь-яких косметичних процедур.

Стрижка 12 червня сприяє скороченню життя. У цей день бажано почистити кишечник, косметичні процедури принесуть розчарування і проблеми.

дні 16 і 25 червня приведуть до втрати енергії. Для обличчя підійде пілінг, для тіла — очищающий скраб.

Стрижка 18 червня може залучити неприємності і послабити здоров’я. Будь-які маніпуляції з шкірою обличчя і тіла принесуть шкоди замість користі.

Відвідування салону краси 19 і 20 червня принесе розлад у стосунках з близькими. Шкіру обличчя краще залишити в спокої, щоб не отримати роздратування. Для тіла підійде скрабірованіе.

Стрижка 22 і 23 червня принесе конфлікти з оточуючими. Маски для обличчя можуть сильно пошкодити шкірі, тіло можна побалувати шоколадними масками.

день 28 червня вкрай несприятливий для відвідування перукарні — травми і неприємності забезпечені. Для тіла підійдуть процедури з ефірними маслами, для шкіри обличчя — парові ванночки.

фарбування

Для отримання інтенсивного кольору слід фарбувати волосся в період зростаючої місяця і в повний місяць. Фарбування відросло коріння можна проводити в будь-який час.

Перше червня може змінити ваше життя на краще, якщо пофарбувати пасма в природні тони.

Фарбування волосся в бронзові відтінки 2 червня може радикально змінити протягом життя.

Маніпуляції зі кольором волосся 3 червня допоможуть позбутися від неприємностей, а мелірування може залучити грошову удачу.

Якщо пофарбувати пасма в світлі відтінки 5 червня, можна завести цікаві знайомства.

день 6 червня сприятиме фінансового благополуччя, якщо змінити колір волосся.

дні 7 і 11 червня принесуть позитив і впевненість у власних можливостях.

дні 15, 17, 19, 20, 24 і 27 червень сприятимуть підвищенню самооцінки, поліпшать взаємини з ближнім оточенням.

фарбування волосся 16 червня призведе до матеріального достатку і радості.

Щоб зміцнити здоров’я, потрібно пофарбувати волосся натуральними барвниками 23 червня.

день 25 червня принесе повний успіх і удачу в життя. Також цей час сприятливо для відновлюють структуру волосся масок.

Ссылка на основную публикацию